Tą patį rytą Kėdainių rajone nuo kelio nulėkė 3 automobiliai

 Tą patį rytą Kėdainių rajone nuo kelio nulėkė 3 automobiliai

Specialiosioms tarnyboms atskubėjus į įvykio vietą rastas sudaužytas automobilis – žmonių nei viduje, nei aplink jį nebuvo. Policijos pareigūnai išsiaiškino, jog automobilis priklauso Raseinių rajono gyventojui./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Pirmadienio rytas ir vėl tapo išbandymu vairuotojams, mat ėmė snigti, kelio danga vietomis buvo labai slidi. Per keletą valandų vien Kėdainių rajone nuo kelio nulėkė 3 lengvieji automobiliai. Laimei, rimtesnės medikų pagalbos nei vairuotojams, nei keleiviams neprireikė.

Nelaimė magistraliniame kelyje

Pirmasis pranešimas apie avariją specialiąsias tarnybas pasiekė iš magistralinio kelio A1 Vilnius–Kaunas–Klaipėda.  07 val. 54 min. Bendrajame pagalbos centre gautas pranešimas iš pravažiuojančio automobilio, kad minėto kelio atkarpoje Kėdainių rajone, griovyje ties Vincentavos kaimu, krūmynuose stovi automobilis „Opel“.

Pranešėjas negalėjo patikslinti, ar yra sužeistų ar prispaustų žmonių, ar reikia skubios pagalbos, tad į įvykio vietą pasiųsti ugniagesiai gelbėtojai, greitosios medicinos pagalbos medikai ir policijos pareigūnai.

Per keletą valandų vien Kėdainių rajone nuo kelio nulėkė 3 lengvieji automobiliai. Laimei, rimtesnės medikų pagalbos nei vairuotojams, nei keleiviams neprireikė.

Aut. past.

Į avariją pateko raseiniškis

Specialiosioms tarnyboms atskubėjus į įvykio vietą rastas sudaužytas automobilis – žmonių nei viduje, nei aplink jį nebuvo. Policijos pareigūnai išsiaiškino, jog automobilis priklauso Raseinių rajono gyventojui.

Susisiekus su asmeniu paaiškėjo, kad jam pagalbos nereikia, įvykio metu niekas nenukentėjo, o į griovį nulėkusiu automobiliu pasirūpins įmonės evakuatorius. Tiesa, vyras paaiškino, jog eismo įvykis įvyko dėl slidžios kelio dangos.

Ir dar dvi avarijos

Po valandos, 08 val. 46 min., Bendrajame pagalbos centre gautas pranešimas, kad kelyje Kėdainiai–Krekenava–Panevėžys, Surviliškio seniūnijos Sirutiškio kaimo ribose nuo kelio nuvažiavęs automobilis „Škoda“.

Į įvykio vietą atskubėjus visoms specialiosioms tarnyboms paaiškėjo, kad nukentėjusiųjų nėra. Atvykus eismo įvykio aplinkybes liko aiškintis policijos pareigūnai.

Dar vienas panašiomis aplinkybėmis eismo įvykis įvyko kelyje Vilainiai–Šventybrastis–Krekenava. Čia nuo kelio nuvažiavo automobilis „Audi“. Eismo įvykio metu niekas nenukentėjo.

Kauno apskrities policija primena: tokios oro sąlygos išliks ir artimiausiomis dienomis, tad būkite itin atidūs, sumažinkite greitį, laikykitės saugaus atstumo.

Aut. past.

Policija primena – būkite atsargūs

Kauno apskrities policija primena: tokios oro sąlygos išliks ir artimiausiomis dienomis, tad būkite itin atidūs, sumažinkite greitį, laikykitės saugaus atstumo.

Jeigu už lango temperatūra artima nuliui, važiuokite atsargiai net tada, kai kelias atrodo švarus. Ypač atsargūs būkite ant tiltų, viadukų ir pan., nes jie užšąla pirmiausia.

Jeigu jaučiate, kad kelias slidus, laikykitės saugios distancijos iki priekyje važiuojančio automobilio, nes stabdymo atstumas tokiame kelyje padidėja keleriopai.

5 Komentarai

  • daugiau graudenk kelininkus nei vairuotojus,kuriems per slidžius ir nebarstytus kelius ir taip rūgštu.

  • Ar tik neišdurė faru.Atvaziavo i ivikio vieta,nieko nerado,vairuotojas pareiskė(greičiausiai telefonu)pagalbos nereikia(tipo čiuožkit ….ui).O kaip patikrino ar vairuotojas blaivus?

    • kai kažkam atsitenkus į furos galą, tave irgi tempdavo į ligoninę duot tikrinimui kraują ir šlapimą.Atseit nors ant tavęs atsigrajintų ,jei kas, bagotam kaltininkui pasitaikius.

  • Tai kad iš įvykio vietos pasišalino traktuojamas kaip neblaivus. gėda mentams!!!

    • juk Kėdainiams irgi galioja dvigubi standartai.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video