Nelaimingo atsitikimo metu dužo autobusų stotelės-paviljono stiklas

 Nelaimingo atsitikimo metu dužo autobusų stotelės-paviljono stiklas

J. Basanavičiaus gatvėje išdužo autobusų laukimo stotelės-paviljono stiklas./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Savaitės pradžia Kėdainių miesto seniūnijai prasidėjo nenumatytais darbais, mat pastebėta, kad miesto J. Basanavičiaus gatvėje esančioje centrinėje autobusų stoties stotelėje išdaužtas paviljono stiklas.

Nelaimingas atsitikimas

Miesto seniūnas Algirdas Krivičius pats nuvyko į įvykio vietą ir aiškinosi situaciją bei patvirtino, kad šį kartą jokio kriminalo nėra, tiesiog įvyko nelaimingas atsitikimas.

„Miesto centre, šalia draudimo esančioje centrinėje autobusų stotelėje, antradienį buvo išdaužtas stiklas.

Tiesa, noriu pažymėti, kad jokio nusikaltimo čia nėra, tiesiog įvyko nelaimingas atsitikimas. Stiklas dužo, kai šalia esančiame šlaite trimeriais žolę pjovė darbininkai. Tiesiog papuolė akmenukas, kuris ir išdaužė stiklą. Stiklas yra grūdintas, todėl jis visas subyrėjo“, – paaiškino seniūnas.

Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Surinko seniūnija

Kadangi autobusų laukimo stoteles prižiūri ir esant reikalui tvarko Kėdainių miesto seniūnija, dar tą pačią dieną, prieš pietus, ji sureagavo ir pasiuntė darbuotojus surinkti stiklo duženų.

Jos buvo sušluotos, surinktos ir išvežtos. Seniūnija pasirūpins išdaužtą stiklą pakeisti nauju.

„Na, mes pakeisime tą stiklą. Laimei, niekas nenukentėjo, viskas baugėsi gerai. Užsakysime ir įdėsime naują“, – patikino A. Krivičius.

Sumos nemenkos

Tiesa, reiktų pažymėti, kad Kėdainiai niekuo nesiskiria ir nuo didžiųjų Lietuvos miestų. Panašių problemų kyla ir Kaune, ir Vilniuje, ir kitur.

Dėl išdaužto paviljono stiklo, jei nesugadinta paviljono metalo konstrukcija, seniūnija patiria kelių šimtų eurų nuostolį, nes grūdintas stiklas brangus.

Dūžtantis paprastas stiklas sužalotų žmogų. Visais vandalizmo atvejais kreipiamasi į policiją. Kartais pareigūnams pavyksta nustatyti chuliganus, ypač tais atvejais, kai jie suniokoja ir kitą turtą, ir prisiteisti net tūkstantinę žalą.

Kėdainių miesto seniūnas Algirdas Krivičius pats nuvyko į įvykio vietą ir aiškinosi situaciją bei patvirtino, kad šį kartą jokio kriminalo nėra, tiesiog įvyko nelaimingas atsitikimas.

Aut. past.

Dužo stotyje

Paskutinį kartą mieste autobusų stotelės stiklas dužo gegužės mėnesį galinėje autobusų stotelėje prie autobusų stoties.

Kaip ir kada tiksliai išdaužtas paviljono stiklas – taip ir liko nežinoma.

Atsirado kėdainiečių, kurie teigė, jog perpiet stiklas dar buvo sveikas, o vakare jau išdaužtas. Tuomet peršasi išvada, kad stiklas dužo dienos ar pavakario metu.

Ar įvyko nelaimingas atsitikimas, ar kažkas tyčia išdaužė stiklą, informacijos nepavyko gauti. Stiklą labai operatyviai pakeitė miesto seniūnija.

Prašo pranešti

Kėdainių miesto seniūnijos darbo organizavimo inžinierius Vytautas Petraitis gyventojų prašo nebūti abejingiems ir, pamačius niokojant autobusų laukimo paviljonus ar kitą miesto turtą, paskambinti policijai.

„Tai yra visų mūsų turtas. Turime jį saugoti ir tausoti. Jei matote, kad niokojamas miesto turtas, praneškite seniūnijai ir policijai“, – teigia V. Petraitis.

5 Komentarai

  • moka ,,apšaudyt“ ir pravažiuojančias mašinas.Esu gavęs į šoną.O kaimynas net su žoliapjove sugebėjo iškūlt savo Tojotai šoninį stiklą.

  • Galetu miesto valdzia kartas nuo karto patikrinti morkavo autobusiuko trimeriuotoju blaivuma. Isdauzo stiklus ne pirma karta ir praso nekviesti policijos nes pjauna be apsaugu ir akivaizdziai neblaivus. Kas atsakys kai isdaus ne stikla o praeivio aki?

    • Šiaip jie negali pjauti kai šalia eina žmonės, o kad jie prieš darbą ir darbo metu geria, čia faktas, žinau žmones kas ten dirba, tai nebūna blaivių dienų.

  • Kėdainiuose ne pirmas atvejis kada darbininkai kažką padaro miesto turtui ir žmonėms, jų tai nenubaus, nes seniūnijai priklauso trimeristai.

  • Tai pat tanulis pakmielingas buna. Tai tokie ir darbininkas. Petraitis alu geria. Ko noret

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video