Po gyventojų skundų – padidintas pareigūnų dėmesys Respublikos gatvei

 Po gyventojų skundų – padidintas pareigūnų dėmesys Respublikos gatvei

Šį kartą pareigūnai pasirinko labai netikėtą vietą – Respublikos gatvę. Pasirodo, kad padidintas pareigūnų dėmesys šiai gatvei skirtas ne šiaip sau, o todėl, kad policija sulaukė gyventojų skundų dėl šia gatve galimai per greitai važinėjančių vairuotojų/ Eriko Ovčarenko nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Pirmadienį Kauno apskrities policijos pareigūnai Kėdainiuose tramdė greičio mėgėjus. Šį kartą pareigūnai pasirinko labai netikėtą vietą – Respublikos gatvę. Pasirodo, kad padidintas pareigūnų dėmesys šiai gatvei skirtas ne šiaip sau, o todėl, kad policija sulaukė gyventojų skundų dėl šia gatve galimai per greitai važinėjančių vairuotojų.

Žmonės teigė, kad kartais ši gatvė virsta tikru greitkeliu, nors joje maksimalus važiavimo greitis turi siekti iki 50 km/h., tad pareigūnai atsižvelgė į gyventojų pranešimus ir skyrė šiai gatvei papildomą dėmesį.

Pastatė „trikojį“

Pirmadienį priešpiet Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai Kėdainių miesto Respublikos gatvėje, ties 34-uoju daugiabučiu namu, ant pėsčiųjų tako pastatė greičio matavimo įrenginį, vadinamą „trikojį“. Pareigūnai šioje vietoje budėjo gan ilgai. „Trikojis“ darbavosi visą pusdienį, iki pat vakaro. Jį prižiūrėjo šalia nežymėtoje mašinoje sėdėjęs policijos pareigūnas.  

Organizavo reidą

Beje, sekmadienį Kelių policijos valdybos Kelių patrulių kuopos pareigūnai, siekdami užtikrinti saugumą kelyje, tikrino, kaip Kėdainių rajone eismo dalyviai laikosi Kelių eismo taisyklių.  

Reido metu, apie 16 val. 50 min., Kėdainių rajono Nociūnų kaime buvo sustabdytas įtartinai važiuojantis dviratininkas. 

60-mečiui dviratininkui nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 2,36 promilės.

Įkliuvo naktį

Kiek anksčiau reidą organizavo ir Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai. Jie visus pravažiuojančius automobilius ir jų vairuotojus tikrino J. Basanavičiaus gatvėje, prie geležinkelio viaduko. 

Apie 00 val. 35 min. minėtoje gatvėje buvo sustabdytas neblaivus vairuotojas. Buvo išaiškinta, kad automobilį „VW Passat“ vairavo neblaivus 32-ejų metų vyras. 

Vairuotojui nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 1,98 promilės.

Jo vairuotas automobilis nugabentas į policijos saugomų automobilių aikštelę. 

Vyriškiui iškelta baudžiamoji byla ir laukia teismas.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video