Pelėdnagių Liepų alėjoje pašalinta pavojų kėlusi didžiulė liepa

 Pelėdnagių Liepų alėjoje pašalinta pavojų kėlusi didžiulė liepa

Pelėdnagių seniūnija ir jos darbuotojai patys pašalinti didžiulę liepą nebuvo pajėgūs – tam reikėjo samdyti specialistus./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Prieš keletą dienų Kėdainių rajono Pelėdnagių gyvenvietės Gluosnių gatvės gyventojai skambino pavojaus varpais – Liepų alėjoje didžiulė liepa kėlė realų pavojų ne tik vietos gyventojams, bet ir prašalaičiams. Susidariusios problemos ėmėsi spęsti vietos seniūnija.

Situacija – sudėtinga

Gluosnių gatvės gyventojai sakė esą viena didžiulė liepa staiga ėmė linkti ir laikėsi tik kitų medžių dėka, todėl galėjo nuvirsti ant gatvės ar pravažiuojančio automobilio.

„Mūsų Liepų alėja yra labai sena – medžiai čia šimtamečiai. Ir, kaip matome, kai kurių gyvavimas jau baigėsi. Didžiulė liepa labai palinko, atsirėmė į kitus medžius, vos laikėsi.

Mes kreipėmės į seniūniją, kad mums padėtų, nes juk patys negalime savivaliauti, o ir technikos tokios neturime, nes medis milžiniškas“, – kalbėjo vietos gyventojai.

Suskubo į pagalbą

Nupjautas medis gražiai paguldytas ant žemės ir čia pat supjaustytas./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Pelėdnagių seniūnijos darbuotojai, reaguodami į gyventojų skundą, nuvyko į vietą ir įvertino situaciją.

„Žodžiu, situacija buvo tokia, kad medis buvo supuvęs iš vidaus. Jis vos laikėsi, tad jį būtinai reikėjo šalinti, nes griuvimo grėsmė buvo labai didelė.

O jūs įsivaizduojate, kas būtų, jei medis ant žmonių nuvirstų? Todėl reikėjo reaguoti staigiai“, – sakė Pelėdnagių seniūnijos ūkvedys Dainius Bička.

Samdė firmą

Pelėdnagių seniūnija ir jos darbuotojai patys pašalinti didžiulę liepą nebuvo pajėgūs – tam reikėjo samdyti specialistus.

Didžiulė liepa staiga ėmė linkti ir laikėsi tik kitų medžių dėka, todėl galėjo bet kada nuvirsti ant gatvės ar pravažiuojančio automobilio.

Aut. past.

„Atvykę specialistai medį nupjovė, gražiai paguldė ant žemės ir čia pat supjaustė. Mes kaladėmis jį išsivešime.

Problema išspręsta labai operatyviai, gerai, kad gyventojai mums pranešė, nes viską sužiūrėti patiems išties sunku.

Tik norime pažymėti, kad patiems pavojingų medžių šalinti negalima, būtina gauti leidimus.

Dar keletą medžių šalinome ir Medekšių kaime. Situacija buvo panaši, medžiai buvo labai pavojingi visuomenei“, – kalbėjo D. Bička.

1 Komentaras

  • vaje koks įvykis -nupjovė liepą. Tai ką apie tai būtina skelbti spaudoje? NESAMONĖ IR TIEK-NETURI MATYT DAUGIAU APIE KĄ RAŠYTI : TAI KATĖ Į MEDĮ ĮLYPO, TAI LIEPĄ NUPJOVĖ, TAI BENAMIS PO VAIVORYKŠTĖS TILTU…….ŽODŽIU………

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video