Naujai įrengtoje šaudymo aikštelėje – Medžiotojų lygos varžybos

 Naujai įrengtoje šaudymo aikštelėje – Medžiotojų lygos varžybos

Medžiotojų draugija, padedama entuziastingų jos narių, kurie, beje, yra ir Lietuvos sportingo federacijos nariais, suprojektavo ir pastatė compak sportingo aikštelę./Organizatorių nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Į Kėdainių medžiotojų ir žvejų draugijos šaudyklą Daukšių kaime praėjusį savaitgalį rinkosi šauliai iš visos Lietuvos, mat čia vyko Lietuvos medžiotojų lygos varžybos. Beje, visus šaulius maloniai nustebino prieš keletą dienų medžiotojų draugijos entuziastingų narių suprojektuota ir pastatyta compak sportingo aikštelė, kuri yra kol kas vienintelė tokio pobūdžio Lietuvoje.

Paruošė staigmeną

Į atsinaujinusią Daukšių šaudyklą susirinkę Lietuvos medžiotojų lygos dalyviai buvo maloniai nustebinti.

Medžiotojų draugija, entuziastingų jos narių padedama, kurie, beje, yra ir Lietuvos sportingo federacijos nariais, suprojektavo ir pastatė compak sportingo aikštelę.

Kėdainių šaudykloje nuo šiol bus žymiai įdomiau treniruotis ne tik medžiotojams, bet ir profesionaliems šauliams.

„Šaudykloje įrengta nauja šaudymo aikštelė. Gydytojas Alfredas Hofmanas suprojektavo ir su bendraminčiais pastatė šaudymo aikštelę, kuri Lietuvoje tokia viena.

Medžiotojų vardu dėkoju gydytojui A. Hofmanui už šį projektą. Tautgirdui Savickui dėkoju už medieną šiam projektui įgyvendinti.

Dėkoju ir bendraminčiams: Algimantui Naujavičiui, Antanui Sagaičiui, Svajūnui Gedvilui“, – gerų žodžių negailėjo Lionius Stanevičius, Kėdainių medžiotojų ir žvejų draugijos pirmininkas.

 Organizavo federacija

Medžiotojų draugija, padedama entuziastingų jos narių, kurie beje yra ir Lietuvos sportingo federacijos nariais, suprojektavo ir pastatė compak sportingo aikštelę./Organizatorių nuotr.

Varžybų Kėdainių šaudykloje organizatorius – Lietuvos sportingo federacija. Varžybose buvo vadovaujamasi supaprastintomis Compak sporting taisyklėmis.

Varžybose geriausiai sekėsi Simui Petraičiui, kuris pataikė į 41 taikinį iš 50 ir M1 meistriškumo grupėje užėmė pirmąją vietą.

Antra vieta atiteko Urtei Hofmanaitei – 40/50. Dėl trečios vietos vyko atkaklus persišaudymas, po kurio trečioji vieta atiteko Alfredui Hofmanui – 39+5.

M2 meistriškumo grupėje nugalėtojams išaiškinti taip pat prireikė papildomų šūvių, po kurių pirmoji vieta atiteko Justinui Mančiauskui – 32/50+5, antroji – Dariui Klivickui 32/50+3, trečioji – Vidmantui Želniui 32/50+2

Lietuvos sportingo federacija dėkoja šaudyklos šeimininkams už svetingą dalyvių priėmimą ir sklandų varžybų pravedimą.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video