Policija įspėja visus eismo dalyvius: trečiadienį lauks specialūs reidai

 Policija įspėja visus eismo dalyvius: trečiadienį lauks specialūs reidai

„Rinkos aikštės“ archyvo nuotr.

Lietuvos kelių policijos inf.

Europos kelių policijos tinklas ROADPOL (angl. European Roads Policing Network) nuo 2016 metų vieną iš rugsėjo dienų Europoje skelbia Europos diena be žuvusiųjų keliuose. Šiais metais tokia diena – šis trečiadienis, rugsėjo 20-oji. Būtent šią dieną šalies keliuose vyks įvairios prevencinės priemonės, pranešė Lietuvos kelių policijos tarnyba.

Kiekvieno žmogaus netektis eismo įvykyje šeimai ir visuomenei yra labai skausmingas praradimas. Europos transporto saugos tarybos (ETSC) duomenimis, 2022 metais 1 mln. Europos gyventojų teko 46 mirtys keliuose.

Lietuvoje pernai eismo įvykiuose iš viso žuvo 120 žmonių, šiemet iki rugsėjo 18 dienos jau – 107. Tai yra 31 proc. daugiau nei pernai per tą patį laikotarpį. Nors daugybė institucijų kartu su visuomene vieningai siekia kilnaus tikslo – nė vienos aukos keliuose, keičia požiūrį į eismo saugą, gyvybę, tačiau šių metų situacija verčia sunerimti.

Europos dieną be žuvusiųjų keliuose – rugsėjo 20-ąją, trečiadienį – pasitikime su nauju pasiryžimu. kasdien, dalyvaudami viešajame eisme, ir kaip vairuotojai, ir kaip pėstieji ar keleiviai, priminkime sau ir kitiems, kad kelyje beveik viskas priklauso nuo mūsų pačių atsakingumo, dėmesio ir sąmoningumo.

Rugsėjo 16–22 dienomis Europoje vyksta socialinė iniciatyva Saugaus eismo dienos (angl. ROADPOL Safety Days), kurias inicijavo Europos kelių policijos tinklas ROADPOL. Šių dienų pagrindinis tikslas – kiekvieno eismo dalyvio atsakingas elgesys kelyje ir pastangos siekiant išvengti beprasmių žūčių.

Lietuvos kelių policijos pareigūnai visoje šalyje vykdo įvairias prevencines priemones.

8 Komentarai

 • ordnung ist orgnung,Trečiadienį teks negerti.

  • Na, kaip, radarai padeda? 31% daugiau žuvo nei pernai tuo pačiu metu. RADARAI PADEDA? Dar pastatykit, švaistykit mokesčių mokėtojų pinigus, dar galimai atkatą gaunat iš gamintojo. Radaras po radaro. Žuvusių daugėja.

  • As ir taip manau.

 • Gražios pareigūnės bandelės. Ačiū uz ero foto ;-* einu su savim pabūti

  • Nojau nubausiu tave lazdele, išdykėli

 • Tiek prigrūdo peredastai nesąmonių apie save,kad jau ir moters iš nugaros nebeatpažįstu.Na taip,tai pareigūnė su petelnike stabdo kažką patikrint.

  • Iš radaru prisipinigauja valstybe !!! Tai tvarkykit lietuvos kelius.nes tai irgi prisideda prie avaringumo.lietuvos keliu bukle tragiška,ir ratus daužai ir automobilis kencia ir po ilgesnes keliones visi dantu protezai iškliba.

 • Eiline pasipinigavimo diena ir tiek, jokios prevencijos policija jau nevygdo daugeli metu, baudos nuo radaru ir trikojai tikrai nieko nekeicia, tai tik pinigu siurbykla ir gaudymas zmoniu saugiose vietose uzdedant nelogiskus zenklus ir kur niekada nebuvo jokios avarijos ar mirties..

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video