Naujų Kauno gatvės šaligatvių dar teks palaukti

 Naujų Kauno gatvės šaligatvių dar teks palaukti

Įsibėgėjusio rajono Tarybos posėdžio metu politikai nepritarė gan reikšmingam projektui. Neįtikėtina, tačiau šį kartą panašiai galvojo ir vienodai apsisprendė tiek dauguma valdančiųjų, tiek ir dauguma opozicijos. Buvo nuspręsta neskirti iš savivaldybės biudžeto daugiau kaip 98 000 eurų Kauno gatvės šaligatviams sutvarkyti.

Finansuoti reikia, bet ne biudžeto lėšomis

[quote author=“V. Muntianas“]Manau, kad yra kitų šaligatvių, labai prastos būklės, kuriems galėtume skirti tuos pinigus.[/quote]

Abejonę, ar tikrai reikia skirti biudžeto lėšas Kauno gatvės šaligatvių remontui, iškėlė Tarybos narys Viktoras Muntianas. Pasirodo, kad šios gatvės remontui skirtas tikslinis finansavimas, taigi kartu bus sutvarkyti ir šaligatviai.

„Nepritariu Kauno gatvės šaligatvių remontui už savivaldybės biudžeto lėšas. Tai yra tikslinis projektas, ir bus skirtas finansavimas ir šaligatviams. Manau, kad yra kitų šaligatvių, labai prastos būklės, kuriems galėtume skirti tuos pinigus“, – svarstė V. Muntianas.

Meras abejoja

Tačiau rajono meras Saulius Grinkevičius buvo nusiteikęs skeptiškai – esą laukti finansavimo gali tekti ne vieną dešimtmetį.

„Jeigu mes tų tikslinių lėšų lauksim, tai gal dar 20 metų lauksim? Matot, kokia yra situacija. Kauno gatvę įtraukėme, nes jos šaligatvio būklė labai bloga. Be to, iš „Panevėžio energijos“ gavome dividendų 98 tūkst. eurų ir mes laikomės tvarkos, kad tie dividendai būtų skirti šaligatvių tvarkymui.

Juk neaišku, kada Kelių direkcija mums sugalvos tuos pinigėlius skirti, gali tekti laukti ir dešimtmetį“, – kalbėjo meras.

Pasigedo aktyvaus darbo pritraukiant lėšas

[quote author=“S. Blinstrubas“]Manau, turime naudoti ES lėšas ten, kur galime.[/quote]

Tarybos narys Stanislovas Blinstrubas atkreipė dėmesį, kad meras, kalbėdamas apie lėšas, skirtas keliams, suklydo.

„Pinigai skiriami ne iš Kelių direkcijos, o iš Europos Sąjungos lėšų pagal Tikslinių teritorijų vystymo programą. Mano nuomone, ten, kur skiriami europiniai pinigai, mes turime aktyviau dirbti, greičiau vystyti tuos projektus, nes atsiliekame lyginant su strateginiu planu.

Manau, turime naudoti ES lėšas ten, kur galime“, – kalbėjo S. Blinstrubas.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video