Pelėdnagiuose automobilis partrenkė pėsčiąją: liudininkai suskubo į pagalbą

 Pelėdnagiuose automobilis partrenkė pėsčiąją: liudininkai suskubo į pagalbą

Kėdainių rajono Pelėdnagių kaime, kelio Aukštutiniai Kaniūkai–Babtai–Labūnava–Kėdainiai atkarpoje, Labūnavos ir Pakrantės gatvių sankryžoje, automobilis „Audi A4“ kliudė moterį.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Antradienio vakarą Kėdainių rajono Pelėdnagių kaimo ribose įvyko skaudi nelaimė – lengvasis automobilis partrenkė pėsčiąją. Netikėtai kraupaus įvykio liudininku tapęs Kėdainių rajono savivaldybės mero pavaduotojas Paulius Aukštikalnis suskubo nelaimėlei į pagalbą. Vicemeras akcentuoja, kad pėstieji turėtų labiau saugoti save.

Įvyko sutemus

Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas „Rinkos aikštę“ informavo, kad avarija įvyko prieš 18 valandą.

Kėdainių rajono Pelėdnagių kaime, kelio Aukštutiniai Kaniūkai–Babtai–Labūnava–Kėdainiai atkarpoje, Labūnavos ir Pakrantės gatvių sankryžoje, automobilis „Audi A4“, vairuojamas trisdešimtmetės moters, kliudė keturiasdešimtmetę moterį.

Pasirodo, šio kraupaus įvykio liudininku tapęs Kėdainių rajono savivaldybės mero pavaduotojas P. Aukštikalnis pirmasis suskubo nelaimėlei į pagalbą.

Aut. past.

Išvežė į ligoninę

Įvykio liudininkai nedelsdami iškvietė specialiąsias tarnybas bei suskubo į pagalbą nukentėjusiajai.

Į įvykio vietą atskubėjo greitoji medicinos pagalba ir policijos pareigūnai. Moteris dėl sužalojimų nedelsiant pristatyta į gydymo įstaigą.

Lengvojo automobilio vairuotoja buvo blaivi. Moteris patyrė išgąstį.

Suskubo į pagalbą

Pasirodo, šio kraupaus įvykio liudininku tapęs Kėdainių rajono savivaldybės mero pavaduotojas P. Aukštikalnis pirmasis suskubo į pagalbą nelaimėlei. Vicemeras nupasakojo įvykių eigą.

„Tapau įvykio liudininku. Moterį partrenkė automobilis. 17 val. 42 min. skambinu 112.

Puolėm žiūrėti, kaip galim padėti. Ilgai laukti nereikėjo, per kelias minutes prisistatė GMP, moteris atgavo sąmonę“, – pasakojo P. Aukštikalnis.

Ragina saugoti save

Vicemeras akcentuoja, kad pėstieji turėtų labiau saugoti save. Jam antrina ir policijos pareigūnai.

„Tikėkimės, kad moteriai viskas bus gerai. Tačiau turime atminti, kad tamsiu paros metu dėvėti atšvaitus būtina, o per kelią eiti reikia pasižiūrėjus į abi puses.

Tapus įvykio liudininku svarbiausia padėti iki paskutinės minutės – kol išvyksta greitoji ir atvažiuoja policija, nors ir kaip beskubėtumėte savo reikalais. Būkime dėmesingi ir saugūs“, – ragino P. Aukštikalnis.

1 Komentaras

  • Policija moka bausti tik vairuotojus. Pėsčiųjų tiesiog vengia, nes jie nepaklūsnus, jie neturi dokumentų ir t.t.
    O už tai, kad policijos ekipažas pravažiavo pro pėstįjį pažeidusį KET ir nenubaudė, reikėtu bausti policininkus. Tik tada mirtingumą keliuose sumažinsime, o ne tai, kad skelbiama statistika kiek trikojis ,,nušovė“ vairuotojų ( pačiose saugiausiose vietose).

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video