Mirties kelias „Via Baltica“ nusinešė dar vieno kraštiečio gyvybę

 Mirties kelias „Via Baltica“ nusinešė dar vieno kraštiečio gyvybę

Pirmadienio rytą visą Lietuvą apskriejo žinia apie didelę avariją Kauno rajone, kelyje „Via Baltica“, kurios metu vienas žmogus žuvo, trys sužaloti, sumaitotos trys transporto priemonės./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Pirmadienio rytą visą Lietuvą apskriejo žinia apie didelę avariją Kauno rajone, kelyje „Via Baltica“, kurios metu vienas žmogus žuvo, trys sužaloti, sumaitotos trys transporto priemonės. Ši žinia ypač skaudi Kėdainių rajonui, mat žuvęs 62 metų vyras yra Vilainių seniūnijos Lančiūnavos kaimo gyventojas. Vietos gyventojai nesulaiko ašarų: vyras čia gimė ir augo, buvo labai stropus, darbštus, atsakingas ir drausmingas. O nelaimė įvyko ne dėl jo, o, pirminiais duomenimis, dėl prie vairo snustelėjusio esto kaltės. Šiam gresia laisvės atėmimas iki aštuonerių metų.

Atkūrė aplinkybes

Policijos pareigūnai atkūrė ir pateikė visuomenei eismo įvykio aplinkybes.

Pareigūnų surinktais duomenimis, ryte, prieš devintą, sningant Kauno rajone, Babtų kaimo teritorijoje, magistraliniame kelyje A8 Panevėžys–Aristava–Sitkūnai („Via Baltica“ ruože), automobilis „Škoda Superb“ tiesiame ruože įvažiavo į priešpriešinio eismo juostą ir atsitrenkė į krovininį automobilį „Scania“, kurį vairavo 41 metų vyras.

Nesuvaldytas vilkikas, išlūžus kairės pusės ratui, įvažiavęs į priešpriešinio eismo juostą, susidūrė su kitu krovininiu automobiliu „Mercedes-Benz 412D“.

Per šį įvykį žuvo pastarojo automobilio 62 metų vairuotojas.

Sužeisti trys asmenys: „Škodos“ 22 metų vairuotojas ir 27 metų keleivis, bei krovininio automobilio „Scania“ vairuotojas. Visi jie – Estijos Respublikos piliečiai.

Estas snustelėjo

Policijos pareigūnai išsiaiškino, kad eismo įvykio metu žuvo visiškai nekaltas žmogus – Kėdainių rajono Vilainių seniūnijos Lančiūnavos kaimo gyventojas.

Vietos gyventojai nesulaiko ašarų: vyras čia gimė ir augo, buvo labai stropus, darbštus, atsakingas ir drausmingas.

Ši žinia ypač skaudi Kėdainių rajonui, mat žuvęs 62 metų vyras yra Vilainių seniūnijos Lančiūnavos kaimo gyventojas.

Aut. past.

O nelaimė įvyko ne dėl jo, o, pirminiais duomenimis, dėl prie vairo snustelėjusio esto kaltės. Šiam gresia laisvės atėmimas iki aštuonerių metų.

Ši žinia ypač skaudi Kėdainių rajonui, mat žuvęs 62 metų vyras yra Vilainių seniūnijos Lančiūnavos kaimo gyventojas.

Gresia belangė

Kokia didelė šio eismo įvykio kaina – vienas žmogus žuvęs, kiti sužaloti, o jauno esto likimas taip pat tyrėjų ir teisėjų rankose. 

Kauno apskrities policijoje pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos Baudžiamojo kodekso 281 str. 5 d. dėl Kelių transporto eismo saugumo ar transporto priemonių eksploatavimo taisyklių pažeidimo.

Jeigu dėl to nutiko eismo įvykis, per kurį žuvo žmogus, kaltininkas baudžiamas laisvės atėmimu iki aštuonerių metų.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video