Miesto stoteles tepliojo 59-erių kėdainietė: kliuvo ir politikams

 Miesto stoteles tepliojo 59-erių kėdainietė: kliuvo ir politikams

Kėdainių mieste juodos spalvos rašymo priemone buvo išpiešta ne viena autobusų stotelė./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnams įkliuvo vandalė. Buvo pričiupta miesto autobusų stoteles-laukimo paviljonus tepliojusi moteris. Ir tai ne prieš valdžią ir sistemą maištaujanti paauglė, o jau subrendusi moteris. 59-erių kėdainietei, tepliojusiai stoteles, keikusiai Seimą, politikus, savivaldybę ir ūkininkus, paskirta administracinė bauda.

Ne viena ir ne dvi

Lapkričio mėnesį Kėdainių mieste juodos spalvos rašymo priemone buvo išpieštas ne vienas autobusų laukimo paviljonas.

Ant stiklų buvo prirašyta keiksmažodžių, įžeidžiančių konkrečius asmenis. Buvo nurodyti vardai ir pavardės.

Taip moteris iškeikė Seimo narius, savivaldybę, ūkininkus. Jos rašliavos „papuošė“ ne tik paviljonus, bet ir šiukšliadėžes. Moteris darbavosi ne vienoje miesto vietoje.

Nuvalė seniūnija

Apie įvykį buvo informuota Kėdainių miesto seniūnija. Seniūno pavaduotoja Samantė Mituzaitė Palubinskienė organizavo darbuotojus, kad šie patikrintų visas miesto stoteles. Kitą dieną paviljonai nuvalyti.

„Tai  ne pirmas toks atvejis. Nuolat stoteles apipiešia, apgadina. Vasarą buvo ir svastikomis apipiešę.

Savivaldybės turtas yra niokojamas nuolat. Laužoma, piešiama ir net padeginėjama.

Tokia yra realybė, o tvarkymo darbai kainuoja nemažus pinigus. Tiek lėšų reikia, tiek ir darbo jėgos, kad viskas sutvarkyta būtų“, – dėstė seniūno pavaduotoja.

Pričiupta miesto autobusų stoteles tepliojusi moteris. Ir tai ne prieš valdžią ir sistemą maištaujanti paauglė, o jau subrendusi moteris.

Aut. past.

Nustatė pažeidėją

Tačiau panašu, kad šį kartą pažeidėjai išsisukti nepavyks.

Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai išaiškino moterį, kuri nusprendė neteisėtais meniniais kūriniais ir necenzūriniais žodžiais „papuošti“ miesto turtą.

Pareigūnai, lapkričio 23 dieną gavę pranešimą, kad Kėdainiuose apgadintas miesto turtas – įžeidžiančiu turiniu aprašinėtos viešojo transporto stotelės, ėmėsi tyrimo.

Skirta bauda

Gruodžio 14 dieną pareigūnai išsiaiškino galimai šią nusikalstamą veiką padariusią 1963 metais gimusią moterį, kuri iki šiol policijai nebuvo žinoma.

Pradėta administracinė teisena pagal LR ANK 481 str. 1 d. už nedidelį viešosios tvarkos pažeidimą.

Kėdainių miesto gyventojai surašytas administracinio nusižengimo protokolas, gresia bauda nuo 30 eurų iki 140 eurų.

Prašo tausoti

Seniūno pavaduotoja S. Mituzaitė Palubinskienė prašo kėdainiečių neniokoti savivaldybės turto, o pastebėjus niokojimo atvejus – pranešti policijai ir seniūnijai.

„Sunku suprasti, kodėl žmonės niokoja visiems mums priklausantį turtą. Juk jis atstatomas iš visų mūsų, mokesčių mokėtojų, sumokamų pinigų.

Ir darbuotojai tuo metu, kai šalina vandalų darbelius, galėtų dirbti kitus miestui naudingus darbus. Todėl prašome sudrausminti vandalus, pranešti mums ir policijai. Turime užkirsti kelią tokiems atvejams“, – prašė seniūno pavaduotoja.

5 Komentarai

  • ,,Kiekviena kova reikalauja aukų,anūkams ji taps bobute didvyre…“.

  • Tikriausiai“nusipelnė“ tie apie kuriuos rašė,kuriuos krikštijo.Žmogus neranda kito būdo kaip išreikšti protestą.

  • iki ko žmones valdžia privedė…

    • Kakoj protestą bobutė reiškė gerovei per kraštus drimbant Jauropos pirmūnėje valstybėje?Jei būtų ne flomasteriu,o fekalijomis terliojusi,tai tokią razom į Rokiškį nuvežtume kaip gerais tarybiniais laikais.Dabar teks jai kišenę palengvint baudele,kad neįsivaizduotų ji Marija Melnikova.

      • Ji juk ne Jukniaučienė ,seime garlanijusi LTSR himną…

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video