Šalia „Via Balticos“ atvira ugnimi degė automobilis (FOTOGALERIJA)

 Šalia „Via Balticos“ atvira ugnimi degė automobilis (FOTOGALERIJA)

Į įvykio vietą atskubėjus ugniagesiams automobilis „Chrysler“ degė atvira ugnimi./Dimitrijaus Kuprijanovo ir įvykio liudininkų nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Vakar popiet ugniagesiai gelbėtojai skubėjo į Vilainių seniūnijos Aristavėlės kaimą, mat buvo gautas pranešimas, kad vos tik išvažiavus iš „Via Balticos“ kelio užsiliepsnojo lengvasis automobilis.

Į įvykio vietą atskubėjus ugniagesiams automobilis „Chrysler“ degė atvira ugnimi. Ugniagesiai skubiai numalšino liepsnas. Tačiau šios buvo negailestingos – sudegė visas variklio skyrius, apdegė salonas. Automobilio savininkas konstatavo, kad mašina tinkama tik metalo laužui.

Vairuotojas pasakojo, kad automobilis užsiliepsnojo vos tik išsukus iš pagrindinio kelio ir pasukus Kėdainių link.

„Iš pradžių pasirodė dūmai. Net nesupratau, kas darosi. Vėliau dūmai pasklido po saloną. Staigiai sustojau ir išlipau iš automobilio. Iš po variklio dangčio šovė liepsnos. Automobilis staigiai užsidegė.

Kviečiau gelbėtojus. Šie atskubėjo labai greitai. Tačiau pusė automobilio spėjo sudegti.

Labai dėkoju pagelbėti sustojusiems vairuotojams, ypač vienai šeimai, vienam vyrukui, kuris ištiesė man pagalbos ranką.

Buvo sunku surasti, kas nutemptų sudegusį automobilį, sudėtinga sužinoti, kur jį tempti, kas superka Kėdainiuose sudegusius automobilius. Trūksta labai informacijos tokioje situacijoje. Tai ačiū labai tam vyrukui, kad man padėjo“, – dėkojo vairuotojas.

1 Komentaras

  • Ypač nustebino policijos ekipažo elgesys, kurie važiavę pro šalį net nesustojo paklausti ar reikia pagalbos.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video