„Metų specialisto“ apdovanojimas – Kėdainių VSB specialistei

 „Metų specialisto“ apdovanojimas – Kėdainių VSB specialistei

Kėdainių VSB nuotr.

Kėdainių VSB inf.

Vasario 2 dieną Biržų pilyje vykusiuose „Metų specialisto“ apdovanojimuose, kaip ir kasmet, padėkota visuomenės sveikatos specialistams, savo darbais ir iniciatyvomis reikšmingai prisidėjusiems prie visuomenės sveikatos stiprinimo ir gerovės. Vienas iš šių apdovanojimų įteiktas Kėdainių r. savivaldybės visuomenės sveikatos biuro (VSB) visuomenės sveikatos specialistei, vykdančiai sveikatos priežiūrą mokykloje, Auksei Variakojienei. Ji įvertinta už profesionalumą, paslaugumą, pareigingumą, iniciatyvumą, sumanumą, aktyvumą bei kompetentingumą.

„Malonu, būti įvertintai, tai motyvuoja tolimesniuose darbuose“, – mintimis dalijosi nominuota visuomenės sveikatos specialistė.

„Specialistams įteiktos padėkos kartu su simboliniu obuolio ženklu perduoda žinią: obuolys – tai lyg mūsų darbo vaisius, bet prieš skinant vaisius, pirmiausia reikia pasodinti sodą, jį prižiūrėti ir puoselėti. Norisi palinkėti kiekvienam specialistui būti savo visuomenės sveikatos sodo puoselėtoju, kad kartu su savo savivaldybės gyventojais būtų galima mėgautis saldžiais sveikos gyvensenos vaisiais“, – susirinkusiuosius sveikino Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacijos pirmininkė doc. dr. Jūratė Grubliauskienė.

Graži „Metų specialisto“ apdovanojimų tradicija SVSBA puoselėjama jau nuo 2016 metų, o specialistų rinkimai vyksta net 47 savivaldybių visuomenės sveikatos biuruose.

Teikiant galimas nominacijas atsižvelgiama į specialisto išskirtines veiklas praėjusiais metais ir darbui svarbias savybes: motyvaciją ir entuziazmą darbui, iniciatyvumą, komunikacinius gebėjimus.

2 Komentarai

  • Čianta specialistė apdovanota, kuri neranda pro kur Lifosa smirdi? Lifosa gal premiją skirs?

    • Tai kad smirdi iš gyventojų privačių namų, šildomų plastiku ir kitokiu š. arba anglim, o kai nėra vėjo tas smogas ir tupi gyvenamąjam žvaigždžių rajone. Sniegas net apsuodijęs, einant pro individualius namus, matosi.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video