Pamatytas neįprastas vaizdas miesto gatvėse sukėlė diskusijų audrą: ką tai reiškia?

 Pamatytas neįprastas vaizdas miesto gatvėse sukėlė diskusijų audrą: ką tai reiškia?

BNS nuotr.

Gyvename tokiais laikais, kai žmonėms niekas neprasprūsta pro akis. Įdomesnius pastebėtus įvykius žmonės patys fotografuoja, filmuoja, viešina socialiniuose tinkluose, o ten gimsta įvairios diskusijos. Dažnai jos būna be jokių faktų, tik prielaidos ir pasvarstymai. Praėjusią savaitę kėdainiečių diskusijų audrą socialiuose tinkluose sukėlė vaizdai, kaip iš miesto išvežami policijos automobiliai. O žmonių fantazija buvo beribė, jie ėmė svarstyti, kad galbūt Kėdainiuose policijos nebebus, o galbūt kažkas tyčia gadina jų automobilius…

Dvi dienas

Iš Kėdainių specialiu transportu išvežamus tarnybinius policijos mikroautobusus kraštiečiai matė net dvi dienas.

Komisariatais ant ratų praminti „Volkswagen Transporter“ išvežti specialiu traliuku. Tokiais automobiliais Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai patruliuoja jau ne vienerius metus.

Šios mašinos buvo gautos visiškai naujos ir kasdien dieną ir naktį riedėdavo į tarnybą.

Sukėlė audrą

Iš miesto išvežami policijos automobiliai sukėlė diskusijų audrą socialiuose tinkluose.

Iš Kėdainių specialiu transportu išvežamus tarnybinius policijos mikroautobusus kraštiečiai matė net dvi dienas./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Žmonių fantazija buvo beribė, jie ėmė svarstyti, kad galbūt Kėdainiuose policijos nebebus, o gal uždaro komisariatą ar galbūt kažkas tyčia gadina policijos automobilius, kad vieną po kito kažkur išveža.

Nežinodami faktų žmonės dažai iškraipo tiesą, o dažnai ir tyčia pajuokauja ar pašiepia vykstančius tam tikrus procesus.

Jokio kriminalo

Iš miesto išvežami policijos automobiliai sukėlė diskusijų audrą socialiuose tinkluose. Žmonių fantazija buvo beribė, jie ėmė svarstyti, kad galbūt Kėdainiuose policijos nebebus, gal uždaro komisariatą, o galbūt kažkas tyčia gadina policijos automobilius, kad vieną po kito kažkur išveža.

Aut. past.

„Rinkos aikštė“ susisiekė su Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstove Reda Zarauskeine, kuri patikino, kad jokio kriminalo čia tikrai nėra.

„Kartais genda ir policijos transportas“, – paaiškino R. Zarauskienė.

Automobiliai buvo pagaminti bendrovės „Altas komercinis transportas“ gamykloje šalia Vilniaus. Būtent šios bendrovės atstovai ir išsivežė remontuoti tarnybinius policijos automobilius.

8 Komentarai

 • policijai automobilius gamina Altas?Gal sakau jiems sumontuoja tik specialiają įrangą ar kažką panašaus kuo Altas jau nuo seno ir užsiiminėjo?Jie iš transportinio autobusiuko sugeba padaryt keleivinį ir t.t.Tik pasidžiaugt galime mūsų policijos mašinų išorės dizainu.Tai patys gražiausi policijos automobiliai visoje ES.

  • Pradedi skaityti straipsni ir supranti … Kuprijanovas… na tiek lyriniu isvedziojimu zodziuose 😉 gal kiek per daug jei net suprantu kas teksto autorius 😀

   • Taip, daro kad skaitytų. Dėl skaitomumo viskas. Iš kitos pusės žmonės tikrai klausinėja. Gerai, kad informuoja.

    • niekas ten neklausinėja, nelabai kas ir matė. pats dima nebent nufotkino šunį vedžiodamas pas batia sleny. nelabai ką šis laikraštukas turi ir rašyt po nepasisekusių rinkimų

     • Bet Mugėje išvis tik bendrinės naujienos, jokių žinių apie Kėdainius. Tai jau tikrai RA skaitomesnė yra. Matosi iš pasidalinimų ir laikų. Be to Mugės popierinis bankrotavo išvis, konkurencinę kovą RA laimėjo kaip bebūtų.
      Ir RA dauguma straipsnių delfyje atsiduria, o Mugės neatsiduria.

 • taupimo programa

  • Prie ko cia Muge? Kedainiuose isvis zurnalistikos profesionalios nepastebeta. Tik megejai rasytojai su zodziu kakofonija apie nieka. Delfyje galima bet kokia rasliava igrust, net per google translate su rasybos klaidom isversta, isvis ne rodiklis 🙂

 • Visomis keturiomis šlubuoja lietuviškoji presa. Rašybos klaidos,tikrovės neatitinkančios datos ir pavadinimai.Ir knygų spausdinimas nekokybiškas jau nežiūrint į jų nežmonišką brangumą.Mes,dabartiniai vadinamieji senoliai,rašto ne tik mokyklose,bet ir knygas,laikraščius skaitydami lavinome rašymo įgūdžius ko nepasakytina apie dabartinių spaudinių kokybę.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video