MB „Glovė“: puiki proga sutaupyti ir žmonėms, ir įmonėms!

 MB „Glovė“: puiki proga sutaupyti ir žmonėms, ir įmonėms!

Jau beveik dvejus metus Kėdainiuose dirbanti bei darbo rūbais ir avalyne darbui prekiaujanti įmonė „Glovė“ MB šiandien paskelbė skambią akciją – visoms be išimties priemonėms taikoma -30% nuolaida. Kai kurios priemonės parduodamos žemesnėmis, nei gamintojo kainos.

„Norime priminti, kad mūsų parduotuvėje aprangą ir avalynę sau išsirinks ne tik statybų, žemės ūkio sektoriaus ar gamybos pramonės darbuotojai ir vadovai. Čia parduodami ne tik darbo rūbai, bet ir medicininė apranga bei avalynė. Čia taip pat galima rasti aprangą virtuvės darbuotojams, marškinėlius ir džemperius vadybininkams, striukes vadovams ir dar daug visko: nuo vienkartinių pirštinių, batraiščių iki 3M, KASK šalmų, „Helly Hansen“ striukių, „Malfini“ marškinėlių. O jeigu nerasite to, kas tinka ar patinka, galėsite užsakyti iškart parduotuvėje pas savo darbą išmanančius mūsų kolegas“, – sakė vadovas.

Įmonės vadovas nėra akcijų mėgėjas, tad kainas stengiasi visada palaikyti kiek įmanoma mažesnes, todėl šiandienos nuolaidos – tai reta proga pasiruošti darbų ir sodo sezonui su 30% nuolaida!

MB „Glovė“ parduotuvėje Kėdainiuose siūlo nuolaidą visoms čia esančioms prekėms. Dėl turimų prekių ir jų likučio ar galimybės užsakyti – teiraukitės.

Darbo rūbai už itin žemą kainą bus parduodami iki balandžio 15 dienos.

Akcijos taisyklės: 30% nuolaida galioja visoms prekėms, esančioms parduotuvės lentynose. Nuolaidos taikomos nuo kovo 19 iki balandžio 15 dienos (imtinai). Akcijos metu užsakomoms prekėms taikoma 10% nuolaida. Prekių atsargos parduotuvėje nuolat papildomos.

Parduotuvę „Darbo rūbai Glovė“ Kėdainiuose rasite adresu J. Basanavičiaus g. 95E

Tel. +370 695 55 884, el. p. kedainiai@glove.lt

Pardavimo vadybininko tel. +370 688 27 827.

Dėmesio, dirbame ir šeštadieniais.

Darbo laikas:

I–IV 8–18 val.

V 8–17 val.

VI 9–13 val.

VII – išeiginė.

Užs. Nr. 37

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video