Nuotykių ieškotojas pateko į bėdą: vadavo gelbėtojai

 Nuotykių ieškotojas pateko į bėdą: vadavo gelbėtojai

Pramonės rajone esantys įvairūs apleisti pastatai ir teritorijos traukte traukia įvairius nuotykių ieškotojus./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Prieš keletą dienų Kėdainių mieste įvyko incidentas, į kurį pateko nuotykių ieškotojas. Apleistų ir veikiančių gamyklų teritorijoje šmirinėjęs vyras pateko į spąstus – užlipęs per aukštai nepajėgė nulipti. Laimei, su savimi jis turėjo telefoną ir į pagalbą išsikvietė ugniagesius gelbėtojus.

Pranešė BPC

Gegužės 28 dieną 16 val. 50 min. Bendrajame pagalbos centre gautas pranešimas, kad Kėdainių miesto Šiaurinėje gatvėje vyras užlipo ir negali nulipti nuo 3–4 metrų aukščio jūrinio konteinerio.

Apie tai, kad papuolė į nelaimę, pagalbos centrą informavo pats nelaimėlis, pranešęs, jog aplink nėra žmonių, kurie jam galėtų padėti.

Į įvykio vietą pasiųsta Kėdainių priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba.

Rado nelaimėlį

Po keliolikos minučių į įvykio vietą atvykę ugniagesiai aptiko nelaimėlį.

Vyras buvo užsilipęs ant šių apie 2 metrų aukščio konteinerių. Ugniagesiai gelbėtojai pastatė glaustines kopėčias ir nelaimėlį nukėlė žemyn./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Vyras buvo užsilipęs ant apie 2 metrų aukščio konteinerių. Ugniagesiai gelbėtojai pastatė glaustines kopėčias ir nelaimėlį nukėlė.

Vyras nenukentėjo, tačiau buvo ne juokais išsigandęs. Jis paaiškino, kad tiesiog vaikščiojo ir tiesiog ieškojo nuotykių.

„Vyras aiškino, kad kadangi geras oras, ėjo pasivaikščioti, o pamatęs konteinerį ant jo užlipo, nes norėjo pasižiūrėti. Užlipo, o nulipti labai bijojo“, – „Rinkos aikštę“ informavo Bendrojo pagalbos centro atstovė viešiesiems ryšiams Vilma Juozevičiūtė.

Įmonės teritorija

Pramonės rajone daug apleistų teritorijų. Kaip paaiškėjo, vyras vaikštinėjo veikiančios įmonės teritorijoje. Tiesa, sekmadienį žmonių ten nebuvo, tad nelaimėlis šeimininkavo vienas.

1986 metais gimęs vyras sakė, kad įėjo į teritoriją pro Biochemikų gatvę, nes ten vartai nuimti, tada eidamas tiesiai kairėje pusėje rado oranžinės spalvos didelius konteinerius, kurie jį sudomino.

1986 metais gimęs nelaimėlis sakė, kad įėjo į teritoriją pro Biochemikų gatvę, nes ten vartai nuimti, tada ėjo tiesiai ir kairėje pusėje rado oranžinės spalvos didelius konteinerius, kurie jį sudomino.

Aut. past.

Nekviesti svečiai

„Rinkos aikštė“ pakalbino ir įmonės atstovus. Šie teigė, kad tokių nuotykių ieškotojų čia būna apstu, tačiau su nekviestais svečiais yra kovojama.

Vieni ieško nuotykių ir gražių nuotraukų kadrų, kiti galbūt ką pavogti.

„Visokių žmonių čia ateina. Mes prašėme, kad leistų mums gatvę užsidaryti, tačiau neleido, nes ne viena įmonė yra šioje gatvėje.

Tvarkos čia trūksta, yra ir atvirų šulinių.

Pramonės rajone esantys įvairūs apleisti pastatai ir teritorijos traukia tuos nuotykių ieškotojus.

Kovodami su šiukšlintojais mes čia įrengėme vaizdo stebėjimo kameras. Jos taip pat saugo ir nuo vagių. Nes net šulinio dangtį buvo pavogę.

Tokia yra realybė. Iš tikro nėra ko čia slampinėti, tai yra privačios teritorijos“, – dėstė vienos įmonės atsakingas asmuo, prašydamas nenurodyti jo vardo ir pavardės.

4 Komentarai

  • Nuo dviejų metrų konteinerio bijojo nušokti?86-ų gimimo…

    • Man taip pat keista pasirodė.

  • 2006 gimę bijo nuo syalo nulipti, o 2016- mama iš lovos iškelia 🤣🤣🤣

  • Nu kaip gali aukščio bijot???? Kaip užlipi taip ir nulipi…… Užlipčiau net užrištom akim iki dangaus, tik duokit kopėčias.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video