Rinks Metų socialinį darbuotoją: siūlykite pretendentus

 Rinks Metų socialinį darbuotoją: siūlykite pretendentus

„Rinkos aikštės“ archyvo nuotr.

Kėdainių r. savivaldybės inf.

Jau galima teikti siūlymus Kėdainių rajono savivaldybės Metų socialinio darbuotojo apdovanojimui. Pretendentus nustatyta tvarka kviečiama teikti iki rugsėjo 14 dienos el. paštu administracija@kedainiai.lt (laiško pavadinime nurodyti „Teikimas Metų socialinio darbuotojo apdovanojimui“) arba tiesiogiai Kėdainių rajono savivaldybės administracijos (J. Basanavičiaus g. 36) 101 kabinete.

Apdovanojimas už išskirtinius nuopelnus profesinėje veikloje gali būti skiriamas Kėdainių rajono savivaldybės teritorijoje veikiančioje įstaigoje, organizacijoje dirbančiam socialiniam darbuotojui, kurio pareigybė atitinka Socialinių paslaugų srities darbuotojų pareigybių sąrašo 2 punkte išvardintas pareigybes, turinčiam ne mažesnį kaip 2 metų  darbo stažą įstaigoje ar organizacijoje.

Skiriant apdovanojimą bus atsižvelgiama į:

– profesinius pasiekimus, novatoriškumą;

– autoritetą bendruomenėje;

– savanorystės idėjų sklaidą, dalyvavimą savanoriškoje veikloje;

– gebėjimą suburti kolegas bendram darbui ir sėkmingai dirbti komandoje;

– dalyvavimą rajono, šalies visuomeninėje veikloje (draugijų veikla, asociacijos, ekspertų komisijos, konferencijos, konsultacijos, straipsniai leidiniuose, periodinėje spaudoje ir kt.), projektuose.

Pretendentus apdovanojimui skirti gali siūlyti visi Kėdainių rajono savivaldybės fiziniai ir juridiniai asmenys.

Apdovanojimui teikiamų socialinių darbuotojų sąrašą svarsto ir kandidatą atrenka Atrankos komisija Kėdainių rajono savivaldybės Metų socialinio darbuotojo apdovanojimui paskirti.

Metų socialinis darbuotojas apdovanojamas mero padėkos raštu ir 3 000 Eur dydžio premija.

Apdovanojimas bus įteiktas rugsėjo 27 d., minint Lietuvos socialinių darbuotojų dieną.

Kėdainių rajono savivaldybės Metų socialinio darbuotojo apdovanojimo tvarkos aprašą galima rasti ČIA

Teikimo Metų socialinio darbuotojo formą galima rasti ČIA

2 Komentarai

  • Balsuokyt uz mania kidainyecyay. As jumys duosyu sava nymokamay gyltonu lyadu yr sava styabuklynga vanduo nuo vysa lygu, vot. Pats gyriausias zmogas asai, blyn.

  • Manau reikia baigti tą nesąmonę, rinkti ale geiausią socialinį darbuotuoją, juk visi turi atlikti savo darbą nepriekaištingai, tuo labiau gauna atlyginimą iš mokesčių mokėtojų pinigų, tai rinkime ir geiriausią rajono šlavėjà, kirpėją, melžėję, traktoristą, kaip sovietiniais laikais. Gaila, kad bynas mūsų iš sovietinių laikų ir nieko naujo nesugalvoja , ką išmoko iš kompartijos laikų, tai negali pamiršti.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video