Naktį iš sekmadienio į pirmadienį – pranešimas apie sprogimą daugiabutyje

 Naktį iš sekmadienio į pirmadienį – pranešimas apie sprogimą daugiabutyje

Į įvykio vietą buvo pasiųstos gausios ugniagesių gelbėtojų pajėgos – Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pirmasis ir antrasis skyriai, automobilinės kopėčios, Pramonės ugniagesių komanda, greitosios medicinos pagalbos medikai ir policijos pareigūnai./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Naktį iš sekmadienio į pirmadienį ant kojų buvo sukeltos didžiulės ugniagesių, medikų ir policijos pajėgos, mat gautas pranešimas apie sprogimą daugiabutyje, po kurio kilo gaisras. Tačiau atvykusios tarnybos jokių gaisro požymių nerado. Ar kažkas pamelavo, ar nevykusiai pajuokavo, ar pranešėjai kažkas pasirodė – visa tai aiškinasi Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai.

Po pirmos valandos

Kelios minutės po 1 valandos nakties Bendrasis pagalbos centras sulaukė pranešimo, kad Kėdainių miesto J. Basanavičiaus gatvėje esančiame devynaukščiame name įvyko sprogimas ir įsiplieskė gaisras.

Į įvykio vietą buvo pasiųstos gausios ugniagesių gelbėtojų pajėgos – Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pirmasis ir antrasis skyriai, automobilinės kopėčios, Pramonės ugniagesių komanda, greitosios medicinos pagalbos medikai ir policijos pareigūnai.

Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Išžvalgė teritoriją

Atvykę ugniagesiai atliko žvalgybą. Nurodytu adresu nebuvo matyti jokio gaisro.

Taip pat buvo patikrintos ir Mindaugo, Rasos gatvės, apžiūrėti ten esantys daugiabučiai. Tačiau jokio gaisro taip pat pastebėta nebuvo.

Paaiškėjo, kad apie sprogimą ir gaisrą pranešė Mindaugo gatvės 19-ojo namo gyventoja. Moteris informavo, kad girdėjo sprogimą ir devynaukštis namas dega.  

Daugiau apie jokį sprogimą ir gaisrą skambučių nebuvo gauta. Ugniagesiai grįžo į komandas.

Pareigūnai informuoja, kad vis dar yra nemažai atvejų, kai skubiosios pagalbos tarnybų telefono numeriu 112 skambinama be reikalo.

Aut. past.

Aiškinasi policija

Ar kažkas pamelavo, ar nevykusiai pajuokavo, ar pranešėjai kažkas pasirodė – visa tai aiškinasi Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai.

Jei paaiškės, kad asmuo specialiąsias tarnybas kvietė be reikalo – šiam gresia atsakomybė. Specialiąsias tarnybas be reikalo kvietusiam asmeniui gresia bauda.

Administracinių nusižengimų kodekse numatyta, jog už Bendrojo pagalbos centro darbo trukdymą žinant, kad pagalba nereikalinga, gresia įspėjimas arba bauda nuo 90 iki 200 eurų.

Už melagingą specialiųjų tarnybų iškvietimą gresia bauda nuo 200 iki 2 000 eurų.

Pareigūnai informuoja, kad vis dar yra nemažai atvejų, kai skubiosios pagalbos tarnybų telefono numeriu 112 skambinama be reikalo.

3 Komentarai

  • Čia mada pranešinėti apie bombas ir sprogimus? Nemiega naktimis žmonės?

  • Gali suprast ,kad Kėdainiuose tos spec.tarnybos kiaurai miega ant šono sukritę arba,jei ne ant rankų stovi,tai sukabintos kybo aukštyn kojomis.

  • Senai kliurkai gal klimaksas.vapše tie pensininkai tegu eina dirbt senos kūrva davatkos

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video