Miegėnuose malkinė virto nuodėgulių krūva: sudegė konteineriai, apdegė visureigis

 Miegėnuose malkinė virto nuodėgulių krūva: sudegė konteineriai, apdegė visureigis

Štai kokia nuodėgulių krūva liko iš medinės 5×5 m dydžio malkinės ir viduje buvusių malkų/ Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Naktį iš pirmadienio į antradienį Kėdainių rajone siautėjo liepsnos – degė malkinė, buitinių atliekų konteineriai, liepsnos kėsinosi ir į šalia stovintį visureigį. Laimei, naktį nebuvo stipresnio vėjo ir neužsidegė netoliese stūksantys mediniai pastatai. Pirminiais duomenimis, gaisras kilo nuo išpiltų neužgesintų pelenų.

Pranešė pravažiuojantys

Apie gaisrą Kėdainių rajono Gudžiūnų seniūnijos Miegėnų kaime pranešė atitiktinai gatve važiavęs žmogus. Jis, išvydęs degantį pastatą, nedelsiant surinko bendrojo pagalbos centro numerį 112. 

Ugniagesiai pranešimą apie minėto kaimo Draugystės gatvėje degantį pastatą gavo  01 val. 14 min. Į įvykio vietą buvo pasiųstos Miegėnų ir Dotnuvos ugniagesių komandos, ugniagesių gelbėtojų skyrius iš Kėdainių bei greitosios medicinos pagalbos medikų brigada. 

Ugniagesių gelbėtojų tyrėjai aiškinasi gaisro priežastį, tačiau pirminiais duomenimis, gaisras kilo nuo išpiltų neužgesintų pelenų.

aut. past.

Degė atvira ugnimi

Į įvykio vietą vos po kelių minučių nuo pagalbos skambučio atvykus pirmosioms gelbėtojų pajėgoms, malkinė degė atvira liepsna. 

Ugniagesiai, padedami sodybos šeimininko, malšino liepsnas, atokiau nuo gaisro židinio patraukė visureigį. 

Vanduo gaisrui gesinti buvo vežiojamas iš už 1,5 km esančio atviro vandens telkinio – Nykio tvenkinio Miegėnų kaime. 

Gaisras buvo numalšintas, tačiau ugniagesiai gaisravietėje dirbo iki paryčių.

Gaisro metu apsilydė automobilio „Mitsubishi Pajero Sport“ galiniai žibintai, bagažinės dangčio ir sparno plastmasinės dalys/ D. Kuprijanovo nuotr.

Nuostoliai – nemenki 

Lokalizavus gaisrą konstatuota, kad jo metu sudegė medinė 5×5 m dydžio malkinė, dengta bitumine stogo danga, apdegė 10 m³ malkų, sudegė 5 plastikiniai konteineriai, apsilydė automobilio „Mitsubishi Pajero Sport“ (2001 m.) galiniai žibintai, bagažinės dangčio ir sparno plastikinės dalys. Laimei, naktį nebuvo stipresnio vėjo ir neužsidegė netoliese stūksantys mediniai pastatai.

Kalti pelenai

Ugniagesių gelbėtojų tyrėjai aiškinasi gaisro priežastį, tačiau pirminiais duomenimis, gaisras kilo nuo išpiltų neužgesintų pelenų.

„Matyt, kad aš pats būsiu kaltas. Išpyliau pelenus ir nuėjau miegoti. Tada ir užsidegė. 

Pro šalį važiavę žmonės pamatė gaisrą iš iškvietė gaisrinę. Aš tuo metu miegojau, nemačiau ugnies.

Yra kaip yra, svarbiausia – visi sveiki. 

Bus tų malkų, gal konteinerių labiau gaila. Bet viskas užgyvenama, svarbiausia – žmonės“, – konstatavo pozityvumo ir po nelaimės nepraradęs sodybos šeimininkas, kuris jau sekantį rytą puolė tvarkyti gaisro padarinių – išvežti nuodėgulių.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Rekomenduojami video