Langakiuose įrengiamas medicinos punktui skirtas konteinerinis namelis

 Langakiuose įrengiamas medicinos punktui skirtas konteinerinis namelis

Dar praėjusiais metais kaime buvo pastatytas medicinos punktui skirtas konteinerinis namelis. Šiuo metu vyksta namelio įrengimo ir pritaikymo pacientams darbai./Antano Čepliausko nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kėdainių rajono savivaldybė išpildė savo pažadą tolimojo Pernaravos seniūnijos Langakių kaimo bendruomenei. Dar praėjusiais metais kaime buvo pastatytas medicinos punktui skirtas konteinerinis namelis, o šiuo metu pagaliau jau vyksta namelio įrengimo ir pritaikymo pacientams darbai. Tikimasi, kad naujasis punktas netrukus veiks.

Vyksta darbai

Langakių kaimo bendruomenės pirmininkas Antanas Čepliauskas „Rinkos aikštei“ sakė, kad šiuo metu vykdomi namelio įrengimo darbai. Jis vylėsi, kad namelis netrukus galės veikti kaip medicinos punktas.

„Prie Langakių bendruomenės namų dar prieš Kalėdas buvo pastatytas naujas medicinos punktui skirtas namelis, kuris buvo labai lauktas ir reikalingas bendruomenės ir ne vien tik jos gyventojams. Dėkojame rajono savivaldybei ir tarybos nariams.

Namelyje jau yra įvesta elektra, vandentiekis. Liko įrengti aikštelę, įvažiavimą neįgaliesiems. Šalčiai šiuos lauko darbus pristabdė, tačiau artimiausiu metu jie bus vykdomi. Manome, kad per keletą mėnesių viskas išsispręs“, – kalbėjo A. Čepliauskas.   

Prie Langakių bendruomenės namų dar prieš Kalėdas buvo pastatytas naujas medicinos punktui skirtas namelis, kuris buvo labai lauktas ir reikalingas bendruomenės ir ne vien tik jos gyventojams.

A. Čepliauskas

Priima senose patalpose

Pirmininkas akcentavo, kad langakiečiai be medicinos punkto neliko – šiuo metu žmonės priimami senosiose patalpose. Langakiuose iš viso gyvena 165 gyventojai.

„Buvo pratęsta sutartis iki gegužės mėnesio, tad žmonės be paslaugų neliko.

Žinoma, gyventojai labai laukia, kada galės ateiti į naujas patalpas, bet mes tikime, kad viskas bus sklandu, nes visi pagrindiniai darbai jau padaryti – namelį turime“, – džiaugėsi pirmininkas.

Nuolatiniai susitikimai

Kėdainių rajono savivaldybė praėjusiais metais nuo pat pavasario sprendė Langakių medicinos punkto įkūrimo klausimą.

Ne kartą buvo sušaukti susitikimai, kuriuose dalyvavo rajono savivaldybės meras Valentinas Tamulis, mero pavaduotojas Paulius Aukštikalnis, administracijos direktorius Arūnas Kacevičius, administracijos direktoriaus pavaduotojas Gintautas Muznikas, savivaldybės gydytoja Ramunė Kabošienė, Statybos ir turto skyriaus vedėja Audronė Naujalienė ir Kėdainių pirminės sveikatos priežiūros centro direktorė Audronė Rimkevičienė, Langakių bendruomenės pirmininkas A. Čepliauskas.

Nors dar ankstyvą pavasarį buvo atlikti paruošiamieji darbai ir Architektūros ir urbanistikos skyriaus vedėjas Rytis Vieštautas kartu su Kėdainių pirminės sveikatos priežiūros centro direktore A. Rimkevičiene gilinosi į sąlygas, kurių reikia, kad modulinis konteinerinis namelis būtų pastatytas pagal reikalavimus, veiktų kaip medicinos punktas bei gautų licenciją, tačiau viskas užsitęsė.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video