Nė nespėjus pasigesti pavogtų prekių, vagį sučiupo atidūs policijos pareigūnai

 Nė nespėjus pasigesti pavogtų prekių, vagį sučiupo atidūs policijos pareigūnai

Asociatyvi nuotr. /BNS Eriko Ovčarenko nuotr.

Kauno apskr. VPK inf.

Užvakar Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) Patrulių rinktinės pareigūnų atidumo dėka, pastebėjus įtartinai besielgiantį asmenį, buvo išaiškinta vagystė iš prekybos centro.

Vakar popietę, apie 16 val., Kėdainių rajone pagal atskirą priemonių planą dirbę Kauno apskr. VPK Patrulių rinktinės Mobilaus būrio patruliai, įvažiavę į Novočėbės kaime esančio prekybos centro aikštelę, pastebėjo įtarimą sukėlusį vyrą, kuris prie vieno automobilio padėjęs pakuotę su prekėmis, pradėjo staigiai šalintis.

Pareigūnams prisistačius prie besišalinančio asmens, pastarasis patvirtino, kad iš prekybos centro ką tik pavogė prekes – kampinį šlifuoklį ir sekatorius, kurių bendra vertė siekia kiek daugiau nei 200 eurų. Apie ką tik įvykdytą vagystę policijos pareigūnai nedelsiant informavo prekybos centro darbuotojus, nė nespėjusius pasigesti pavogtų prekių. 

Vagystę įvykdęs, praeityje už įvairius nesunkius nusikaltimus, tarp jų ir vagystę, teistas Kėdainių rajono gyventojas (gim. 1978 m.) buvo pristatytas į policijos komisariatą. Jam paskirta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti. 

Kauno apskr. VPK Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai dėl vagystės pradėjo ikiteisminį tyrimą pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 4 d. Už nedidelės vertės svetimo turto vagystę gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas.

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 5-ojo skyriaus prokurorai. 

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video