„Rinkos aikštės“ žurnalistei – premija už tarpkultūrinio dialogo skatinimą

 „Rinkos aikštės“ žurnalistei – premija už tarpkultūrinio dialogo skatinimą

„Rinkos aikštės“ žurnalistei Rasai Jakubauskienei Tautinių mažumų departamento organizuotame konkurse „Už tarpkultūrinio dialogo skatinimą“ vertinimo komisijos sprendimu skirta specialioji premija ir padėka./Asmeninio archyvo nuotr.

rinkosaikste.lt

„Rinkos aikštės“ žurnalistės Rasos Jakubauskienės straipsniai ir juose analizuojamos temos ir vėl buvo įvertintos. Tautinių mažumų departamento organizuotame konkurse „Už tarpkultūrinio dialogo skatinimą“ vertinimo komisijos sprendimu R. Jakubauskienei skirta specialioji premija.

Gruodžio 9 d. Vilniuje, Nacionalinėje M. K. Čiurlionio menų mokykloje, vykusio iškilmingo renginio metu žurnalistei taip pat įteikta padėka už tarpkultūrinio dialogo skatinimą ir dėmesį tautinių mažumų integracijos klausimams regionuose.

Konkursui buvo pateiktos trys R. Jakubauskienės publikacijos, „Rinkos aikštėje“ pasirodžiusios praėjusiais metais: „Birutė Galdikas: „Mes tikrai galime padaryti bent kažką, kad apsaugotume savo aplinką“ (https://rinkosaikste.lt/birute-galdikas-mes-tikrai-galime-padaryti-bent-kazka-kad-apsaugotume-savo-aplinka/); „Kėdainių mokyklose ukrainiečiai susikalba rusiškai ir angliškai, bet mokysis lietuviškai“ (https://rinkosaikste.lt/kedainiu-mokyklose-ukrainieciai-susikalba-rusiskai-ir-angliskai-bet-mokysis-lietuviskai/); „Vienos sirų šeimos istorija: ką reiškia tokiems žmonėms pradėti gyvenimą Lietuvoje?“ (https://rinkosaikste.lt/vienos-siru-seimos-istorija-ka-reiskia-tokiems-zmonems-pradeti-gyvenima-lietuvoje/).

Žmogaus teisių dienai paminėti skirto renginio metu taip pat buvo pagerbti asmenys už svarų indėlį ir nuopelnus puoselėjant tautinę darną, skatinant kultūrinę įvairovę ir vienijant daugiatautę Lietuvą.

Renginio dalyviams sveikinimus perdavė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanclerė Giedrė Balčytytė. Pasveikino Ministrės Pirmininkės patarėjas Artur Liudkovski, Tautinių mažumų departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės direktorė dr. Vida Montvydaitė, Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos direktorius Dainius Numgaudis.

Renginyje dalyvavo ir pirmoji Tautinių mažumų ir išeivijos departamento direktorė prof. Halina Kobeckaitė.

1 Komentaras

  • Nuoširdžiausi sveikinimai Rasai!Linkiu ir ateityje puikiai rašyti ir tapti laureate.Sėkmės!

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video