Ralyje „Aplink Lietuvą“ kėdainiečiai finišavo treti

 Ralyje „Aplink Lietuvą“ kėdainiečiai finišavo treti

Kėdainių r. savivaldybės nuotr.

Tradiciniame ralyje „Aplink Lietuvą“, kuris praėjusią savaitę startavo Rotušės aikštėje, Kaune, po įveiktų 3 papildomų greičio rungčių, ralio dalyviai atvyko į Kėdainius. Senojo aerodromo prieigose Daukšių kaime, Varkolių ir Elevatoriaus gatvėse, buvo surengtos dvi greičio rungtys, kuriose startavo ir sėkmingai finišavo ne pirmus metus Kėdainių krašto vardą garsinantys lenktynininkai Rimantas Kairys ir Saulius Dargys.

Jie standartinių istorinių automobilių klasėje sporto meistrų-veteranų grupėje iškovojo 3-iąją vietą, aplenkę savo priešininkus vos 2 sekundėmis.

Kėdainiečių ekipažas startavo 1990 m. gamybos automobiliu GAZ24-10 „Volga“.

Prizus kėdainiečiams Rimantui Kairiui ir Sauliui Dargiui įteikė Lietuvos pramoninkų konfederacijos prezidentas Vidmantas Janulevičius ir Rolandas Dovydaitis.

Kėdainių r. savivaldybės nuotr.

Po ralio etapo Kėdainiuose lenktynininkai vėl grįžo į Kauną, į „Nemuno žiedo“ trasą. Rungtys dar vyko Druskininkuose, Šakiuose ir Tauragėje.

Antroji ralio diena startavo Telšiuose, o iš Žemaitijos sostinės per Žagarę, Biržus, pasiekė Rokiškį, kur laukė paskutinė antrosios dienos rungtis.

Trečia, pati trumpiausia ralio diena, prasidėjo Anykščiuose, po to pro Ukmergę ralio dalyviai pasiekė Vilnių, kur tradicinėje šių lenktynių pabaigtuvių vietoje – S. Daukanto aikštėje šalia Prezidentūros, įvyko uždarymo ceremonija.

Kėdainiečiai standartinių istorinių automobilių klasėje sporto meistrų-veteranų grupėje iškovojo 3-iąją vietą, aplenkę savo priešininkus vos 2 sekundėmis.

Pagrindinio prizo laimėtojai kauniečiai Mantas Bytautas ir Mindaugas Kaminskas vairavo „CUPRA Formentor“ automobilį, kurio variklis išvysto 450 arklio galių.

Ralio „Aplink Lietuvą 2023“ nugalėtojų ekipažui įteiktas pagrindinis lenktynių trofėjus – Prezidento Gitano Nausėdos taurė. Atskirų įskaitų nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti Susisiekimo, Krašto apsaugos, Socialinės apsaugos ir darbo, Švietimo, mokslo ir sporto ministerijų, LASF, LAK, rajonų, kurių teritorijomis driekėsi ralio greičio rungtys, merų taurėmis ir kitais garbingais prizais.

Per tris ralio dienas dalyviai įveikė 1095 km, iš kurių 64 km sudarė 20 papildomų rungčių. Visos sportinės rungtys eksperimento tvarka buvo rengiamos tik asfalto dangą turinčiose gatvėse ir specialiose aikštėse.

Parengta pagal Kėdainių r. savivaldybės inf.

2 Komentarai

  • Malačius Rimas čia tau ne Valentinui pakmieką vėžiot

  • tiesiog šaunuoliai!

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video