Pelėdnagių gyvenvietėje verda darbai: poilsiautojams šią vasarą žadama naujovių

 Pelėdnagių gyvenvietėje verda darbai: poilsiautojams šią vasarą žadama naujovių

Iki vasaros likus vos keletui dienų šioje gyvenvietėje esantis Ašarėnos tvenkinys ir jo aplinka baigiama ruošti artėjančiam poilsio sezonui./Dainiaus Bičkos nuotr.

Pastarosiomis dienomis Kėdainių rajono Pelėdnagių gyvenvietėje verda darbai. Iki vasaros likus vos keletui dienų šioje gyvenvietėje esantis Ašarėnos tvenkinys ir jo aplinka baigiama ruošti artėjančiam poilsio sezonui. Tiesa, ruošiama ne tik poilsio zona, bet puošiasi ir visas kaimas – tvarkomi ir gėlynai. Be to, šiemet laukia ir naujovės – poilsio zonose atsiras ledų kioskas, galbūt bus prekiaujama ir įvairiais užkandžiais, maistu.

Tradiciniai darbai

Pelėdnagių paplūdimyje šiomis dienomis darbuojasi vienos įmonės sunkioji technika ir darbininkai. Dviejose atskirose paplūdimio zonose privežta naujo smėlio, kuris tolygiai paskirstomas. Apstu ir kitų darbų.

„Darbų yra begalė, todėl šiemet pradėjome ruoštis anksti.

Samdėme bendrovę, privežėme smėlio, dabar tiek bendrovės, tiek mūsų seniūnijos darbininkai naują smėlį paskleidžia po visą paplūdimį.

Pernai paplūdimys šiek tiek prasiplėtė. Jau keletą metų mūsų paplūdimį sudaro dvi zonos. Viena čia, kur lieptukas, kita – arčiau mašinų stovėjimo aikštelės.

Plečiamės, nes poreikis yra, poilsiautojų kasmet vis daugėja“, – sakė darbų eigą organizavęs ir prižiūrėjęs Pelėdnagių seniūnijos ūkvedys Dainius Bička.

Ruošia gyvenvietę

Pelėdnagių seniūno Edvino Pagirsko teigimu, darbų gyvenvietėje, norint ją paruošti vasaros sezonui, netrūksta.

„Žaliąsias zonas gyvenvietėje turime prižiūrėti preciziškai. Taip pat prižiūrime, kad niekur nebūtų nei šiukšlelės. Viskas turi būti labai tvarkinga.

Vasarai ruošiame ir mūsų gėlynus – dar pernai juose senos žemės buvo pakeistos naujomis. Naujoje, durpingoje žemėje pasodintos gėlės auga ir žydi dar geriau“, – paaiškino seniūnas.

Bus pokyčių

Pelėdnagių seniūnas E. Pagirskas pasidžiaugė, kad į Pelėdnagius vasarą atvyksta žmonės iš viso rajono, o šiemet jiems lankytis čia bus dar smagiau.

Šiemet laukia ir naujovės – poilsio zonose atsiras ledų kioskas, galbūt bus prekiaujama ir įvairiais užkandžiais, maistu.

Aut. past.

„Labai smagu, kad vasaros sezonu pas mus poilsio zonos teritorijoje nori prekiauti ledais. Mes tuo labai džiaugiamės, nes žmonėms bus labai patogu.

Taip pat vyksta pokalbiai su maisto gamintojais – gali būti, kad dar šią vasarą mūsų poilsiavietėje bus prekiaujama įvairiais šiltais užkandžiais ir maistu. Vyksta diskusijos.

Tiesiog vasaromis, vakarais čia pilna žmonių. Vieni maudosi, kiti važinėjasi, dar kiti vaikšto, sportuoja.

Mūsų seniūnija turi iškirtinai daug darbo pritaikant viešąsias erdves ne tik mūsų gyventojams, bet ir daugybei poilsiautojų“, – kalbėjo Pelėdnagių seniūnas.

10 Komentarai

 • Mateme reklama PELEDU PAKRANTE facebook. Atsidarys maisto vagonelis, labai gerai, truko sio dalyko!!

  • Šaunu ir pagirtina, nes ner aplinkui niekur daugiau taip.

  • Aciu man sakykit!

  • Ačiū tau Bička pasakys žmonės kai nuimsi neteisėtus ženklus per visą kaimą pristatytus kad visur šunų vedžioti negalima šiemet dar dasidejo kad ir įlipti šuniukui į vandenį negalima vat tūkstančiams žmonių myžt į vandenį tai nieko bet jei aš su mažu šuniuku ilipsiu į vandenį 15cm gylije tai bus tragedija!? Daugiau naudos būtų jei vietoj tų neteisėtų ženklų stovėtų siuksledezes šuniukų išmatoms.

 • Gal tujų ar kitų augalų gyvatvorė mazintu mašinų skleidžiama garsą ir poilsiautojams būtų daugiau ramybės, privatumo. Dėkui už tvarkoma paplūdimį *

 • Kodėl nekelia telefono seniūnas po pietų???

 • Malonu,kad toks gražus poilsio kampelis yra, švaru, tvarkinga,patogu.
  Ačiū šeimininkams.

 • Noretusi kad ir kitu seniunijos gyvenvieciu nepamirstu

 • Greit bus dar geresnių naujienų,oi bus…..

 • Tokiam mažam telkiny myžalų koncentracija virš 50%, renkuosi kitus tvenkinius vasarą

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video