Prie autobusų stoties jau veikia dvivietė elektromobilių krovimo aikštelė

 Prie autobusų stoties jau veikia dvivietė elektromobilių krovimo aikštelė

„Rinkos aikštės“ archyvo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kėdainiuose daugėja vietų, kuriose elektromobilių turėtojai gali įkrauti savo automobilius. Štai vien praėjusių metų pabaigoje Kėdainių mieste atsirado dar 3 elektromobilių įkrovimo stotelės, iš viso mūsų mieste tokių aikštelių jau yra 6. Neseniai buvo įjungta ir paskutinioji pastatyta dvivietė elektromobilių krovimo aikštelė, esanti prie autobusų stoties.

Analizavo situaciją

Elektromobilių įkrovimo aikštelės įrengtos atidžiai išanalizavus situaciją ir parengus elektromobilių prieigų planą Kėdainių mieste.

Kėdainių rajono savivaldybės Strateginio planavimo skyriaus vyriausioji specialistė Danguolė Paulauskė informavo, kad mieste jau veikia visos 2021 metų pabaigoje įrengtos elektromobilių įkrovimo stotelės.

Paskutinioji įjungta visai neseniai.

„Praėjusių metų pabaigoje stotelės įrengtos prie prekybos centrų S. Dariaus ir S. Girėno g. 51A bei J. Basanavičiaus g. 93 ir prie gimnazijos bei lopšelių-darželių Mindaugo g. 18.

Žiemą jau buvo galima jomis naudotis, išskyrus esančią adresu J. Basanavičiaus g. 93. Ši įkrovimo prieiga atsirado tik pavasarį“, – informavo D. Paulauskė.

Elektromobilių įkrovimo prieigų įrengimas kainavo 42 tūkst. Eur, viskas apmokėta savivaldybės biudžeto lėšomis.

Aut. past.

Savivaldybės biudžeto

Elektromobilių įkrovimo prieigų įrengimas kainavo 42 tūkst. Eur, viskas buvo apmokėta savivaldybės biudžeto lėšomis.

Elektromobilių įkrovimo stoteles rajono savivaldybei perdavė VšĮ Transporto kompetencijų agentūra.

„Tikrai džiugu, kad elektromobilių įkrovimo aikštelių tinklas Kėdainiuose plečiamas. Aikštelės įrengiamos pagal numatytą planą. Jos išdėstytos patogiai visame mieste“, – pasidžiaugė administracijos direktorius Arūnas Kacevičius.

Viso – šešios

Kėdainių mieste šiuo metu iš viso veikia 6 elektromobilių įkrovimo aikštelės.

2017 metais įrengta elektromobilių įkrovimo aikštelė Juodkiškio g. 50, greta AB „Lifosa“ administracijos pastato.

2019 metais įrengtos dvi – Didžiosios Rinkos a. 5 (prie bibliotekos) ir J. Basanavičiaus g. 51 (prie prekybos centrų), 2021 metais – trys aukščiau minėtos elektromobilių įkrovimo stotelės.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video