Mieste susidūrė BMW ir „Volkswagen“: prireikė visų specialiųjų tarnybų pagalbos

 Mieste susidūrė BMW ir „Volkswagen“: prireikė visų specialiųjų tarnybų pagalbos

Į įvykio vietą atskubėję gelbėtojai rado susidūrusius du automobilius ir aplink juos stoviniuojančius vairuotojus – BMW vairavo 1994 metais gimęs jaunuolis, o folksvageną – pusamžis vyras./ Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Trečiadienį perpiet Kėdainių mieste aidėjo specialiųjų tarnybų sirenos – ugniagesiai gelbėtojai, greitosios medicinos pagalbos medikai ir policijos pareigūnai skubėjo į pagrindinėje miesto gatvėje netoli autobusų stoties įvykusį eismo įvykį.

Skubėjo gelbėtojai

Eismo įvykis įvyko apie pusę pirmos. Bendrajam pagalbos centrui pranešta, kad mieste, J. Basanavičiaus gatvėje netoli autobusų stoties, susidūrė lengvieji automobiliai BMW ir „Volkswagen“.

Iš pradžių informuota, jog nėra sužeistų žmonių, tad eismo įvykio dalyviams buvo patarta užpildyti eismo įvykio deklaraciją.

Gelbėtojams apklausiant įvykio dalyvius jaunesnis vairuotojas pasijuto prastai, tad jam iškviesti medikai. Atskubėjusi greitoji pagalba išsamesniems tyrimams vaikiną pristatė į gydymo įstaigą./ Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Tačiau netrukus pagalbos centrą pasiekė dar vienas sunerimusių liudininkų skambutis: iš automobilių ėmė stipriai tekėti techniniai skysčiai, kelio danga tapo pavojinga, tad į įvykio vietą buvo pasiųsta Kėdainių priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba.

Jaunesnis ir vyresnis

Atskubėję gelbėtojai rado susidūrusius du automobilius ir aplink juos stoviniuojančius vairuotojus – BMW vairavo 2004 metais gimęs jaunuolis, o folksvageną – pusamžis vyras.

Gelbėtojams apklausiant įvykio dalyvius jaunesnis vairuotojas pasijuto prastai, tad jam į pagalbą iškviesti medikai.

Atskubėjusi greitoji pagalba išsamesniems tyrimams vaikiną pristatė į gydymo įstaigą.

Nuplovė dangą

Ugniagesiai gelbėtojai nuplovė kelio dangą, patraukė nuo gatvės automobilius.

Sudaužytos mašinos išgabentos specialiais evakuatoriais.

Įvykio vietoje dirbo policijos pareigūnai, jie aiškinosi įvykio aplinkybes.

Ugniagesiai gelbėtojai nuplovė kelio dangą, patraukė nuo gatvės automobilius. Sudaužytos mašinos buvo išgabentos specialiais evakuatoriais. Įvykio vietoje dirbo policijos pareigūnai, jie aiškinosi įvykio aplinkybes.

Aut. past.

Pirminiais duomenimis, avarija įvyko, kai BMW išvažiavo iš šalutinio kelio į pagrindinį ir čia susidūrė su folksvagenu.

Įvykio liudininkai pasakojo, kad mašinų eilė J. Basanavičiaus gatvėje, antroje juostoje, sustojo praleisti iš šalutinio kelio išvažiuojančių ir į kairę sukančių mašinų, tad pagalvojęs, kad jį visi praleis, išvažiavo ir minėtas jaunuolis.

Čia jis ir susidūrė su pirma eismo juosta atvažiavusiu folksvagenu.

Pusamžis vyras pasakojo nepastebėjęs iš šalutinio kelio išvažiavusios mašinos.

Abu eismo įvykio dalyviai buvo blaivūs.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video