Patarimai, kurie padės surasti geriausią dovaną vyrui

 Patarimai, kurie padės surasti geriausią dovaną vyrui

Dovanų paieškos ramybės mums neduoda praktiškai ištisus metus – nesvarbu, ar reikia staigmenos didžiosioms metų šventėms, ar brangius žmones norisi pasveikinti kita proga, bet kuriuo atveju tenka gerai pagalvoti, ką jiems nupirkti šiemet. Nors sakoma, kad dažniausiai sunku suprasti moteris ir jų poreikius, nustebinti vyrus taip pat gali būti sunku – ypač tuomet, jei tai tenka daryti ne pirmus metus. Jei atrodo, kad pritrūkote idėjų, ne vieną sugalvosite atsižvelgę į žemiau pateiktus patarimus.

Nepersistenkite

Tai tikrai nereiškia, jog vyrams galite dovanoti bet ką – savaime suprantama, kad dovana turi būti ir gerai apgalvota, ir iš tiesų jiems reikalinga. Visgi, dažniausiai moterys yra labiau linkusios analizuoti, ką vyrai joms padovanojo ir ką gi tai galėtų reikšti.

Dėl to ir pačios ieškodamos dovanos labai ilgai mąsto apie žinutę, kurią vienas ar kitas sprendimas galėtų reprezentuoti. Tačiau nors ir skamba šiek tiek stereotipiškai, vyrai dažniausiai šiuo atžvilgiu yra gerokai paprastesni ir jie dovanas vertina pagal tai, ar jos yra naudingos, reikalingos ir atitinkančios jų poreikius.

Tad kartais prisiminusios seną taisyklę, jog mažiau reiškia daugiau, galite palikti kur kas didesnį įspūdį nei plušėjusios keletą mėnesių, kad parodytumėte, kaip labai stengėtės. Žinoma, išimčių iš šių taisyklių tikrai įmanoma surasti, tačiau dažnu atveju nesuklysite neieškodamos labai gilių prasmių ir pirmenybę teikdamos praktiškumui.

Atkreipkite dėmesį, ko jiems reikia                             

Kai jau išsiaiškinome, jog vyrams patinka naudingos dovanos, pats metas pagalvoti apie tai, ko jiems iš tikrųjų reikia. Pirmiausia turėtumėte atkreipti dėmesį, ką jie dažniausiai perka sau: galbūt dažnai išbando naujas pramogas, mėgsta gurmanišką, dar neragautą maistą, o gal niekada neatsisako naujų garderobo detalių? Visa tai gali tapti puikiomis dovanų idėjomis, kurios tikrai bus palankiai įvertintos.

Taip pat galima peržiūrėti ir praktiškas dovanas, kurios laikomos kone saugiausiomis. Tai gali būti įvairios kūno priežiūros priemonės ar buityje pritaikomi daiktai – tiesa, ir vėlgi reikėtų pabandyti išsiaiškinti, ar jie vyrui iš tiesų yra reikalingi. Nors tokios dovanos kartais gali pasirodyti nuobodžios, pasirūpinę įdomesniu įpakavimu, tokio apibūdinimo tikrai išvengsite. Platų vyriškų dovanų pasirinkimą rasite Pigu.lt el. parduotuvėje arba spustelėję čia.

Atsižvelkite į jų pomėgius

Išrinkti dovaną pagal vyro pomėgius yra kone pati paprasčiausia, tačiau visuomet pasiteisinanti idėja – taip tikrai jam parodysite, jog žinote, kuo vyras žavisi labiausiai. Net ir tuomet, jei Jums ne visai patinka, kad vakarus antroji pusė leidžia su žaidimų konsole, naujausias PlayStation arba Xbox modelis jam tikrai paliks neišdildomą įspūdį.

Šiuo atveju svarbiausia „nesukčiauti“ ir nesistengti parinkti tokių dovanų, kurios paskatintų vyrą užsiimti Jums patinkančia veikla – geriausia rinktis tokias idėjas, kurios padeda plėtoti jau egzistuojančius hobius.

Kalbant apie populiariausius pasirinkimus, vyrams, be galo mylintiems savo automobilius, patiks jų priežiūros priemonės, o technologijų entuziastus sužavės dronai, virtualios realybės akiniai ar kita panaši išmani technika.

Mėgstantiems leisti laisvalaikį skaitant, neabejotinai patiks nauja, labiausiai juos žavinčio žanro knyga, o labiausiai mylintiems savo darbą patiks nauji klasikiniai marškiniai, kokybiškas rašiklis ar nauja užrašų knygutė. Panašių variantų galima sugalvoti ir kur kas daugiau – svarbiausia, kad teisingai identifikuotumėte vyro pomėgį ir tuomet paieškotumėte sprendimų, kurie būtų kaip įmanoma labiau su juo susiję.

Nebijokite būti šmaikštūs

Pakankamai dažnai pasitaiko atvejų, kuomet atrodo, jog vyras jau turi viską ir nei praktiškos, nei su pomėgiais susijusios dovanos įspūdžio jam nepadarys. Tokiais atvejais tikru išsigelbėjimu tampa originalios, šmaikščios dovanos.

Galbūt jos ne visais atvejais turi didelę pridėtinę vertę, tačiau jei Jūsų ir vyro humoro jausmas sutampa, su savo pasirinkimu galite priversti jį labai smagiai nusikvatoti. Šiam tikslui tinka įvairiais užrašais papuoštos garderobo detalės, neįprastų formų puodeliai ir kiti panašūs atributai – svarbiausia išlaikyti saugias ribas ir įsitikinti, jog dovana nebus pernelyg pašiepianti.

Atsižvelgę į visus šiuos patarimus, daug lengviau nutarsite, kokia dovana vyriškiui patiktų labiausiai. Jei sugalvoti tinkamą variantą labai sunku, galite pakalbėti su geriausiais jo draugais ar subtiliai paklausti būsimojo dovanos gavėjo, ko jam šiuo metu reikėtų labiausiai.

3 Komentarai

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video