Pagalbos ranką beinaitiškiams visada ištiesia vietos ūkininkas

 Pagalbos ranką beinaitiškiams visada ištiesia vietos ūkininkas

Šiemet sniego tiek daug, kad prireikė galingesnės technikos. Ūkininkas pasirūpino ir tokia – atvyko galingu traktoriumi su specialiu peiliu sniegui stumdyti./Skirmanto Laužiko nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kėdainių rajono miesteliuose, kaimuose ir gyvenvietėse mažesnes gatveles prižiūri vietos seniūnijos. Tačiau šiuo sudėtingu laikotarpiu, kuomet tiek daug sniego ir ledo, seniūnijos nespėja pasirūpinti visų kaimų gatvelėmis, tad šios dažnai tampa neišvažiuojamomis. Laimei, dažname kaime yra geradarių. Štai Beinaičių kaime iš gausaus sniego kaimo kelius vaduoja ūkininkas Tomas Mickevičius.

Padeda bendruomenei

Kėdainių rajono Pelėdnagių seniūnijos Beinačių kaime gyventojams jau ne pirmus metus pagalbos ranką ištiesia šio kaimo seniūnaitis, ūkininkas T. Mickevičius.

Beinaičių bendruomenė turi traktoriuką, su kuriuo seniūnaitis nuvalo kaimo gatveles be jokio atlygio.

Tačiau šiemet sniego tiek daug, kad prireikė galingesnės technikos. Ūkininkas pasirūpino ir tokia – atvyko galingu traktoriumi su specialiu peiliu sniegui stumdyti.

Kėdainių rajono Pelėdnagių seniūnijos Beinačių kaime gyventojams jau ne pirmus metus pagalbos ranką ištiesia šio kaimo seniūnaitis ūkininkas T. Mickevičius./Skirmanto Laužiko nuotr.

Ištiesia ranką

Ūkininkui dėkoja kaimo gyventojai.

Padėkos žodžių sulaukė ir „Rinkos aikštė“, žmonės paprašė padėkoti ūkininkui viešai, nes tokių žmonių tikrai nėra daug.

„Labai smagu, kad nors seniūnaitis išgirsta mūsų bėdas. Jis yra ūkininkas, turi technikos. Mes prašome padėti, o kas belieka? Niekas mūsų negirdi.

Dažnai pasijaučiame, kad kaimas yra užmirštas. Tai gerai, kad dar tokių žmonių kaip Tomas Mickevičius čia gyvena, o jeigu ne? Vieną dieną trūkus kantrybei iš lengvosios mašinos priekabos smėlį barsčiau, kad kelyje nebūtų slidu“, – atsiduso šio kaimo aktyvus bendruomenės narys Skirmantas Laužikas.

Ūkininkui dėkoja kaimo gyventojai. Padėkos žodžių sulaukė ir „Rinkos aikštė“, žmonės paprašė padėkoti ūkininkui viešai, nes tokių žmonių tikrai nėra daug.

Aut. past.

Sako, kad nesunku

Kalbintas pats beinaitiškis ūkininkas savo darbo nesureikšmina, jis teigia, kad smagu padėti žmonėms, kai yra galimybė.

„Ne pirmi metai nuvalau, tik to sniego ne visais metais būna. Bet kai būna, visada važiuoju, nuvalau.

Man rūpi Beinačių kaimas, dėl to ir prisidedu prie kaimo gerovės, kuo tik galiu. Ne tik sniegą nuvalau, bet ir žolę visą vasarą parke šienauju.

Man smagu, kai žmonės parašo, paskambina, padėkoja už nuvalytą sniegą“, – šypsojosi T. Mickevičius.

1 Komentaras

  • užgožiama gerų darbų prasmė…

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video