Pavasarį pranašauja ir žalieji „Bolto“ paspirtukai

 Pavasarį pranašauja ir žalieji „Bolto“ paspirtukai

Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Žalieji „Bolt“ paspirtukai Kėdainiuose pradeda jau trečiąjį sezoną. Tiesa, dėl to, kad Kėdainiai neturi dviejų tiltų, o laikinas pantoninis kartkartėmis būna apsemiamas tvinstančio Nevėžio, paspirtukai būtų labai puiki pagalba susijungti abiem miesto pusėms. Tik bėda, kad kitoje pusėje trūko paspirtukų parkavimo vietų – vis dėlto ji buvo itin greitai išspręsta.

Prašo praplėsti parkavimo vietas

„Bolt“ paspirtukus į Kėdainius atvedęs vicemeras Paulius Aukštikalnis savaitės pradžioje kreipėsi į įmonės atstovus, prašydamas kiek pakeisti paspirtukų infrastruktūrą atsižvelgiant į Kėdainių situaciją pastaruoju metu.

„Prašiau, kad būtų praplėstos nemokamo paspirtukų statymo zonos Vilainiuose ir Babėnuose, prie „Pušelės“ parduotuvės.

Taip pat prašiau padidinti paliekamų paspirtukų kiekį Didžiosios Rinkos aikštėje bei prie Kėdainių arenos tam, kad gyventojai iš Vilainių, perėję per pantoninį tiltą, iki Sporto centro galėtų vykti ten, kur jiems reikia, su paspirtuku.

Taip pat žinau, kad daugelis vaikų lanko treniruotes Sporto centre Vilainiuose, todėl jiems irgi aktualus šis reikalas.

Bolt paspirtukus į Kėdainius atvedęs vicemeras Paulius Aukštikalnis savaitės pradžioje kreipėsi į įmonės atstovus, prašydamas kiek pakeisti paspirtukų infrastruktūrą atsižvelgiant į Kėdainių situaciją pastaruoju metu./Asmeninio archyvo nuotr.

Manau, kad tai būtų tam tikra pagalba miestui turint apribotą eismą dėl abiejų tiltų“, – sakė P. Aukštikalnis.

Pakeitė pagal poreikius

Netrukus į vicemero prašymą sureagavo „Bolt“ specialistas Ignas Kizelevičius, kuris pranešė, kad bus padaryta daugiau nemokamų paspirtuko statymo vietų.

„Atlikome šiuos zonų pakeitimus: paspirtukų išdėstymo ir palikimo zona prie Kėdainių sporto centro Vilainiuose, zonos paspirtukams palikti atsiranda Melioratorių g. ir J. Basanavičiaus g. sankirtoje, Šėtos gatvių sankirtoje bei Babėnuose prie „Aibės Pušelės“.

Taip pat labai padidinome zoną paspirtukams palikti prie Didžiosios Rinkos aikštės“, – sakė įmonės atstovas.

Iki šiol paspirtukus galima buvo palikti prie „Lifosos“ ir „Nordic Sugar“.

Žalieji „Bolt“ paspirtukai Kėdainiuose pradeda jau trečiąjį sezoną.

Aut. past.

Važiuoja į darbus

„Bolt“ informuoja, kad išanalizavus kraštiečių naudojimosi paspirtukais ypatumus matyti, jog daugelis jų naudojasi šia transporto priemone važiuodami į darbą.

Tiesa, yra ir rekordinių kelionių paspirtukais – štai ilgiausias pernykštis maršrutas žaliuoju paspirtuku siekė 25 kilometrus.

„Dauguma e. paspirtukų kelionių prasideda miesto centre. Akivaizdu, jog miesto centras, kuris yra ne tik verslo, bet ir gyvenamasis rajonas, tapo pagrindinė maršruto pradžios zona, kadangi didžioji dalis kelionių vyksta į darbą ir atgal.

Daugiausia kelionių pradėta prie prekybos centro „Maxima“, Kėdainių autobusų stoties.

Kelionės baigiasi daugiausia centre, kur yra verslo zonos keliaujantiems į darbą ir atgal“,– sako įmonės atstovai.

  • Praėjusiais metais per 4 000 miestiečių pirmą kartą išbandė BOLT e. paspirtukus
  •  Vidutinis kelionės atstumas – 1,4 km
  •  Įveikta daugiau kaip 151 tūkstančių kilometrų
  • Vidutinis paspirtuko greitis kelionės metu – 12 km/h
  • Ilgiausias maršrutas, įveiktas vienos kelionės metu, – 25 km
  • Šiemet važiavimas dviese vienu paspirtuku bus dar labiau apribotas. Sistemai aptikus, kad vienu paspirtuku yra važiuojama dviese, paspirtuko greitis bus automatiškai apribotas ir klientams nebūtų patogu toliau tęsti kelionės dviese ant vieno paspirtuko. Taip prevenciškai būtų motyvuojama važiuoti atskirai.

3 Komentarai

  • Gal pirmiau reikėjo nuo šaligatvių žvyrą ir purvą nušluoti? Komunalininkai ir valdžios atstovai nedirba savo darbo, o mes turime gyventi apleistame ir purviname mieste. Kodėl nevalomos miesto gatvės ir šaligatviai? Daugybė šaligatvių dar netvarkyti, ištrupėję, išsikraipę arba jų visai nėra.

  • Niekam cia nerupi tos gatves .Vakar bandziau skambinti i miesto seniunija pavaduotojai.Tai nei paprastu nei mobiliu net neatsiliepia .Kauno gatve baisu kokia .Saligatvis padengtas vien zvyru .Batus baigiam suvaryt beeinant .Nors saligatvi nusluotu .Pinigus tai gauna uz valyma kasmenesi o valyt nevalo .Kur seniunas ka veikia tegu pervsziuoja per miesta .Ziuri tik miesto centra o kitur jau nereikia?

  • Kedainiu bedose kazkokia durnele boba ikelus kaip sutvarkyta pagrindine gatve, bet kad visos aplink zvyruotos dar, tai nedaieina, renovuotos gatves visos smenga po ziemos, centre nuvalo viska,miegamieji rajonai kaip siuskslynai, alio seniune,mere nebegerk, reik tvarka ziureti, orai syla, dulkiu daug, uzterstumas, mamos su mazais vaikais nebegali iseiti, kaimieti, cia ne zvyrkeliais vazineti!

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video