Nepasiturintiems kraštiečiams dalija paramą maisto produktais: kada ir kur atsiimti?

 Nepasiturintiems kraštiečiams dalija paramą maisto produktais: kada ir kur atsiimti?

„Rinkos aikštės“ archyvo nuotr.

Nepasiturintys kraštiečiai sulaukia paramos maisto produktais. Rugpjūtį parama irgi pasieks labiausiai jos reikalingiems. Kėdainių miesto seniūnija informuoja, kad parama maisto produktais labiausiai skurstantiems asmenims iš ES paramos fondo dalijama adresu J. Basanavičiaus g. 89C.

Darbo laikas:

Rugpjūčio 14 d. nuo 8.30–16 val.

Rugpjūčio 16, 17 d. nuo 8–16 val.

Rugpjūčio 18 d. nuo 8–12 val.

Pietų pertrauka nuo 12 iki 13 val.

4 Komentarai

  • Antrame autobane ties Bylefeldu nutrūko greičių dėžės pirminis velenas.Na nutempė mane.O pakolei remontuojama,jų vidinės taisyklės yra numatę nemokamus pietus vairuotojui .Du kartus pavalgiau,o trečią ašaros ėmė byrėti besėdint prie stalo.Valgyklos patarnautoja turkė šalia šnicelio man juodų bulvių pridėjo…Mačiau jos žvilgsnį…Nebeėmiau po to iš serviso žetonų,nes jaučiausi pažemintu.Ėjau į parduotuvę už km teftelių po 3 su puse DM 5 vienetai ir vandeniu juos užgerdamas maitinausi pats pakol baigėsi remontas ir pinigai atėjo. Atleiskit,bet neįsivaizduoju kaip galima egzistuot šioje ašarų pakalnėje,kur žmonės ant tiek nuvaryti,kad pagal grafikus eitų parsinešt valdžios duotą ryšelį…Prašau visų man atleisti,bet emocijos viršų ima.Pirmieji furistai, turėję vargo su nupirktomis drachlomis, mane supras.

    • Čia yra kalba apie labiausiai nepasiturinčius. Ir po tų dalybų pilni konteineriai būtent tų kruopų ar mėsos konservų. Tikrai pritariu, kad ne aukščiausios kokybės ten būtų, bet jei jau gali sau leisti išmesti, ar tikrai reikia prašyti tokios paramos? Arba jei tavo šeima tų kruopų nevalgo, ar ne protinga būtų tiesiog neimti jų, o kokia bobutė gavusi papildomą maišelį gal dar ir maldą už tavo gerą dūšią sukalbės.

      • Ir dėl kokybės,ir dėl kai kurių kruopų nemėgimo.Būtų įdomu pamatyt tave ir susipažint.Kariuomenėje turėjau tokį maskviškį oponentą ir dabar gailiuosi pametęs jo kontaktus .Garantuoju ,kad jis su mumis vienose gretose ir Ukrainos klausimu.Dar septyniasdešimtais metais iš jo išgirdau,,dušitiesj krasnoj moskvoj“.Jei jaunas esi,tai pasakysiu,kad tuomet buvo toks odekolonas ,,krasnaja moskva“.Aha,devisit,kaip sakydavo komikas Arkadijus Raikinas.O tą ,,dušitiesj“'(kvėpinkitės) galima išverst ir žodelyčiu,,pasikarkit,karkitės“.

        • Na ačiū už tam tikrą pasitikėjimą, kad galima ir kultūringai oponuoti. O tą jūsų kolegos kvietimą dėl sostinės pavadinimo parfumerijos labiau versčiau (UŽ)DUSKITE tuo miestu.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video