Saugi, efektyvi ir patogi kelionė: mikroautobusų privalumai keliaujantiems į Europą

 Saugi, efektyvi ir patogi kelionė: mikroautobusų privalumai keliaujantiems į Europą

Kelionė visada reikalauja tinkamo pasiruošimo, nesvarbu, ar vykstate trumpam ar ilgesniam laikui. Kai žinome, koks mūsų kelionės tikslas, dažniausiai sekantis žingsnis yra tinkamos transporto priemonės pasirinkimas. Kokį transportą turėčiau pasirinkti? Ar geriau bus lėktuvas, automobilis ar mikroautobusas?

Kelionės mikroautobusu privalumai

Ar kada nors teko atšaukti kelionę suplanuotu laiku, nes nesijaučiate pasiruošę vairuoti artimiausias kelias valandas? O gal renkatės išvykimo laiką, kad nevažiuotumėte piko metu ar naktį? Na, tikriausiai yra tokių, kurie nemėgsta vairuoti naktį arba vengia važiuoti dieną, kad nevažinėtų per nežinomus miestus didžiausiuose kamščiuose. O svarbiausia – jums tiesiog nepatinka keliauti automobiliu. Kas tada? Tada jūsų alternatyva –  mikroautobusai.

  • tai alternatyva traukiniams – jie nuves jus į vietas, kur traukiniai nestoja,
  • galite pasiimti daugiau bagažo nei, pavyzdžiui, į lėktuvą,
  • kelionės išlaidos yra daug mažesnės nei keliaujant automobiliu,
  • yra prieinami visiems – su vairuotojo pažymėjimu arba be jo,
  • kelionės patogumas dažnai yra daug geresnis nei traukiniu ar automobiliu.

Jei tokie argumentai jūsų neįtikina, verta prisiminti, kad mikroautobuse į Europą, galite nusnūsti, kai jaučiatės pavargę. Žinoma, tą patį galite padaryti ir traukinyje ar lėktuve, tačiau mikroautobusas gali jus nuvežti bet kur, beveik iki pat jūsų durų.

Dabartinė mikroautobusų pasiūla yra tokia konkurencinga, kad kelionės komfortas dažnai yra daug geresnis, nei gali atrodyti. Taip pat užtikrinami saugos klausimai. Daugiau informacijos kur kreiptis ieškant patikimo vežėjo rasite internete.

Apžvelkime privalumus

  • Lankstumas – kelionė mikroautobusu gali prasidėti ir baigtis praktiškai bet kuriame Lietuvos ar Europos taške. Negana to, nereikės daryti persėdimų, o išvykimo grafikas priklauso tik nuo organizatoriaus.
  • Nepriklausomybė – keliaujant mikroautobusu galima beveik bet kada sustoti, susiorganizuoti sustojimą ar šiek tiek pakeisti maršrutą.
  • Kelionės laikas – žinoma, daugumos traukinių ir visų lėktuvų kelionės greitis yra daug didesnis. Tačiau turite atsiminti apie būtinybę persėsti į oro uostą ar stotį ir iš jo, registracijos laiką ir žinomus geležinkelio vėlavimus. Šie veiksniai reiškia, kad kartais teoriškai lėtesnis transportas praktikoje pasirodo greitesnis.
  • Komfortas – ne taip seniai jis buvo siejamas daugiausia su lėktuvais. Tačiau šiuolaikiniai mikroautobusai yra daug patogesni ir siūlo keleiviams labai panašias kelionės sąlygas.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video