Kėdainiuose atsiras dar dvi savitarnos plovyklos

 Kėdainiuose atsiras dar dvi savitarnos plovyklos

Statybos projekte numatoma, kad adresu S. Dariaus ir S. Girėno g. 48 bus statoma keturių aikštelių savitarnos automobilių plovykla./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kėdainių mieste netrukus atsiras dar dvi automobilių savitarnos plovyklos. Abi jos bus toje pačioje S. Dariaus ir S. Girėno gatvėje. Viena plovykla jau baigiama statyti, o kitą statyti dar ruošiamasi.

Šalia degalinės

Pirmoji automobilių savitarnos plovykla turėtų atsidaryti adresu S. Dariaus ir S. Girėno g. 23. Plovykla statoma visai šalia S. Savicko įmonės degalinės.

Šiuo metu įrengiama automobilių plovimo zona, jau pastatyta stoginė, po kuria įrengtos keturios vietos automobilių plovimui.

Automobilių aikštelė aplink statinį jau yra, tad jos statyti nereikės. Įvažiavimas ir išvažiavimas numatytas į S. Dariaus ir S. Girėno gatvę.

Dar statys

Pirmoji automobilių savitarnos plovykla turėtų atsidaryti adresu S. Dariaus ir S. Girėno g. 23. Plovykla statoma visai šalia S. Savicko įmonės degalinės./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Netrukus statybos prasidės ir šalia „Boso“ kebabinės. Čia dar praėjusiais metais buvo nugriauti statiniai – gyvenamasis namas ir ūkinis pastatas, garažas. Teritorija buvo išvalyta, sutvarkyta.

Neseniai į teritoriją atvežtas statybinis konteineris. Netrukus turėtų prasidėti ir pačios statybos.

Kėdainių mieste netrukus atsiras dar dvi automobilių savitarnos plovyklos. Abi jos bus toje pačioje S. Dariaus ir S. Girėno gatvėje.

Aut. past.

Kas numatyta?

Statybos projekte numatoma, kad adresu S. Dariaus ir S. Girėno g. 48 bus statoma keturių aikštelių automobilių savitarnos plovykla.

Įvažiavimas ir išvažiavimas suprojektuotas į S. Dariaus ir S. Girėno gatvę. Čia atsiras 716 m2 dydžio automobilių aikštelė. Joje bus išlieta asfaltbetonio danga, paruošta automobilių plovimo zona.

Vandens ir nuotekų tinklai bus prijungti prie S. Dariaus ir S. Girėno gatvėje esančių tinklų. Nuotekų tinklas taip pat bus nuvestas į minėtą gatvę. Objekto statytojas – fizinis asmuo.

3 Komentarai

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video