Langų remonto specialistai informuoja: „Jūsų pinigai išskrenda per langus!“

 Langų remonto specialistai informuoja: „Jūsų pinigai išskrenda per langus!“

Lietuvių patarlė sako: Roges ruošk vasarą, o ratus žiemą. Norėdami kokybiškai ir šiltai  gyventi, kvėpuoti švariu oru, pasikeiskite langų tarpines ir įsirenkite kokybiškas orlaides

Kodėl reikia keisti tarpines? Standartinių guminių tarpi­nių eksploatacijos laikas – 5–7 metai. Jeigu per šį laikotarpį neatlikote jokių guminių tarpi­nių priežiūros darbų (nevalėte ir netepėte silikonu), jos tam­pa neefektyvios ir ima praleisti šaltį, triukšmą, patalpose kau­piasi drėgmė. Lango rėmuose pradeda kauptis purvas, užsikemša drenažas ir lietui lyjant, per uždarytus langus ima veržtis vanduo į vidų.  

Netinkamai eks­ploatuojamos guminės tarpinės praranda elastingumą, susiploja, ištežta, tampa kaip kramtoma guma arba  sukietėja ir tampa lengvai paveikiamos temperatūrų kaitos: dėl karščio prisilydo prie langų profilio, dėl šalčio suskilinėja ir sukietėja, susidaro ledo tiltai arba tiesiog  prišąla lango varčia prie rėmo, to­dėl būstų šeimininkai savo pini­gais pradeda ne tik  šildyti kiemą, bet ir pažeidžia lango izoliacines savybes.

Kas gi iš mūsų taip prižiūri langų tarpines? Niekas! Tad be­lieka gumines tarpines pasikeisti į ilgaamžes, kokybiškas tarpines , kurios nereikalauja jokios priežiūros ir pasižymi puikiomis izoliacinėmis savybėmis.

Gumines tarpines pasikeiskime vokiškomis Q-LON poliuretano tarpinėmis

Q-LON tarpinėms suteikia­ma 5 metų garantija, tačiau savo izoliacinių savybių jos nepraran­da daugiau nei 20 metų. Šioms tarpinėms nereikia  jokios papildomos priežiūros per visą eksploata­cijos laikotarpį. Tarpinės atsparios ultravioleti­niams saulės spinduliams, šalčiui, karščiui, cheminiams valikliams. Q-LON tarpinės sudarytos iš po­liuretano putų ir apgaubtos karbo­nu – tai užtikrina ilgaamžiškumą.

Vokiškos „Schlegel Q-LON“ tarpinės pagamintos naudojant unikalų medžiagų derinį, turi puikią „atmintį“ – suspaustos grįžta į savo pradinę formą, jų neveikia temperatūros svyravi­mai, grybeliai, UV spinduliai ar ozonas. Laikui bėgant Q-LON tarpinės puikių savybių nepra­randa net ir  po 300 000 langų ar durų atidarymo ir uždarymo ciklų jos dirba taip, kaip dirbusios.

Įleiskime šviežio oro su AIR-BOX vožtuvais

Per atdarus langus, lengvai patenka dulkės, triukšmas, vabzdžiai ir vagys. Šaltuoju laikotarpiu atidarius langą vertikaliai, iškart prarandame šilumą. O nevėdinant patalpų susiduriame su kita problema, pelėsio atsiradimu ir langų rasojimu.

Norint išvengti langų rasoji­mo, pelėsio, reikalinga natūrali ventiliacija. Dėl drėgmės pertekliaus ir prastos ventiliacijos, patalpose atsiranda pelėsis, grybelis, pradeda kauptis bakterijos. Dėl patalpose sumažėjusio deguonies kiekio, atsiranda sveikatos problemų.  Neišvėdintos patalpos turi įtakos ir miego kokybei. Medi­niai langai kvėpuoja, o plastiki­niai – ne. Išeitis – ventiliaciniai vožtuvai AIR-BOX.

Nemokamai, atvyks pas jus  specialistas,   patikrins jūsų  langų sandarumą, tarpinių nusidėvėjimą, lango varčios mechanizmą, pakonsultuos, patars ir suskaičiuos darbų sąmatą.. O atvykę mūsų meistrai, jums pakeis langų tarpines, sureguliuos langą, išvalys ir suteps judančias metalines lango konstrukcijas. Ir jūsų langai jums vėl tarnaus kaip nauji dar 20 ir daugiau metų.

Užsisakiusiems paslaugą trijų ir daugiau langų remontą  iki liepos 31 d. bus taikomos individualios nuolaidos. Kuo daugiau langų, tuo daugiau gausite nuolaidų.

Tel. 8 606 93 229 ir 8 604 24 268

www.remvalus.lt

Daugiau informacijos tel.:  8 604 24268,  8 606 93 229.  

2 Komentarai

  • Tai kodėl iš karto neidejot tu stebuklingu tarpinių?

  • O kodėl kai montavote naujus langus tų tarpinių neįdėjote????????????
    Aferistai – sugalvojate kaip pinigų prasimanyti.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video