Miesto tvarkytojams – baudos

 Miesto tvarkytojams – baudos

Birželio pabaigoje Kėdainių miesto seniūnija apžiūrėjo visą miestą ir patikrino kaip „Ecoservice Projektai“ vykdo gatvių kelkraščių, šaligatvių ir takų, laiptų ir aikščių priežiūros paslaugų sutartį. Radus trūkumus net 15-oje miesto gatvių surašytas aktas ir paskirta bauda.

rinkosaikste.lt

Aplaidus ir neatsakingas miesto erdvių tvarkymas už tai atsakingai įmonei jau kainavo kelis šimtus eurų. Bendrovei „Ecoservice Projektai“ bauda paskirta nebeapsikentus jos aplaidumo tvarkant ir prižiūrint miesto gatves.

Kėdainių miesto seniūnija baudą miestą prižiūrinčiai įmonei skyrė apžiūrėjusi ir įvertinusi visus jos tvarkomus plotus.

Patikrinimą atliko miesto seniūnijos mentorius Juozapas Kanišauskas ir darbų organizavimo inžinierius Vytautas Petraitis kartu su pačios bendrovės „Ecoservice Projektai“ atstove Viktorija Juodikiene.

Įsitikinta, kad netvarka yra akivaizdi, o priekaištai bendrovei yra pagrįsti, nes paslauga atlikta nekokybiškai.

Patikrinimo metu rasti akivaizdžiai nevalyti, žole apžėlę šaligatviai, gatvių bortai, kelkraščiai, aplink medžius ir net laiptai. Nenuvalytos žemės bei nepašalintos sąšlavos.

Trūkumai pastebėti įvairiausiose miesto gatvėse: P. Lukšio, Birutės, Budrio, Kosmonautų, Jubiliejaus, Ateities, Elevatoriaus, Šilo, Paparčių, Skroblų, Eglių, Liaudies, Chemikų, Smilgos ir net keliose vietose centrinėje miesto gatvėje – J. Basanavičiaus.

Netvarkinga važiuojant link „Lytagros“ bei apžėlę laiptai ir iš Ramybės skvero, ir iš J. Basanavičiaus gatvės pusės link evangelikų liuteronų bažnyčios.

Kėdainių miesto seniūnija gatvių kelkraščių, šaligatvių ir takų, laiptų ir aikščių priežiūros paslaugų sutartį su „Ecoservice Projektai“ pasirašė 2019 metų balandžio mėnesio 19 dieną. Įmonė miestą prižiūri jau 2 metus, tačiau šią vasarą gyventojų akis bado žolės, dulkės, žemės ir netvarka miesto gatvėse.

4 Komentarai

  • Čia tokia nauja mada iš administracijos, publikuoti baudų išrašymus. Atsakomybė tenka savininkui-savivaldybei pasirašant sutartis ir renkantis įmones. Pastovus verkšlenimas per spaudą pušelių neatgaivina. Keli šimtai eurų ar tūkstančiaiiiii ?
    Kur yra esmė ?

  • Kėdainietis apie viešuosius pirkimus nėra girėjęs, ir sąlygą, kad imamas pigiausias paslaugos tiekėjas. Pikta kai loja, nors aiškiai supračio neturi kaip dalykai vyksta. Bene namo nesi statęs, buto remntavęs? Susirašyk auksinę sutartį, vistiek pridergs kažkur meistreliai, ar name, ar dūšioj. Ne kitaip ir su miesto priežiūra.

  • to Išsiaiškink
    Mūsų matymo kampas skiriasi. Kokia esmė kelių šimtų baudos viešinimas spaudoje ? Miesto administracijos žinutė tokia, kaltintojai įvardinti ir nubausti, o miesto tiesioginiai prižiūrėtojai nekalti. Tai lyg karštos bulvės permetimas. Ar pagaunat (esmę) ?
    Klausa irgi nesiskundžiat. 🙂

  • Ne bauda reikia skirti, o atitinkamai moketi imonei arba pareikalauti tam tikram plotui kiek turi dirbti zmoniu. Mano ziniomis vienas zmogus tvarko lb didelius plotus ir dar be technikos pagalbos, kuriuos sunku sutvarkyti per viena diena. Plius musu miestieciai kimba prie tu paciu gatves slaveju, reiksdami pretenzijas, bet tai ne ju beda. Nes sie zmones fiziskai nesuspeja t,y 1 zmogus dirba 2 – 3 zmoniu darba, bet jie neturi net kur nueiti i Tuoleta. Pvz. uzsieni niekas tu zoliu neravi kurios islenda istrinkeliu ar laiptu, tam naudoja trimeri arba palieka. O cia del kiekvien sss kimbama.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video