Mieste pavogtas brangus dviratis

 Mieste pavogtas brangus dviratis

Dviračio savininkė kėdainietė Paulina Staškutė sakė, kad dviratis jai labai svarbus ir brangus daiktas, tad ji viliasi, jog galbūt atsiras ką nors žinančių apie vagystę ir pavyks išaiškinti niekadėjus./Asmeninio archyvo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Pirmadienį Kėdainių rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės. Jauna kėdainietė neteko savo labai mėgstamo daikto – dviračio. Šis dviratis merginai brangus ne tik dėl to, kad jo kaina yra išties didelė, jis jai ir labai svarbus. Mergina pasitiki pareigūnais, tačiau viliasi, kad galbūt jai ir pareigūnams galėtų padėti ir neabejinga visuomenė.

Pradėjo tyrimą

Kauno apskrities policija informavo, kad lapkričio 8 d. apie 04.45 val. Kėdainiuose, J. Basanavičiaus gatvėje, viename daugiabučių namų bendro naudojimo patalpos pavogtas dviratis „Merida Big Nine TFS 300 2013“.

Padarytą turtinę žalą nukentėjusieji įvertino 1 000 eurų. Pareigūnai nedelsdami pradėjo dviračio paieškas, buvo pradėtas tyrimas.

Padarytą turtinę žalą nukentėjusieji įvertino 1 000 eurų. Pareigūnai nedelsdami pradėjo dviračio paieškas, buvo pradėtas tyrimas.

Aut. past.

Labai svarbus

Dviračio savininkė kėdainietė  Paulina Staškutė sakė, kad dviratis jai labai svarbus ir brangus daiktas, tad ji viliasi, jog galbūt atsiras ką nors žinančių apie vagystę ir pavyks išaiškinti niekadėjus.

„Dviratis buvo pavogtas iš daugiabučio bendrojo naudojimo balkono. Jei kas matysite, kad pardavinėja ar atiduoda dviratį, prašau praneškite ir, jeigu galite, pasidalinkite žinia.

Praneškite man arba policijai, būčiau be galo dėkinga. Dviratis buvo išskirtinis, labai svarbus man, kaip ir kiekvienam žmogui“, – prašė mergina.

Paliko pirmą kartą

Mergina pasakojo, kad daugiabučio laiptinėje savo dviratį paliko pirmą ir vienintelį kartą. Pasirodo, kad tas kartas ir buvo lemtingas.

„Aš jį ten pirmąkart pastačiau, nes visada laikydavau pas tėtį rūsyje, kur signalizacija įjungta“, – paaiškino P. Staškutė.

Jei atpažįstate nuotraukoje vaizduojamą dviratį ar jį jums kas nors siūlė pirkti, jei jį kažkur matėte, informuokite apie tai policiją bendruoju pagalbos telefonu 112.

4 Komentarai

  • Nu kur daiktą kažkiek kainuojantį palikinėti šitame mieste. Kad jūs nevagis, tai nemanykite kad kiti nevogs. Taigi tuos žalius paspirtukus mėgino nupyzdinti. Treninguoti, besiskrepluojantys buduliai. Visur pilna. Taigi jie vagia. Viską iš eilės. Degradų užauginti degradai. Suvokite, kur gyvenate. Proto reikia turėti. Čia mažemečių paspirtukus išgamos pyzdina. Taigi čia degradai, jie ledus uspaskicho mėtomus keturiom rinkdavo, dviračio nepavogs. O dviračio tai neras, nes merginos negyvos vidurį miesto nerado, tai kur čia dvirtį gali rasti. Nebent koks žmogus pasakytų. Aišku, pavogė kažkas iš to namo. Bent jau pasakė. Pas mus pavogė seną dviratį, už kokius 50 eurų.

  • Duchas komentuoja paslednas kaimietis

  • Kazkas is kaimynu arba kaimynu sveciu. Mano tevo dvirati uz 50eur kaune pavoge per kelias minutes. Na, visi buna nepagalvojam, bet ateity Paulina zinok, kad ir gera dviracio spyna viesoj vietoj palikto dviracio neisgelbes. Rakink ji ir rusyje, geriausia prie kokio neisnesamo daikto, nesvarbu, kad yra signalizacija. Ir jokie draugai negali zinot, kaip jis rusyje prirakintas.

  • Protingi zmones nusipirke brangu daikta nepagaili idet monimoto

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video