Naujas automobilis išsimokėtinai

 Naujas automobilis išsimokėtinai

Atėjus metui pakeisti seną automobilį nauju, visada kyla daug dvejonių, kokiu būdu jį įsigyti. Nemaža dalis žmonių dar nuo seno įpratę taupyti pinigus ir pirkti  transporto priemonę iš karto. Tačiau tokiu atveju retas kuris jų gali sau leisti įsigyti naujutėlaitį automobilį tiesiai iš salono. Štai kiti mielai renkasi lizingo paslaugą ir gali iš karto džiaugtis moderniais, naujausių metų automobilių modeliais.

Galutinis sprendimas, kokį transporto priemonės finansavimo sprendimą pasirinkti (jeigu išvis jį rinktis), priklauso tik nuo jūsų asmeninių poreikių, finansinės padėties bei užimamų pareigų darbe stabilumo. Naujas automobilis išsimokėtinai – prieinamas ne kiekvienam, todėl reikia gerai viską apgalvoti. Ši investicija ilgalaikė, todėl sprendimas turi būti priimtas protingai ir be jokio ekspromto.

Jeigu neturite patirties, visada galite kreiptis į mėgstamos automobilių markės atstovybę ir vietoje ne tik išbandyti naujus automobilius, bet ir sužinoti asmeniškai jums tinkamiausius įsigijimo būdus. Juk kas priimtina ir tinkama vienam, galbūt netiks kitam.

Kokius privalumus suteikia naujas automobilis išsimokėtinai?

1.  Leidžia sutaupyti savo biudžetą pradinėje stadijoje. Nesvarbu, ar turite daug santaupų, ar ne – jūs galite nuspręsti, kokį pradinį įnašą galite skirti pirkiniui. Jeigu norite išsimokėti greičiau, sumokėkite daugiau iš anksto. Tai „nenuskriaus“ jūsų esamo ir būsimo biudžeto. Dažniausiai pradinis įnašas būna apie 10 procentų automobilio vertės, bet kartais galima sulaukti ir pasiūlymų be jokio pradinio indėlio. Likusią paskolos dalį patogu pasiskirstyti likusiems išsimokėjimo metams.

2.  Garantuoja fiksuotas mėnesines įmokas. Tiksli įmokų suma, be jokio pabrangimo leidžia optimaliai planuoti finansus. Jau prieš pirkdami automobilį, tiksliai žinosite, kiek pinigų reikės už jį mokėti kas mėnesį.

3.  Leidžia iš karto mėgautis nauju bei dar dažais kvepiančių automobiliu. Žinoma, galite išsimokėtinai pirkti ir naudotus automobilius, bet, jei jau priėmėte sprendimą, kas mėnesį mokėti paskolą, kodėl gi nepasidžiaugus naujais bei pačias moderniausias funkcijas turinčiais automobiliais? Jūs tampate pirmuoju transporto priemonės  savininku. Jums galioja ilgas garantinio aptarnavimo laikas, todėl galite tiesiog pamiršti įvairius gedimus ir remonto problemas.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Rekomenduojami video