Pamėklių kaime įrengtas apšvietimas

 Pamėklių kaime įrengtas apšvietimas

Vietos gyventojai džiaugiasi, mat dabar apšviestas visas kaimas, kurio trobos gana toli išsidėsčiusios viena nuo kitos/ Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kėdainių rajono Pelėdnagių seniūnijos Pamėklių kaime prieš keletą dienų įrengtas ir įjungtas apšvietimas. Vietos gyventojai džiaugiasi, mat dabar apšviestas visas kaimas, kurio trobos gana toli išsidėsčiusios viena nuo kitos.

Įrengė ant atramų

Pamėkliuose gatvių apšvietimas įrengtas ant atramų. Kaime yra keletas gatvių.

„Mūsų kaimas yra toks, lyg būtų padalytas į keletą dalių. Vienoje gatvėje yra keli namai, kitoje gatvėje – dar keli, trečioje gatvė – dar vienas namas. 

Labai džiaugiamės, kad apšvietimą įrengė ne tik pagrindinėje gatvėje, bet ir prie atokiau stovinčių namų. Kaime dabar visi namai apšviesti, todėl visi gyventojai yra be galo dėkingi už šį darbą“, – dėkojo vietos gyventoja Jurgita.

Prašė pamėkliškiai

Pelėdnagių seniūnas Edvinas Pagirskas sakė, kad apšvieti šį kaimą rašė patys gyventojai, mat žmonėms pabodo daugybę metų gyventi tamsoje.

„Man pradėjus dirbti seniūnu, Pamėklių kaimo žmonės kreipėsi su prašymu, kad įrengtume apšvietimą. 

Žinoma, apšvietimo nori visi, tad teko žmonėms palaukti, nes mūsų galimybės yra ribotos, tačiau atsiradus joms, apšvietimą įrengėme ir įjungėme. Jis jau pilnai veikia“, – dėstė Pelėdnagių seniūnas E. Pagirskas.

Didelis dėmesys

Vos tik pradėjęs dirbti E. Pagirskas rinko informaciją apie tai, kuriose seniūnijos vietose dar reikalingas apšvietimas. Jis klausė žmonių nuomonės, aiškinosi situaciją su gyventojais.

„Apšvietimas yra viena iš labiausiai dominančių gyventojus temų, tad nutariau išklausyti juos, įvertinti situaciją ir spręsti, kur tikslinga jį įrengti. Žmonėms pasakiau, kad anksčiau ar vėliau apšvietimą įrengsime ten, kur jie jo pageidaus ir kur mes matysime, kad jį reikia įrengti“, – kalbėjo seniūnas.

2 Komentarai

  • kad valdžia sureagavo į gyventojų prašymą ir įrengė apšvietimą.

  • Kokia valdžia, už jūsų pačių pinigus, o dėkoti reikia šauniausiam seniūnui Pagirskui, tas labai rūpinasi žmonėmis.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video