Rekonstrukcija neaplenkė ir Surviliškio miestelio Kalno gatvės

 Rekonstrukcija neaplenkė ir Surviliškio miestelio Kalno gatvės

Pernai buvo sutvarkyta tik daugiausiai nepatogumų kėlusi atkarpa, dar didelė dalis darbų laukia ateityje, mat ši gatvė yra ilgiausia neasfaltuota gatvė visame miestelyje./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Praėjusiais metais imta spręsti vieną didžiausių Surviliškio miestelio problemų – pradėta rekonstruoti Kalno gatvė. Tiesa, pernai sutvarkyta tik daugiausiai nepatogumų kėlusi atkarpa, dar didelė dalis darbų laukia ateityje, mat ši gatvė yra ilgiausia neasfaltuota gatvė visame miestelyje.

Skyrė lėšų

Kėdainių rajono savivaldybė iš Kelių priežiūros ir plėtros programos Surviliškio miestelio Kalno gatvės dalies rekonstrukcijai praėjusiais metais skyrė kiek daugiau nei 15 tūkst. eurų.

Už šias lėšas atliktas dalies gatvės kapitalinis remontas, buvo sutvarkyta 2175 m2 gatvės.

„Kalno gatvėje yra akmenimis grįstas ruožas. Nuo jo žemyn ir buvo pradėta rekonstruoti gatvė.

Kokie darbai buvo atlikti minėtos gatvės dalyje?

Buvo išlietas asfaltas ir sutvarkyti kelkraščiai, taip pat atnaujinta pralaida. Buvo sutvarkyta daugiausiai nepatogumų kelianti atkarpa – po lietaus, ypač liūčių, nuolat buvo išplaunamas žvyras, susiformuodavo grioveliai“, – informavo Surviliškio seniūnė Reda Lukošienė.

Kėdainių rajono savivaldybė iš Kelių priežiūros ir plėtros programos Surviliškio miestelio Kalno gatvės dalies rekonstrukcijai praėjusiais metais skyrė kiek daugiau nei 15 tūkst. eurų.

Aut. past.

Pasieks patogiau

Vietos gyventojai patenkinti atliktais darbais ir džiaugiasi, kad ne tik jiems bus patogiau, bet ir svečiams, kurie atvyksta į Nevėžio slėnį.

„Taip, gyventojai patenkinti. Žinoma, buvo nepatogumų, kol vyko darbai. Šia sutvarkyta kelio dalimi džiaugiasi ir viso miestelio gyventojai bei svečiai – patogiau pasiekti Nevėžio slėnį, kuriame ne tik vyksta renginiai, bet galima ir maloniai praleisti laiką“, – paaiškino vietos seniūnė.

Laukia darbų

Vietos seniūnė pažymėjo, kad seniūnija sulaukdavo prašymų tvarkyti šią gatvę. Žmonės viliasi, kad ateityje bus rekonstruota visa minėta gatvė.

„Seniūnija, žinoma, sulaukdavo ir sulaukia prašymų tvarkyti gatves. Dar tik maža dalis šios gatvės yra asfaltuota.

Kalno gatvė yra ilgiausia neasfaltuota gatvė Surviliškio miestelyje šiuo metu. 2021 metais Bakainių kaimo Kalno gatvės dalis buvo prijungta prie Surviliškio miestelio“, –  dėstė R. Lukošienė.  

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video