Maršo organizatoriai rengia 3-ų dienų mitingą prie Seimo, Vyriausybės ir LRT

 Maršo organizatoriai rengia 3-ų dienų mitingą prie Seimo, Vyriausybės ir LRT

„Didysis Šeimos Gynimo Maršas 2021“ jau įėjo į istoriją, kaip didžiausia visuomenės surengta taiki protesto akcija per 30 nuo Nepriklausomybės paskelbimo praėjusių metų ir tęsiasi toliau kaip judėjimas „Šeimų Sąjūdis“, su to paties pavadinimo informaciniu interneto puslapiu https://seimusajudis.lt

Kaip jau informavo organizatoriai, jokių politinių partijų kurti neplanuojama, tačiau bus kuriamas viršpartinis judėjimas „Šeimų Sąjūdis“.

Priimtas sprendimas nukelti anksčiau numatytą birželio 11 dienos įspėjamojo mitingo datą į birželio 15 dieną, jo trukmę padidinant iki trijų dienų, papildomai po vieną dieną skiriant mitingams prie Vyriausybės ir LRT televizijos pastato.

Įspėjamasis mitingas organizuojamas birželio 15 dieną. Jis truks tris dienas.

Aut. past.

Organizatoriai laukia Vyriausybės ir Seimo atsako į gegužės 15 dieną įvykusiame mitinge paskelbtus reikalavimus iki birželio 1 dienos, ir pagal tai planuos savo veiksmus, kurie teisine prasme bus visiškai taikūs.

Visa Lietuva (ir ypač tie, kas nedalyvavo „Didžiajame Šeimos Gynimo Marše 2021“) kviečiama rengtis birželio 15 dienos įspėjamajai akcijai.

O atsižvelgiant į tai, kad ji truks 3 dienas, rekomenduojama tam atitinkamai pasiruošti. Ir, žinoma, iš anksto pasiimti su savimi šiukšlių maišus, kad akcijos dalyvių užimta teritorija po visko atrodytų taip pat, kaip ir prieš tai.

Laiko dar yra ir, jei aukščiausia šalies vadovybė vis tik persigalvotų ir nutartų keisti savo sprendimą, kuriuo nuspręsta netenkinti gegužės 15 dienos mitingo reikalavimų, mitingo organizatorių planai irgi galėtų būti atitinkamai koreguojami.

2 Komentarai

  • Kvailiai

  • Lietuvoje „pinigų šeimininkai“ į valdžią atvedė aršius Lietuvos valstybės priešus. Kun. Robertas Grigas apie juos sako: Vienalyčių partnerysčių propaganda. Narkotikų laisvės projektai. Svaigalų įsigijimo lengvatos. Išprovokuota migrantų krizė. Kaip dar bus kenkiama tautai? Tauta turi atsibusti ir parodyti stuburą…

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video