Oras-vanduo sistema privatiems namams

 Oras-vanduo sistema privatiems namams

Naujakuriams šildymo sprendimai gali sukelti nemažą galvos skausmą. Kokį šildymo būdą pasirinkti? Kokį katilą montuoti? Kaip nepermokėti ir užtikrinti komfortą namuose? Oras-vanduo sistema vis dažniau tampa atsakymu į visus naujakurių klausimus apie šildymą. Štai keletas aspektų, kodėl šį pasirinkimą verta apsvarstyti ir jums.

Universalus sprendimas

Galvoti apie šildymo sistemą pirmiausiai pradedama įvertinus, koks kuras yra prieinamas. Daugelis privačių namų statomi užmiestyje, tad dujotiekis yra nepasiekiamas arba prisijungimas prie jo reikalauja daugybės investicijų. Laimė, elektra visada prieinama, o tik jos ir tereikia, kad oras-vanduo sistema galėtų aprūpinti jūsų namus šiluma.

Be to, oras-vanduo sistema gali būti derinama su kieto ar skysto kuro šildymo sistemomis, saulės baterijomis. Tai išplečia jos pritaikomumą ir paverčia šį šildymo būdą prieinamu visiems.

Oras-vanduo sistemos privalumai

Šios sistemos pasižymi daugybe privalumų. Vienas jų – paprastas ir greitas įrengimas. Jų įrengimui nereikia papildomų žemės darbų, nereikia atskiros katilinės. Šilumos siurbliai oras-vanduo namus visiškai apšildo temperatūrai lauke nukritus iki 10-15 laipsnių šalčio, o elektros sąnaudos yra labai nedidelės.

Oras-vanduo sistema yra lengvai valdoma – specialistai juokauja, kad ją įrengus pakanka nustatyti vieną kartą ir namų šeimininkai apie šildymą gali paprasčiausiai pamiršti. Tokio komforto negali užtikrinti nei kieto, nei skysto kuro sistemos, kurioms visada reikia daugiau priežiūros.

Dar vienas neginčytinas privalumas yra palyginti nedidelė oras-vanduo sistemų kaina. Tai lemia jų populiarumą, be to, tokios sistemos kartais pasirenkamos ir kaip alternatyvios: oras-vanduo šilumos siurbliai yra naudojami, kai temperatūra lauke nėra itin žema, jie užtikrina labai ekonomišką šildymą.

Privalumų sąraše negalima pamiršti ir ekologijos – oras-vanduo sistema veikia labai efektyviai, todėl ji yra priskiriama prie aplinkai draugiškų šildymo būdų. Žinoma, norint dar labiau sumažinti neigiamą pėdsaką gamtai, reikėtų tokią sistemą integruoti su saulės kolektoriais.

Priežiūra ir aptarnavimas

Oras-vanduo sistemos nereikalauja daug priežiūros. Jų veikimo principas savo esme primena šaldytuvą, todėl ir priežiūros visai sistemai reikia panašiai tiek, kiek jūsų šaldytuvui namuose. Kokybiškai pagamintas agregatas yra labai ilgaamžis, todėl rekomenduojama rinktis šilumos siurblius iš patikimų tiekėjų, kurie yra gamintojo atstovai ir užtikrina aukštą kokybę. Taip pat svarbus ir garantinis aptarnavimas, kuris užtikrina, kad sistema veiktų be priekaištų.

Tai šiuolaikinė šildymo sistema, kuri užtikrins jums patogumą ir šilumą namuose. Oras-vanduo sistema yra puikus pasirinkimas privataus namo šildymui ir karšto vandens ruošimui.

1 Komentaras

  • Ypač dabartinėmis sąlygomis,kai valdančiųjų konservantų ministrai ,patys daug prisidėję prie iškilusios energetinės krizės,dar ir kainas elektrai valdo.Mes žinome visus pliusus ir teigiamus faktus apie oras- vanduo šildymą,bet tai buvo,galima sakyti ,anksčiau,o ne dabar esant visuotinam bardakui,kuris iškilo po pusgalvių veiksmų atsidūrus jiems prie lovio.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video