Nauja šėtiškių tradicija – žvejų varžybos

 Nauja šėtiškių tradicija – žvejų varžybos

Jau šeštus metus iš eilės užkietėjusi meškeriotoja ir bendruomenės aktyvistė Elona Nagevičienė Kaplių tvenkinyje organizuoja žvejų varžybas./ Asmeninio archyvo nuotr.

Jau šeštus metus iš eilės užkietėjusi meškeriotoja ir bendruomenės aktyvistė Elona Nagevičienė Kaplių tvenkinyje organizuoja žvejų varžybas. Šiose varžybose tradiciškai varžosi ir vyresni, ir vaikai, ir vyrai, ir moterys, ir profesionalai, ir net meškerės rankoje nelaikiusieji. Čia būna laukiami visi, kurie nori pažinti nepaprastą žvejybos pasaulį. Šiemet pirmą kartą oficialiai išaiškintas bei apdovanotas geriausias Šėtos seniūnijos žvejys.

Renkasi noriai

E. Nagevičienė yra ne tik žinoma Kėdainių krašto meškeriotoja, bet dirba ir Šėtos seniūnijos poilsio organizavimo administratore.

Pirmąsias varžybas moteris organizavo Tarptautinės vaikų dienos proga. Tuomet ji sukvietė visus seniūnijos vaikučius, davė savo meškeres tiems, kas neturėjo. Bėgant metams, varžybos vis populiarėjo, atsirado daugiau rėmėjų ir bendraminčių.

,,Nuostabus laikas vidurvasary, praleistas žvejybos varžybose nuo ankstyvo ryto, žvejojant Kaplių tvenkinyje, ilgam išliks dalyvių atmintyje.

Pirmą kartą įsteigta ir įteikta seniūnijos taurė Geriausiam 2023 metų Šėtos seniūnijos žvejui, kurią garbingai iškovojo Alvydas Krivickas, žvejojęs sportine meškere. Jis sugavo 1 390 gramus žuvies. Likusieji pasirinko žvejybą dugnine meškere.

Moterų grupėje I vietą iškovojo Zinaida Kleivienė, sugavusi 905 gramus žuvies. Iš viso buvo sugauta 5,025 kg žuvies per 3 valandas.

Šiose varžybose tradiciškai varžosi ir vyresni, ir vaikai, ir vyrai, ir moterys, ir profesionalai, ir net meškerės rankoje nelaikiusieji./ Asmeninio archyvo nuotr.

Žvejybos varžybų dalyviams asmeninius prizus įsteigė UAB „Kaplių žuvys“. Ačiū bendrovės direktoriui Arvydui  Šurkui. Taip pat dėkojame Aukštųjų Kaplių bendruomenės pirmininkui Arūnui Glebauskui už bendradarbiavimą“, –  dėstė E. Nagevičienė.

Tikisi, kad žvejybos tradicija gyvuos

Žvejė viliasi, kad varžybos išliks reikalingos ir ateinančiais metais, mat žvejyba visuomet buvo ir bus populiarus laisvalaikio užsiėmimas ir sportas.

„Mes matome, kad žmonės tokiose varžybose dalyvauja. Reiškia, kad jiems to reikia. Kol galėsime, tol varžybas ir organizuosime. Populiarinsime mėgėjišką žūklę bei laiko leidimą gamtoje“, – šypsojosi poilsio organizavimo administratorė.

2 Komentarai

  • Kodėl nedalyvavo Urboniene? JUK ji visad žvejojo, kai buvo vicemere?

    • Todėl , kad ne Šėtos varjotė.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video