Savaitgalį ugniagesiams darbo netrūko

 Savaitgalį ugniagesiams darbo netrūko

Praėjęs savaitgalis Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiams gelbėtojams ir savivaldybės ugniagesiams buvo darbingas – jie skubėjo gesinti gaisrų ir padėti žmonėms./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Praėjęs savaitgalis Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiams gelbėtojams ir savivaldybės ugniagesiams buvo darbingas – jie skubėjo gesinti gaisrų ir padėti žmonėms. Laimei, aukų išvengta, tačiau nukentėjo turtas.

Pasiruošę kasdien

Ugniagesiai gelbėtojai kasdienėje savo tarnyboje turi būti pasiruošę įvairiausiems gelbėjimo darbams – nuo gaisrų gesinimo iki pagalbos žmonėms ar gyvūnams.

Penktadienį, jau įdienojus, gautas pranešimas iš gyvūnų tarnybos „Miesto rainiukai“ atstovės, kad Vilainių kaimo Melioratorių gatvėje reikalinga pagalba iškelti kačiuką iš medžio.

Į prašymą buvo sureaguota – pasiųsta Pramonės ugniagesių komanda. Atvykę į vietą ir įvertinę situaciją ugniagesiai kačiuką iš medžio saugiai nukėlė ant žemės.

Užsidegė automobilis

Vakare, po 19 val., prireikė pagalbos vairuotojui, kurio automobilis užsidegė kelyje.

„Atvykus ugniagesiams, automobilį BMW 330XD jau buvo užgesinęs pats vairuotojas, panaudodamas du miltelių gesintuvus.

Įvykio vietoje buvo atjungtas degusios transporto priemonės akumuliatorius ir iškviesta techninė pagalba“, – teigė ugniagesių vyriausioji specialistė spaudai Džiuginta Vaitkevičienė.

Ugniagesiai gelbėtojai kasdienėje savo tarnyboje turi būti pasiruošę įvairiausiems gelbėjimo darbams – nuo gaisrų gesinimo iki pagalbos žmonėms ar gyvūnams.

Aut. past.

Padėjo moteriai

Po devintos vakaro ugniagesiai gelbėtojai skubėjo į Vilainių seniūnijoje esantį Tiskūnų kaimą.

Bendruoju pagalbos telefonu pranešta, kad reikalinga pagalba patekti į butą, viduje esą yra moteris, kuriai galimai sutriko sveikata.

Per balkoną patekta į buto vidų, atrakintos durys ir įleisti greitosios medicinos pagalbos darbuotojai.

Degė kaminas

Šeštadienį Okainių ugniagesių komanda skubėjo į gaisrą.

15 val. 42 min. Bendrajame pagalbos centre buvo gautas pranešimas, kad Truskavos seniūnijos Pavermenio kaimo Gaisų gatvėje dega kaminas.

Atvykus į įvykio vietą nustatyta, kad kamine degė suodžiai. Ugniagesiai pabudėjo, kol suodžiai išdegė.

Namas mūrinis, 8×7 metrų dydžio, 1 aukšto, su mansarda, stogas dengtas šiferiu, dūmų detektorius buvo, tačiau be baterijų.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video