Miesto gėlynai kenčia ir nuo ne vietoje prisėsti mėgstančių asmenų

 Miesto gėlynai kenčia ir nuo ne vietoje prisėsti mėgstančių asmenų

Toks elgesys tapo tikru galvos skausmu, mat tyčia ar iš nesupratimo tiesiog naikinamas miesto gėlynų grožis./ Skaitytojos nuotr.

Kėdainių miesto gėlynais šiemet rūpinasi bendrovė „Josvainių gėlės“. Bendrovės darbuotojams gėles tenka saugoti ne tik nuo prastų oro sąlygų, vagių, bet ir nuo… ne vietoje prisėdančių asmenų.

Užfiksavo kėdainiečiai

Ne paslaptis, kad „Josvainių gėlės“ randa ir išrautų, ir nudraskytų gėlių. Paskutiniu metu jas vis kažkas ištrypia.

Pasirodo, Kėdainių gėlynuose ir ant vazonų, kuriuose auga gėlės, mėgsta prisėsti vienas asmuo. Vyrą jau ne vieną ir ne du kartus kėdainiečiams pavyko nufotografuoti ar nufilmuoti. Žmogus sėdėdavo tiesiog ant vazono, kuriame auga gėlės.

Informacija žinoma

„Josvainių gėlėms“ ši informacija yra žinoma. Bendrovės atstovus labiausiai liūdina nepagrįsti kaltinimai, kad gėlės nėra prižiūrimos, iškritusios.

Įmonės darbuotojai teigė, kad gėlės yra laistomos, ravimos, kruopščiai prižiūrimos, tačiau jei ant jų atsisėda vienas ar kitas pilietis – būna, kad jas tenka ir atsodinti.

Toks elgesys tapo tikru galvos skausmu, mat tyčia ar iš nesupratimo tiesiog naikinamas miesto gėlynų grožis. 

6 Komentarai

  • Ne vienas toks yra. Tam reikia teisinių priemonių, vien pasidalinti nuotrauka neužtenka.

  • Matomai čia tas pats jaunas plaukuotis ,už surinktą tarą perkantis alų.Kalbėtis teko su juo.Aišku,po letenon įspausto jauro.Prisipažino,kad mėgsta išgerti.O į klausimą kodėl jaunas ir sveikas būdams nedirba,tik kažką numykė kreivai šyptelėjęs.Retai važinėju į rajoną,bet Lidl’e kartais matau jį.Regis ne piktybinis ir ne vagišius.

    • Taip, tas pats. Man irgi neatrodo piktybinis. Tik mėgstantis pasikalbėti su savimi.

  • Taip ir megstantis viesai issitraukti savo organa ir tampyti ir grasinti aplinkinem, kad isprievartaus.

  • O gerti viesoj vietoj cia nieko tokio? Pats centras kabynejas prie zmoniu geria keikiasi ir cia normalu paciam centre. Kalbu ne vien apie si asmeni kiekviena vakara ar diena tegul pabudi policija nustebs kas darosi panosiai

  • palikę berods du.Ten toks Aleksas ir pamiegodavo ir gerklę padraskydavo.Aha,piktinosi gaunama pašalpa,kad jis,tik pamanykit(!),net penkis metus išdirbęs tokį mizerį gauna…Šito plaukuočio nemačiau išsidirbinėjančio,bet buvo kad eidavo per mašinas ir sėdinčių jose prašydavo paremt jį.Už interviu reikėdavo jau ir nikelinę monetą duoti.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video