S. Dariaus ir S. Girėno gatvėje sparčiai kyla jau antroji automobilių savitarnos plovykla

 S. Dariaus ir S. Girėno gatvėje sparčiai kyla jau antroji automobilių savitarnos plovykla

Kėdainių miesto S. Dariaus ir S. Girėno gatvėje sparčiai vyksta statybos – čia statoma automobilių savitarnos plovykla./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Kėdainių miesto S. Dariaus ir S. Girėno gatvėje sparčiai vyksta statybos – čia statoma automobilių savitarnos plovykla. Šioje gatvėje tai jau antroji tokia plovykla. Viena pastatyta ir atidaryta dar praėjusiais metais, o antroji bus atidaryta šiemet.

Šalia „Maximos“

Statybos šalia „Boso“ kebabinės ir prekybos centro „Maxima“ prasidėjo dar praėjusiais metais. Teritorijoje buvo nugriauti statiniai – gyvenamasis namas ir ūkinis pastatas, garažas, viskas išvalyta, sutvarkyta.

Netrukus prasidėjo statybos, o šiuo metu darbai jau eina į pabaigą.

Kokia bus?

Statybos projekte numatoma, kad adresu S. Dariaus ir S. Girėno 48 statoma keturių aikštelių savitarnos automobilių plovykla.

Įvažiavimas ir išvažiavimas suprojektuotas į S. Dariaus ir S. Girėno gatvę. Čia jau įrengta 716 m2 dydžio automobilių aikštelė, išgrįsta trinkelėmis.

Statybos projekte numatyta keturių aikštelių savitarnos plovykla./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Taip pat netrukus bus paruošta automobilių plovimo zona – stoginės.

Vandens tinklai bus prijungiami prie S. Dariaus ir S. Girėno gatvėje esančių tinklų. Nuotekų tinklas taip pat bus nuvestas į minėtą gatvę.

Objekto statytojas – fizinis asmuo.

Šalia degalinės

Pirmoji automobilių savitarnos plovykla S. Dariaus ir S. Girėno gatvėje pradėjo veikti dar pernai adresu S. Dariaus ir S. Girėno 23.

Šioje gatvėje tai jau antroji automobilių savitarnos plovykla. Viena pastatyta ir atidaryta dar praėjusiais metais, o antroji bus atidaryta šiemet.

Aut.

Plovykla įrengta visai šalia S. Savicko įmonės degalinės.

Minėtoje vietoje įrengta automobilių plovimo zona, pastatyta stoginė, įrengtos keturios vietos automobiliams plauti.

Automobilių aikštelė aplink statinį jau buvo įrengta, tad jos statyti nereikėjo.

Įvažiavimas ir išvažiavimas numatytas į S. Dariaus ir S. Girėno gatvę. Šio objekto statytojas ir savininkas – taip pat fizinis asmuo.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video