Paprasti būdai, kaip gyventi harmonijoje su gamta

 Paprasti būdai, kaip gyventi harmonijoje su gamta

Visi norime ilgo, sveiko bei laimingo gyvenimu. Tačiau, ar jis toks ir bus, labai didelė dalimi priklausys nuo mūsų pačių priimamų sprendimų. Taigi, kaip turėtumėte elgtis, kad patys apie save galėtumėte pasakyti, kad gyvenate harmonijoje su gamta? Štai, keli paprasti būdai, kuriuos įgyvendinti tikrai nesunku, tačiau tai padarę, galėsite pasakyti, kad gyvenate harmonijoje su gamta.

Kiekvieno iš mūsų parą sudaro tas pats skaičius valandų. Ir visa esme tame, kaip jas praleidžiame. Pasirinkimų kiekvienas iš mūsų turime labai daug, tačiau,  jei norime gyventi harmonijoje su gamta, tokiu atveju labai dėmesingai turime peržiūrėti savo kasdienius veiksmus.

Jei po darbo dienos, renkatės sėdėjimą ant sofos bei serialų žiūrėjimą, tai toks gyvenimas harmonijos su gamta tikrai neprimins. Tad savo laiką dėliokite taip, kad bent 3–4 kartus per savaitę galėtumėte leisti laiką gamtoje, vaikštinėdami, bėgiodami, atlikdami pratimus ar važinėdami dviračiu.

Tačiau ir tai dar ne viskas – jei tik turite jums priklausantį kiemelį, sodelį ar balkoną, tai aktyviai turėtumėte kurti žaliąją erdvę. Trinkelės, kiti aplinkos elementai iš betono, klinkerio ar metalo, yra puikus pasirinkimas, tačiau verta atminti, kad tik žalioji erdvė leis pajusti tikrąją harmoniją su gamta.

Taigi, negailėkite laiko bei energijos kurdami žaliąsias erdves – sodindami dekoratyvinius krūmelius, gėlės ir t.t. Laikas, praleistas šioje erdvėje, bus įspūdingas – raminantis, gydantis bei atpalaiduojantis.

harmonija su gamta užtikrinti bus dar paprasčiau ir tuo atveju, jei tinkamai įdarbinsite ir jos išteklius. Na, o saulės elektrinės yra vienas iš būdų tai padaryti. Tai – ilgai tarnausiantis pasirinkimas, o atsipirks greitai – maždaug per 10 metų (arba perpus greičiau, jei pasinaudosite parama).

Taigi, kaip matyti, užtikrinti  harmoningą gyvenimą su gamta, tikrai nesudėtinga, tereikia priimti tam tikrus sprendimus. Savo dienotvarkę dėliokite taip, kad bent 3 – 4 kartus per savaitę, galėtumėte mėgautis buvimu gamtoje. Taip pat aktyviai kurkite žaliąsias erdves ir kuo daugiau laiko praleiskite jose. Na, ir, žinoma, taip pat tinkamai įdarbinkite gamtos išteklius – saulės elektrinės yra vienas iš būdų tai padaryti.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Rekomenduojami video