Riaušėmis ir areštais pasibaigusiame proteste prie Seimo dalyvavo ir kelios dešimtys kėdainiečių

 Riaušėmis ir areštais pasibaigusiame proteste prie Seimo dalyvavo ir kelios dešimtys kėdainiečių

Pasak Ruslano Linevo, kartuvės simbolizuoja centrinės valdžios požiūrį į tautiečius – esą baigia juos užsmaugti savo ribojimais ir draudimais/ R. Linevo nuotr.

rinkosaikste.lt

Rugpjūčio dešimtąją prie Lietuvos Respublikos Seimo susirinko apie 5 tūkst. lietuvių, protestuojančių prieš naujus su koronaviruso pandemijos valdymu susijusius ribojimus ir draudimus. Protestuotojų nepasitenkinimas buvo nukreiptas į, jų teigimu, prievartinius ir kone totalitarinius centrinės valdžios sprendimus, kurie pamina jų teises ir laisves. Mitinguotojai užblokavo Seimą ir pasibaigus darbo dienai kurį laiką tautos išrinktiesiems neleido iš jo išeiti. Galiausiai mitingas baigėsi riaušėmis, kuriose aidėjo net ir sprogimai. Įsikarščiavusius protestuotojus policija tramdė ašarinėmis dujomis. 26 protestuotojai suimti, sužeista 10 policijos pareigūnų. 

Kelios dešimtys

Kaip sakė proteste dalyvavęs Kėdainių rajono savivaldybės mero patarėjas Ruslanas Linevas, į Vilnių savo nepasitenkinimo išreikšti atvyko bent pusšimtis kėdainiečių. Tiesa, jų galėjo būti ir daugiau, tačiau į patį protesto epicentrą lįsti nepanoręs R. Linevas sakė, kad sočiai „savų“ žmonių yra ir aplink. 

Kraštietis į Vilnių vyko su savo pasigaminta dviračio priekaba – kartuvėmis.

„Kartuvės simbolizuoja tai, kad valdžia liaudį baigia pakarti. 

Baigia pasmaugti, jau nėra daugiau kur. Todėl žmonės ir protestuoja. 

Seimas baigia papjauti, pakarti, viską varžo. Toks suvaržymas, kad nėra kur dėtis“, – sakė R. Linevas.

Kėdainiečius proteste aplankė ir Seimo nariai Viktoras Fiodorovas bei Tomas Bičiūnas.

Provokuoja?

R. Linevas pasakojo, kad protestas, jo akimis, ėjosi ramiai, jis pats kepęs blynus ir vaišinęs jais protestuotojus. Tačiau neišvengta ir provokacijų.

„Skraidė virš galvos lėktuvėlis su užrašu „Ar jau pasiskiepijote?“. Manau, kad grynai provokavo, erzino žmones. 

Juk laisvoje šalyje gyvename, nori skiepytis – skiepykis, nenori skiepytis – nesiskiepyk. Supriešinami žmonės, šeimos pykstasi, kitus psichozė net ištinka nuo to ištisinio spaudimo.

Prievarta niekada dar nieko gero neatnešė. Ne prievartos keliu reikia eiti, o diskusijų, kompromisų ieškojimo“, – įsitikinęs R. Linevas. 

Trūko kantrybė

R. Linevas sakė su kraštiečiais namo patraukęs iškart po oficialios mitingo pabaigos – 17 val. vakare. Tačiau mitingas kai kuriems užsitęsė ir galiausiai virto riaušėmis. 

R. Linevo teigimu, jau dienos metu mitinge buvo galima sutikti žmonių, kurių nuostatos buvo tarsi panašios, bet buvo aišku, kad jie turi kitokių kėslų.

„Mes ten visi maždaug vieno supratimo buvome. Esame prieš smurtą, prieš priverstinį skiepijimą, už demokratiją. 

O kai žmogus kitoks, iškart matosi. 

Buvau pastebėjęs netoliese jaunų vyrukų penketuką. Saviems net pasakiau, kad jie, ko gero, iš kitos barikadų pusės. Ar ten jie riaušes kėlė, ar ne, nežinau. Bet įtarimas man buvo kilęs tikrai.

O aišku, kad kažkam iš mūsų rato nervai neatlaikė, irgi galimas daiktas. Jau tiek perpykę visi, kad nenuostabu, jog ir nebeatlaiko kai kurie“, – svarstė R. Linevas. 

Jis pridūrė, kad netoleruoja tokių dalykų. Jo manymu, visas problemas spręsti reikia taikiai. 

Neišėjo

R. Linevas spėjo, kad riaušės galėjo kilti ir dėl to, kad Seimo nariai nepasirodė ir nekalbėjo su protestuotojais. Jo teigimu, jei valdantieji būtų išėję ir kantriai palaukę, kol protestuotojų emocijos nuslūgs, protesto baigtis gal būtų buvusi kitokia. 

„Jie neišėjo, užsidarę kabinetuose sėdėjo. Čia yra problema. 

Būtų dienos metu išėję, na būtų ant jų pašaukę, pašvilpę. Pastovėtų, palauktų porą minučių, emocijos būtų nuleistos, būtų buvę galima pasikalbėti. O dabar gavosi, kaip gavosi“, – sako pašnekovas.

Bloga patirtis

R. Linevas sako dažnai sulaukiantis klausimų, kodėl yra nusistatęs prieš vakcinaciją. Jo teigimu, jo paties artimoje aplinkoje yra labai daug atvejų, kai skiepai padarė žmogui žalos.

„Esu sveikas žmogus, per visą gyvenimą esu temperatūros gal kartą teturėjęs. Galiu iš balos vandenį gerti ir lašiniu užkąsti, ir man viskas bus gerai, – šypteli pašnekovas. – Kodėl aš turiu eksperimentus su savo kūnu daryti? Jei kas nori, bijo kovido, lai skiepijasi, prašau. Bet aš nenoriu. 

Štai mano tėvas buvo sveikas, stiprus vyras, vairavo, keliavo, grybaudavu, žuvaudavo. Gydytoja patarė susivakcinuoti, jis paklausė ir jam sutino sąnariai. 

Pusę metų po visokias sanatorijas vežiojam, vaistus bando atitaikyti, tai dabar pirma savaitė kai, rodos, jau gerėja situacija. Bet aš turiu ne vieną tokį pavyzdį ir tikrai nesiruošiu pats daryti eksperimentų su savo sveikata”, – tvirtino žinomas gamtos mylėtojas. 

Yra nukentėjusių

Kol kas nėra informacijos, ar kas nors iš kėdainiečių dalyvavo po 17 valandos vykusiose riaušėse, kurios buvo malšinamos ašarinėmis dujomis. 

Dėl šių įvykių sulaikyti 26 asmenys, nukentėjo apie 10 pareigūnų.

„Policija ėmėsi veiksmų ir išsklaidė minią, sulaikė 26 asmenis, kurie buvo pristatyti į vyriausiąjį policijos komisariatą“, – LRT radijui trečiadienį sakė Vilniaus apskrities policijos komisariato viršininkas Saulius Gagas.

Jie sulaikyti atliekant ikiteisminį tyrimą dėl riaušių. Policijos duomenimis, asmenys tyčia pažeidė viešąją tvarką, žalojo pareigūnus.

„Jie visi naudojo neteisėtus veiksmus, gadino policijos transporto priemones, kėlė pareigūnams fizinį skausmą, taip pat greitosios pagalbos medikams automobilis buvo apmėtytas akmenimis“, – kalbėjo komisariato viršininkas.

„Turiu pasakyti, kad nukentėjo šiam momentui apie 10 policijos pareigūnų, VST pareigūnai“, – pridūrė jis.

Tačiau, pasak S. Gago, šie skaičiai gali būti didesni, nes kai kurie pareigūnai į medikus kreipėsi paryčiais, baigę tarnybą.

S. Gagas patvirtino, jog buvo panaudoti keli pirotechnikos užtaisai ir pabrėžė, kad juos paleido ne pareigūnai.

„Turiu patikinti, kad policija granatų nei garsinių, nei jokių kitų nenaudojo. Tai buvo iš protestuotojų, riaušininkų pusės panaudoti sprogmenys, pirotechnikos gaminiai“, – sakė jis.

Jo duomenimis, įvyko du sprogimai, vėliau pareigūnai įvykio vietoje rado nesprogusių petardų.

Viešąją tvarką prie Seimo palaikė apie 70 policijos pareigūnų.

67 Komentarai

 • O kada jis protu pasižymėjo. Nebent galimai vogtus dviračius pardavinėdamas.

  • Visiems aisku, kad tie jo pardavinejami naudoti dviraciai yra vogti kaip ir tie labdariniai drabuziai, kuriuos nesenai dotnuviskis pardavinejo Kedainiuose. Niekas gi geru dviraciu uzsienyje neismeta taip paprastai ar pusvelciui parduoda, kuriuos dar kainuoja ir transportuoti i Lietuva ir dar nuo ju pinigus uzdirbt susimokejus visus mokescius.

 • Penktoji kolona…

 • Labai gerai. Paskelbkit visu dalyvavusiu riausese nuotraukas, policija gales greiciau baudas jiems israsyti arba baudziamas bylas iskelti

 • Manau, Tamulis turetu geriau pagalvoti su kokiu kvailiu turi reikalu ir kuo skubiau ji ismesti is savo patareju, jei savo reputacijos nenori galutinai susigadinti. O Linevas, tai visiskas kvailys, pats valdzioje dirba ir pats save pakart nori taip iseina?

 • Pasirodo Usfaskichas prie riaušių organizavimo buvo smarkiai prisidėjęs.
  https://www.youtube.com/watch?v=Xodw98raS-w&t=538s
  Viskas dabar aišku kas yra 5 kolona Lietuvoje.

 • Kai Baltarusijoje vaikė mitinguotojai,purškė dujas,vaišino bananais-musiškiai rėmė,kad liaudis teisi,kaltas režimas.Kaip pas mus-valdžia teisi,kalti mitinguotojai.Gal pas mus dujos ir bananai demokratiški,ar demokratiškai juos naudoja.Didžiausia prostitutė-POLITIKA.Tai ar Batka,ar mūsiškiai vienodai save teisinga.

  • Jo, išminčiau. Tik yra vienas skirtumas: ten žmones daužė neišrinktas valdžią ozurpavęs psichopatas banditas. O čia keli besmegeniai susigalvojo,kad jei nori teisėtai tautos išrinktos valdžios nuvertimo. Mažas skirtumėlis, kuris tau neaktualus.

   • Politika yra ne prostitutė. Politika yra viena aukščiausių ir kilniausių žmogaus veiklų. Ir Batka nėra lygūs teisėtai išrinktai demokratinei valdžiai. Tavo Batka yra kolūkio mąstymo sovietinis silpnaprotis, dar sovietiėnja armijoje uzfiksuota mozaikine psichopatija, kuri einant metams ryškėja vis labiau . Tavo Batka nužudė dešimtys niekuo žmonių, suluošinos šimtus, tavo Batka yra banditų banditas. O tu esi besmegenis, nesugebantis skirti gėrio nuo blogio.

 • Kas neišėjo? Ką jis čia spangsta? Pats būdamas silpnaprotis idiotas mus už durnius laiko? Išėjo jų ne vienas ir ne du: pilna įrašų, kolioja rusiškais keiskmažodžiais, ragins karti pyd…..tie Seimo žmonės? Jie nejaučia. Kokią jūs turite teisę, šiukšlės jūs moralinės, juos kolioti taip? Gerai, iš Kėdainiu kilusio Seimo nario Navicko mintys publikuotos. Prašom:

  I. Išeinu pro Seimo rūmų duris. Ausis užgula nuo pypsėjimo, būgnijimo ir šauksmų „Gėda“. Keli šimtai žmonių. Einu link artimiausios grupelės. Riksmai suintensyvėja. „Sakėt, norite pasikalbėti, išsakyti savo poziciją…“ „Kam įdomu su tavimi, kiaule, kalbėtis? Išsipūtei už mūsų pinigus…“ „Na, bet, sakėt, kad norit kalbėtis?“ „Lauk iš Seimo tu p…, mūsų prakaitu gyveni…“

  Supratau, kad gal žmonės pavargę, nenori šiuo metu kalbėti, patraukiu link automobilio, kuris šalia. Priešais išdygsta gana jaunas vyriškis su vėliava ir užstoja kelią. Einu toliau, jis bando sąmoningai į mane atsitrenkti ir sušunka, kad aš jį stumdau, tačiau neįtikina net pats savęs. Atsisėdu į automobilį. Tada vyriškis su vėliava ima viską koordinuoti: „Apsupkite mašiną, kad tas niekšas neišvažiuotų.“ Prisipažįstu, sunku patikėti savo akimis, nes man už automobilio pastatomas ketverių (bent taip pasirodė) metų vaikas – kaip gyvas barjeras. Galvoju, kas dedasi to vaiko motinos galvoje, tačiau šias mintis nutraukia švilpimas, riksmai. Prasideda kokį pusvalandį trukęs spektaklis. Per tą laiką tyčiojamasi, kad per savaitę automobilyje numesčiau svorio. Kažkas pasisiūlo man nupirkti kebabą. Dar keli jaunuoliai darosi selfius su įkalintu parlamentaru. Koks keliasdešimt žmonių viską uoliai filmuoja ir, regis, tai suteikia jiems pranašumo pojūtį. Viena moteriškė demonstratyviai rodo „faką“, keli rusakalbiai jaunuoliai pažada, kad dar gerokai teks paverkti. Keli susirinkusieji demonstratyviai fotografuoja automobilio numerius. Tada vienas vaikinas paskelbia viktoriną ir balsavimą, ar aš begemotas, ar šernas? Kiek supratau, tinka abu variantai. Viena moteris pradeda man rėkti, kad, jei pasmerksiu viešai skiepus, jie manęs nelies.

  ačiau matau, kaip policija veda Sergejų Jovaišą atgal į Seimą, šalia mano automobilio buvęs jaunuolis sviedžia jam į nugarą Lietuvos vėliavą. Miniai tai atrodo patrauklu. Lietuvos vėliavos juk tam ir skirtos, ar ne?

  Automobilį po truputį pradeda sūpuoti. Suprantu, kad tai nebe dialogas, bet bandymas įsiaudrinti. Atsikvepiu lengviau, pamatęs du policininkus, kurie pasisiūlo mane palydėti atgal į Seimą.

  II. Kaip suprasti, kad kita pusė nori dialogo? Ryte tau pastato kartuves, per pietus per Gražulį atsiunčia laidojimo vainiką, o vakare bando paimti įkaitu ir koliojasi iki ekstazės… Atsiprašau, nors šiuos ženklus matau, tačiau nemoku dalyvauti tokiame dialoge.

  Va, žmogus išėjo su jumis pasikalbėti. Ir jo įspūdžiai.

  Mokyklos laikais buvo toks idiotas vienas. Datempė gal iki kokių 8 -9 klasių. Tai jis nuolat krėsdavo nesąmones. Visi mato,ką jis daro. Ateina auklėtoja. Ir jis žvengia ir sako,kad šitai padarė tas tas ir tas, kurie absoliučiai niekuo dėti. Ir jis tai skao prie visų, nors visi mato, kad jis padarė. Tai va šitas šlamštas, kuris vakar buvo susirinkęs, panašus ir yra.

 • Tamulis turi pats atsistatydinti priėmęs Linevą į patarėjus. Palaikančiam smurtą, riaušes neturėtų būti vietos savivaldybėje.

 • Ar čia normalu, kai savivaldybė stengiasi, kad kuo daugiau žmoniu rajone būtų apsaugoti juos visus paskiepijus, tuo tarpu mero patarėjas Linevas agituoja prieš skiepus?

  • Čia ne tai, kad nenormalu. Či kažkoks košmaras. Čia esanti situacija primena Lukašenkos aiškinimą,kad keleivinį lektuvą nutupdė pati Portasevičiaus aplinka ir Cikanouskaja, esanti Vilniuje.

   • Kuo čia dabar kaltas R.Linevas? Tikriausiai, kad sąžiningai dirba, turi nuostabią šeimą, vaikus. Jeigu mes visi būtumėme kaip jis, nereikėtų važiuoti į Vilnių rugpjūčio 10d. ir stovėti prie seimo. Būkit geri komentatoriai, išlyskit iš savo urvų ir padarykit bent puse tiek, kiek daro R. Linevas, manau visa Lietuva gyventų 100% geriau. Ir kokia pas mus taika ir laisvė, jei jūs patys š….. drebiat ant savų?….

    • Nors vienas protingas komentaras

 • Palaukit palaukit, tai šitas senis yra Kėdainių valdžioje? Čia jūs rimtai? Pas Tamulį? Jūs juokaujat. O kokios jo pareigos? Pažiūrėkit, ką jis kalba, man tai kaip visiškas debilas. Tie kliedesiai apie gėrimą iš balos ir lašinius, kad ten kažkas gyveno šimtą metų, kol nepasiskiepijo. ia gėda skaityti. Pas mus kaimynas buvo alkoholikas, kuris aiškino,kad jo tėvas rūkė, gėrė ir šimtą metų gyveno. Buvo, jau nėra, numirė. Nesulaukė jo legendintio tėvo nė pusės amžiaus. Bet tai jis alkoholikas, pylė kiekvieną dieną, o čia…aš netikiu,kad jis valdžioje, čia gal sutapimas pavardės. Čia kaimo tamošiaus kliedesiai. Jis tikrai valdžioje? Aš negaliu patiėkti. Či gal kitas? Gal pavardė sutampa? Ar tikrai šitas? Šitas tai, matosi, iš minčiu, jis visiškai durnius. Jeigu čia tiesą, tai čia ne tai,kad Tamulis turi jį atleisti, čia Tamulis pats privalo trauktis. Kas čia bl per komedijos dabar. Ką jie juokauja. Taigi čia ne 50 gyventojų kaimas, tai ten visokių seniūnų būna, o miestas normalus Lietuvos. Tai jis ir tas kartuves vežėsi? O tai ką jis ten karti ruošėsi? Mūsų išrinkta vyriausybe? Jis taip žiūri į mūsų pasirinkimą? Siūlo karti? Nu įdomus bičas. Dar įdomesnis Tamulis ir jo šobla, jei čia iš tikrjų iš jo. Aš netiku. Pasidomėsiu.

 • Privalo Tamulis trauktis. Tai kokio proto tas Tamulis, jeigu šita priėmė pavaduotoju? Klausykit, tai aš prieš dienas girdėjau kalbų, kad ten kažkokia boba iš jų viena lakstė ir aiškino,kad tipo, jei valdantieji įves nepaprastąją padėtį(ar tai sieną statys su Baltarusija), tai atseit iš žmoniu atims butus ir namus . Aš pagalvojau,kad čia anekdotas, žmonės pripletkvojo. Bet aš dabar šito personažo mintis. Ir jūs sakote,kad jis yra pavaduotojas mero. Tai gal ten ir ta boba kažkokai iš jų aplinkos galėj kliedėti apie butų ir namų atėtimą. Jie ten kažkokie nepilno proto. Uspaskiene čia skieddžia,, nu tai jai turbūt pakrikę kažkiek. Uspaskis ten savo tą švestą vandenį siūlė. Tai čia nejuokinga. Jie su tokiais protais gali į Kėdainius kokių žalių žmogeliukų pakviesti. Nu aš nežinau, bet jei skiepuose mato demonus, mėgino pardavinėti vendnis šventus nuo covido, tai ką žinau,ką jie dar gali….paims ir atveš kokiu žalių žmogeliukų Rusijos. Tai čia gal jų visa tas judėjimas toks? Reikia žiūrėti kiekvieną žmogų atskirai. Tai jie išvis gal pavojingi kokie savo buvimu valdžioje. Net nežinai,ką galvoti. Aišku, Tamulis pats tai nesitrauks. Jų mentalitetas ne tas. Jis net nesitraukė iš seniūno ar kokių ten pareigų, kai tuuos vaikus į šulinį sumetė. Jis nematė, kad ten langų nėra, vaikai ant žemės miega.

 • Pagarba kas dalyvavot. O neigiamu komentarų rašytojai – šiukšlės esat, gyvenimo neturit ir lojat kaip šunys , dar gražiai pasakyta kaip šunys… Nėra ką lygint jūsų su šuniu. Tuščiagalviai esat galit tik uždirbt kitiem pinigus patys pasimdami ant duonos ir dar tai skolinatės kad pragyvent – nepavydėkit begalviai

  • Ačiū, nusipelnei liadu porcijas už kamintarą.

   • o gal net ir dešros. Tiesa, vytintos smarkiai. Nu bet vis tiek, dešra yra dešra.

  • Kad kalbama, kad maršiečiai mėgsta pasiskolinti 🙂 Na o pagarba kažkam kyla iš jų vidinių nuostatų. Kokios nuostatos, tokios ir pagarbos 🙂

 • Avinai-kodėl Tamulis turi atsistatydinti,jis juk irgi liaudies rinktas.O seime,tai iš kitokio molio išrinktieji.Semo negalima liesti,nors ir pas juos visokiausių patarėju.Sukakoti demokratijos gerbėjai.

  • Matai, nevažiuoja iš Seimo niekas į Kėdainius su kartuvėm ir neragina karti. Ir aš nerandu ryte išaušus straipsnio, kuris sakytų: štai Seimo nario Navicko ar Radvilės Morkūnienės patarėjas komunikacijos klausimais išvyko pasigaminęs kartuves į Kėdainius ten kažo siūlyti karti. Vyko miitngas. Krūva sužalotų Kėdainių pareigūnų, išdaužytos policijos mašinos ir panašiai. Aš tokio straipsnio neradau. Bet jei taip nutiktų, o Radvilės Morkūnaitės ar kito Seimo nario patarėjas komunikacijos klausimais būtų gerbiamas Ruslanas šitas, tai tikrai rašyčiau: Radvilė Morkūnienė ar kitas Seimo narys privalo trauktis.

 • Kai vakar komentaruose išaiškėjo gėdingas Kėdainiams ir pačiam Linevui dalykas, kad kartuves atvežė Linevas, šiandien jis teisindamasis prašneko apie tai, ką „kartuvės simbolizuoja“. Tai kodėl tada virš kartuvių buvo pritvirtintas visai kitokio turinio plakatas, skatinantis susidorojomą? Manau, bus filmuotos medžiagos, kaip šis plakatas atsirado ir kas šį plakatą virš kartuvių pritvirtino. O tada sėkmės sekant pasakas.

 • Kokia gėda Kėdainiam. Budulis meras ir jo visuomeninis patarėjas. Matos, kad meras palaiko tokius dalykus. Kas į kartuves sekantis eilėj? Kas nuspręs Tamulis, Linevas?

 • Keiktis norisi. Ir vėl Kėdainius apkakojo. Kartuves į Vilnių konkretiem seimo nariam mat padarė. Baisu. Kažin meras ar net su kiaulės akim galės dabar į seimą nuvažiuot ir ko nors prašyt mūsų miestui.O apie linevą tai nėr ką ir kalbėt. Visi žinom koks jis. Tamuli, teisingai Grinkevičius sakė, tu net iki seniūno lygio nepriaugai.

 • Toks meras turi atsistatydinti. Skubiai. O jo patarėju jau vakar turėjo nebūt Linevas. Hofmanai, Kacevičiau, Aukštikalni, ir visi jūs ten iš tamulio chebros ko tylit? Ar be jūsų žinios tamulis tokius cirkus krečia? Mums gėda. Gyvenime už Tamulį nebalsuosiu. Ir visiem pasakysiu. galima mitinguot, bet ne į kartuves žmones vest.

 • Kartuvės, holokaustas, Dovydo žvaigždė čia jau nėra žodžių. Jau turbūt visame pasaulyje žydai dalinasi nuotraukomis iš mitingo. Taip ir matysim ateityje Kėdainiuose žydų turistus, kai mero patarėjas kartuves mitingui paruošęs taip reklamuoja save ir miestą. Apgailėtina. Kažin su kokiu IQ lygiu ir išsilavinimu mero patarėjais galima tapti Kėdainiuose?

  • Tikrai yra nepakankamai aukšta kartele, kurią virsijus tapti negalima 😂

   Šiaip žiauru. Bet reiškia toks mero protas. Turbūt yra tiesos, kad į plitimą, sulenda kazkokie… Neaiškus. Šiaip politikai gerais būtų gali labai retas. Čia reikia išskirtinių gabumų. O kai į ją patenka.. neaišku kas, tai ir veža kartuves.

 • Linevas, taigi suvirintojas, kuris pataria Tamuliuii kokius medžius kirsti, . Linevas mūsų žiniomis yra sudaręs sutartį su seniūnija šiems darbams atlikti, tidel ranka ranką, lauk abu labu, tikra beda kedainiams, kartu ir Naujokienę.

 • Saunuolis Linevas

  • Jolitai iš lukšio 2. Kame jo saunumas

 • Atsip. jus viena kartą nuo to Tamulio,
  jis tikrai gerai dirba,stengiasi miesto gerovei,o jei pirštai pasilenkia į savo pusę nieko blogo,juk jis irgi gimęs sovietiniais laikais,o kas tik prieina prie lovio visi srėbia

 • Kiekvienas turi teisę išreikšti savo mintis, reikia gerbti vieni kitus.

 • Daugiau tokių žmonių kaip Ruslanas Lietuvai reikia.

  • Apsaugok viešpatie nuo tokių idiotų.

   O Darbo partijos veikla tame renginyje privalo būti įvertinta ne tik politiškai, bet ir teisiškai. Tai išėjo už bet kokių žmogiškumo, moralumo ribų.

 • Ačiū visiems dalyvavusiems už mūsų Vieningą Tautą!!! Jūs NEREALŪS mano Draugai!! 🙏❤ Šaunuolis Linevas jis gi ne agituoja prieš ar už skiepą ir nereikia ant jo varyti. O čia komentatoriai patys nesupranta ką parašė, geriau paskaitykite mūsų konstituciją ir suprasite viską. Kaip pavyzdys jums: 21 straipsnis
  Žmogaus asmuo neliečiamas.
  Žmogaus orumą gina įstatymas.
  Draudžiama žmogų kankinti, žaloti, žeminti jo orumą, žiauriai su juo elgtis, taip pat nustatyti tokias bausmes.
  Su žmogumi, be jo žinios ir laisvo sutikimo, negali būti atliekami moksliniai ar medicinos bandymai. O mes žinome, kad ši vakcina yra bandomoji iki 2023 metų

  • Michailas. Tai tu pateisini riaušes, Dovydo žvaigždės išniekinimą, ligoninių perpildymą covidiniais? Esi toks pats „išsilavinęs“ kaip ir tie bambaliniai! O po maršo kaip rašo kitam straipsnio komentaruose ne tu ten sklaideisi prie stoties?

   • jis toks pat lietuvis kaip as indenas

  • Čia gi tas pats tipas, kuris Jedinstvos mitinguose dalyvaudavo. Penkta kolona. Anuomet pyko kai dešrą Prunskienė pabrangino, dabar dėl to, kad skiepytis reikia, kad išgyventi.

   • „Užduokime tradicinį klausimą: kam tai buvo naudinga? Akivaizdu, kad Vyriausybei, kuri siekia sutapatinti daugybę dienos metu susirinkusių žmonių su pavieniais riaušių provokatoriais. Tą patį daro ir žiniasklaida, formuojanti vaizdą, kad mitingo dalyvių reikalavimai yra niekiniai, nes šie dalyviai yra tokie patys, kaip ir butelius į pareigūnus mėtę asmenys. Vadinasi, su jais galima nesiskaityti ir daryti, ką nori“. Liudininkų pasakojimai apie tai, kad smurtas buvo išprovokuotas ir šiandieninė valdžios bei didelės žiniasklaidos dalies reakcija rodo, kad riaušės kilo ne stichiškai, o buvo išprovokuotos.

 • Kodel jus konservatoriai,Naujokienes saika,paskiepyti,kam tiek pikcio?
  Ar jus bent vienas esat tiek geru darbu padare neatlyginamai?
  Sutike zmogu i akis sypsotes,o uz nugaros kirvi galandat.

  • Nu vat, neskiepytas: jis mano, kad Naujokiene yra konservatorius. Pykčio rašo pikčio. Ir kaip jiem dabar įdėti į maumenėlį protaujančios medžiagos? Su tokiu žmogumi visokie uspaskichai ir kitos padugnės ir daro ką nori.

 • Tą prasme vyrai su suknelėmis ir perukais Vilniuje yra sveikintina, o žmogus išreiškiantis savo kitokia nuomone yra smerktina. Jeigu būtų susirinkę keli tūkstančiai spalvotujų tai visi būtų ploje katutėmis manau. Taip nepritariu aš celofanams vedliams, bet tai lieka vienintelis faktorius bandantis suvienyti tautą. Žiniasklaida objektyviai nieko neparodo, tad žmonės informacijos ieško internete, na o ten ir atsiranda visokių veikėjų. Kol ne turėsim laisvos ir nepriklausomos žiniasklaidos, bei politikų kurie valdys ne pagal principą skaldyk ir valdyk, tol aš šviesos tunelio gale nematysiu. O, kad žmonės nesėdi suglaudę ausų namie o kovoja už savo teises, tai manau yra sveikintina. Aišku dėl priemonių galima ginčytis. Nors tas riaušes manau sukėlė kokie saugumiečiai įsimaiše tarp protestuotojų, nes diena nesimatė nei vieno žmogaus su kauke, o riaušių sukėlėjai buvo su kaukėmis vyrai, o ten tiek ir tetrūko į žibalą degtuką įmest.

  • Tu gal išsiblaivyk ar nebegerk nuo 6 ryto celofanini faktoriau.

   • Gerb. Živile, aš jūsų nepažįstu ir netujinu. Beje tikrai rytais negeriu, galit būt rami dėl to. Jei jūsų IQ „neneša“ atsakyti protingai, tai čia jau jūsų pačios bėdos. Beje patarimas ateičiai, mažiau žiūrėkite mainstreamin’ ės žiniasklaidos ir kartais pabandykite pąmastyti kritiškai.

  • Viešpatie dieve mano, kas su jūsų protais darosi. Ką tu čia kledi. Kokie vyrai su suknelėmis? Kokie saugumo sąmokslai? Po velnių. Ar jūs jau visai nuo proto nulipę. Absurdas. Kaip galima šitaip kliedėti. Nesveiki. Galvas išsivalykit. Pamedituokit , nurimkit. Tam jūsų protus užvaldžius.

 • Riaušes sukėlė Viktoro smogikai, nes visas šis protestas buvo jo pačio finansuotas. Pilna įrodymų ir dar pats vakar prisipažino.

 • Jus visi nuostabus kurie ten išstovėjote, norėjote gauti atsakymą iš „valdžios “ bet gavot tik didžiulį ĮRODYMO KAD TOKIOS NĖRA. KAD TOKIA TARNAUJA SAVO TAUTIEČIAMS,KAD TAI ŽIURKES ,PACAI, SLEPIASI NUO ŠVIESOS IR NUO TIESOS, PARDAVĖ SAVO SIELAS MAFIJAI !!!! Mūsų buvo taiki misija ir iš mitinguotųjų niekas nedaužė juokių langu. Buvo įterpti provokatoriai, kur ir pradėjo daužyti specialiai atvarytus policijos mašinos. Mitinguotojai visi buvo be kaukių o provokatoriai visi buvo su kaukėmis, yra viskas užfiksuota. Kol nebuvo smaugikų policija geranoriškai bendravo su mitinguotojais, sakė, kad palaikome jus ir kad valdžia jau peržengė visas ribas. O ką rašo l.rytas, tv3, delfi, lrt yra visiškas melas. Niekas nelaikė seimunu uždarytu, kas norėjo tas ir išėjo ir išvažiavo namo pro kitas duris. Pasižiūrėkite ką rašo ir parodė seimo narys Tomas Bičiūnas. https://www.facebook.com/ilonairtomas.biciunai.

  • Jedinstvinkas nerimsta. Čemodan – vokzal – Rosija!

  • O vatnikų padavė į Kėdainių lakraštį. Šimtai video internete, ką išdarinėjo tie mitinguotojai, atėjo pasamdytas vatnikas ir aikškina,kad kaulas yra mėsa. Berazumi tu, Celofanas, stovėdams ant scenos, kurią finansavo rusas Uspaskichas, pasakė įtaigiai miniai: ar mes užblokuosime įvažiavimus policijai? Taip, užblokuosime.

   Va, ir visa tavo demagogija. Gali eiti pasikarti tose kartuvėse, kurių nepanaudojot. Kaip ten sakė tas nupiepėlis garinto ar švento vandens: energija tik dings.

   Dar pradėk įrdoynėti,kad Sergejus Jovaiša vėliavą pats sau metė į nugarą ir kad akmeys policininkai mėtė tarpusavy (delfyje jūs jau taip ir lojat: kad policininkai patys į save mėtį)

  • Ai, dėl Tomo Bičiūno. Tomas Bičiūnas buvo išrinktas tik todėl,kad nepakliūtų dar blogesnis variantas. . Anas variantas yra katastrofiškas politikai. Ir buvo per visu galus grūdamas. Reklamuojamas be gėdos, sąžinės, buvo prmauštas bet koks sovietinio mąstymo dugnas. Buvo sukeltas pasišlykštėjimo jausmas. Kai kuriais atvejais tai buvo dar šlykščiau už Naujokienę ir Darbo partiją. Kas yra jau savaime veidmainystės, melo ir bjaurasties etalonas. Žmonės balsavo prieš, o ne už. Keista, kad Kėdainiai neranda protingesnių, gabesnių žmonių. Bičiūnas kaip politikas yra absoliutus nulis.

 • o kas galetu paneigti,kad linevas ,dovanojo galimai vogtus dviracius musu vaikams.anie,apvogtieji verkia,linevas pagarboj.issiplauk tu nevezyje sazine gaudydamas suzeistas antis

 • Michailai. Pats esi rusas- natūralizuotas lietuvis. Gini, palaikai riaušininkus. Dedi už juos galvą kaip už savo šeimą. Gal už tavęs kyšo(kaip ir už Uspaskich) Rusijos ausys. Sako, kad gimę rusais ir miršta rusais.

  • Į klausimą atsakyk provokatoriau. Kieno ausys už tavęs kyšo?

  • Kieno Krymas Michailai?

 • Rusas lygiai kaip ir vilkas i miska t.y. Maskva ziuri. Jam Putinas pats geriausias visada. Kur slapstesi Usfaskichas kai jam Lietuvoje byla buvo iskelta? Dabar ES parlamentaro neliaciamybe ji saugo, nes Kedainiu ir kiti Darbo partijai prijauciantys durneliai ji ten delegavo. Uztruks laiko kol uz situ riausiu organizavima ji is ten iskrapstys.

 • fiodorovai is to pacios pelkes,kaip ir uspaskich

 • Jus net bijote savo veidą, vardo parodyti, pasivadinate visokiais S, Vania, Ti. Matomai gavote vakcinos pavadinimų “ DURAČIOK“.

  • Ne tau debilėli spręsti kas kokią vakciną gavo ar ne. Parsidavėlis!

   • yra ip adresas,nieko nebijom ir nesislepiam.tavo tevynej uz tokius rasinelius,kuriuos cia rasineji gautum 10 metu kalejimo

  • taves klausia del krymo,atsakyk

 • Nuo kada dviračių vagys mums autoritetai?

 • Skaitau ir stebiuosi žmonių pykčiu.
  Faktas tas kad tie kas čia komentarus rašo tik prie šūdadėžės sėdi ir fake žinias žiūri.
  Visa tai kas vyko po 17g valandos, o jei tiksliau nuo 20h buvo kovinio filmo filmavimas. Kol smirdžiai žurnaliūgos nesusirinko nieko nebuvo. O kai tik pasirodė prasidėjo parodomasis šou.
  Sako žmonės pikti. Faktas! Kai sėdi avinų banda už seimo sienų ir bijo išeiti į kiemą su žmonėm pašnekėti ir vaidina nuskriaustus. Balamutu gauja. Kas nebijojo, tas išėjo su žmonėm pašnekėjo, ranką paspaudė ir namo anksti parėjo.
  Sėdėti ir skūstis yra lengva, bet pačiam pakelti užpakalį yra sunku. Dvi dienas praleidau Vilniuje. Pirmą dieną prie seimo iki pat galo kol žmones per prievartą išvaikė policija. Va klausimas, kodėl per jokias žinias nerodė kaip policija tris kartus į žmonių minią šovė dūminių granatų užtaisus? Antrą dieną prie vyriausybės.
  Va sėdit prie tv ir žiūrit žurnalistų filmus sufilmuotus pagal scenarijų, o kas dedasi aplinkui ir nežinote.
  Apgailėtina.

  • Geriau namuose naują žmoną prižiūrėk nelakstęs po maršus, nes nuo pirmos ragai dar iš toli matosi.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video