Miesto centre įrengtas informacinis stendas turistams

 Miesto centre įrengtas informacinis stendas turistams

Kėdainių miesto centre, J. Basanavičiaus gatvėje, priešais prekybos centrą „Maxima“, įrengtas interaktyvus informacinis stendas./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kėdainių miesto centre, J. Basanavičiaus gatvėje, priešais prekybos centrą „Maxima“, įrengtas interaktyvus informacinis stendas, kuriame gyventojai ir rajono svečiai galės rasti lankytinus savivaldybės gamtos ir kultūros objektus, turizmo maršrutus ir kitą informaciją apie Kėdainių rajoną.

Jau veikia

Stendą-terminalą stačiusi bendrovei baigus darbus, infoterminalo funkcionalumą išmėgino Kėdainių turizmo ir verslo informacijos centro direktorė Daina Balasevičienė ir savivaldybės administracijos Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus specialistė Aušra Čiukienė.

„Terminalu jau gali naudotis visi, tikėkimės, kad viskas veiks puikiai ir nebus sutrikimų“, – sakė D. Balasevičienė.

Lygiai toks pats terminalas anksčiau buvo pastatytas ir Didžiosios Rinkos aikštėje. Jis ten sėkmingai veikia.

Aut. past.

Jau antras

Pasak specialisčių, nuo šiol turistų gausiausiai lankoma vieta Kėdainiuose bus ne tik įdomi, patraukli, bet ir informatyvi.

Informaciniame stende miesto svečiai ras informaciją apie lankytinas vietas, muziejus, maršrutus, edukacines programas ir turizmo paslaugas.

Beje, lygiai toks pats terminalas anksčiau buvo pastatytas ir Didžiosios Rinkos aikštėje. Jis ten sėkmingai veikia.

Remia Europos Sąjunga

Informacinis stendas suprojektuotas su lietimui jautria funkcija, ekranu galima naudotis ir dėvint pirštines.

Stendas pritaikytas specialiųjų poreikių turintiems žmonėms: juo galima naudotis iš neįgaliojo vežimėlio, informacija gali būti pateikta garsu.

Informacinis stendas įrengtas pagal Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis finansuotą projektą „Jonavos, Kėdainių ir Raseinių rajonų savivaldybes jungiančių trasų ir maršrutų informacinės infrastruktūros plėtra“.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video