Pagaliau atidarytas Langakių medicinos punktas

 Pagaliau atidarytas Langakių medicinos punktas

Langakiuose oficialiai atidarytas medicinos punktas – vienintelis tokio tipo moduliniame namelyje įkurdintas punktas parodys, ar tai taps visų kaimiškųjų vietovių ateitimi./„Rinkos aikštės“ archyvo nuotr.

Eglė KUKTIENĖ

Penktadienį popiet Langakiuose pagaliau oficialiai atidarytas medicinos punktas – vienintelis tokio tipo moduliniame namelyje įkurdintas punktas parodys, ar tai taps visų kaimiškųjų vietovių ateitimi. Tiesa, namelis dirba jau kone savaitę, o gyventojai, bent jau kol kas, labai juo džiaugiasi.

Atsiėjo nemažai

„Mūsų ilgametė darbuotoja, kuri senajame medicinos punkte priimdavo žmones, jau išėjo į pensiją. Licencija pasibaigė ir ji jos nebetęsė. Buvo ir dar viena jauna medikė atėjusi, bet dėl šeiminių priežasčių neužilgo išėjo.

Tad senasis punktas kurį laiką buvo tuščias.

Vėliau buvo surasta medikė, ji dirba jau kurį laiką ir viskas yra gerai“, – pasakojo Langakių seniūnaitis Gintautas Domanaitis.

Jis pridūrė, kad senasis medicinos punktas, įsikūręs privačiame name, buvo jau itin prastos būklės. Namo savininkai esą net nebenorėję tęsti nuomos sutarties.

„Senasis medicinos punktas jau labai senas buvo, labai, nekaip ten viskas buvo. Sąlygos prastos. Savininkai lyg ir sutiko dar metams nuomos sutartį pratęsti, bet remonto būtinai reikėjo, o pinigų jam nebuvo.

Taip ir išėjo, kad nuspręsta modulinį namelį pirkti, o galiausiai šis medicinos punktas atsiėjo apie 60 tūkst. eurų – su nupirkimu, pastatymu, visu įrengimu, baldais ir medicinine įranga“, – vardijo seniūnaitis.

Vienintelis tokio tipo moduliniame namelyje įkurdintas punktas parodys, ar tai taps visų kaimiškųjų vietovių ateitimi.

Aut. past.

Gyventojai džiaugiasi

Pasikalbėjęs su gyventojais seniūnaitis sakosi kol kas girdėjęs tik teigiamas žmonių nuomones apie tokį atnaujintą medicinos punktą. Tiesa, yra vienas minusas.

„Senasis medicinos punktas buvo vidury gyvenvietės, o šis – prie bendruomenės namų. Išeina pakrašty jau.

Na, viena vertus, toliau žmonėms paeiti reikės.

Bet kita vertus, viskas vienoje vietoje. Ir bendruomenės namai, ir gydytojas, ir per gatvę – senelių namai“, – svarstė G. Domanaitis.

Dirbs tris dienas per savaitę

„Mobilusis punktas dirba antradienį, trečiadienį ir ketvirtadienį. Antradieniais paimami tyrimai, trečiadieniais dirba ilgiau, o ketvirtadieniais dar gydytoja pati pas senelius važiuoja apžiūroms.

Visi kol kas patenkinti, kiek su žmonėmis kalbuosi. Na, o kokia tolimesnė ateitis, matysime. Labai tikimės, kad darbai eisis sklandžiai ir bus gerai ir žmonėms, ir medikams“, – vylėsi Langakių seniūnaitis.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video