Lietuvos neįgaliųjų smiginio čempionate – kėdainiečių triumfas

 Lietuvos neįgaliųjų smiginio čempionate – kėdainiečių triumfas

Čempionate puikiai sekėsi kėdainiečiams – jie pateisino gerų sportininkų vardą./Organizatorių nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Pirmą kartą vykusiame Lietuvos neįgaliųjų smiginio čempionate susirinko nemažas skaičius dalyvių, kurie varžėsi trijose grupėse: vyrai, moterys ir sėdintys vežimėlyje. Čempionate puikiai sekėsi kėdainiečiams – jie pateisino gerų sportininkų vardą.

Ne iš lengvųjų

Vilniuje surengtame Lietuvos neįgaliųjų sporto federacijos smiginio čempionate dalyvavo ir Kėdainių rajono paraplegikų asociacijos sportininkai.

„Čempionate varžėsi sportininkai, kurie buvo suskirstyti į tris kategorijas – judantys neįgaliojo vežimėliu, vyrų ir moterų.

Varžybos buvo ne iš lengvųjų, pareikalavo daug fizinių jėgų, įtampos, streso, bet visa tai atpirko gražios pergalės“, – įspūdžiais po čempionato dalinosi neįgaliuosius lydėjusi Kėdainių bendruomenės socialinio centro užimtumo specialistė Milda Verkauskienė.

Moterų kategorijoje kraštietė Jolanta Kasperavičienė pelnė pirmąją vietą./Organizatorių  nuotr.

4 prizininkai

Po įtemptų varžybų paaiškėjo, kad pirmojoje kategorijoje – judantys neįgaliojo vežimėlyje – kėdainietė Agnė Gulbinaitė užėmė pirmąją vietą.

Toje pačioje kategorijoje Modestas Tarasevičius užėmė antrąją vietą. O jų vyresnysis kolega kraštietis Stasys Antanaitis džiaugėsi ketvirtąja vieta.

Tokių renginių  tikslas yra stiprinti neįgaliųjų bendruomenę, užtikrinti jų aktyvų įsitraukimą į prasmingą veiklą, atrasti save ir jaustis visaverčiu žmogumi.

Aut. past.

Moterų kategorijoje kraštietė Jolanta Kasperavičienė pelnė pirmąją vietą.

„Nepaprastai graži kova, netgi drįstu pasakyti, kad arši kova vyko dėl šios pergalės. Tai kova, sukėlusi daug emocijų.

Sveikiname nugalėtojus ir dėkojame išvyką dalinai finansavusiai Kėdainių rajono savivaldybės administracijai“, – sveikino ir dėkojo M. Verkauskienė.

Vilniuje vykusiame Lietuvos neįgaliųjų sporto federacijos smiginio čempionate dalyvavo ir Kėdainių rajono paraplegikų asociacijos sportininkai./Organizatorių  nuotr.

Stiprina bendruomenę

Pasak Kėdainių rajono paraplegikų asociacijos pirmininkės Almos Margevičienės, tokių renginių  tikslas yra stiprinti neįgaliųjų bendruomenę, užtikrinti jų aktyvų įsitraukimą į prasmingą veiklą, atrasti save ir jaustis visaverčiu žmogumi.

Jos teigimu, negalią turinčių žmonių susibūrimai bendrai veiklai, sudaro pastariesiems galimybę susitikti, pabendrauti ir pasisemti teigiamų emocijų, stiprybės.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video