Kviečia į poezijos šventę: „Vilainių pavasariui“ – 10 metų!

 Kviečia į poezijos šventę: „Vilainių pavasariui“ – 10 metų!

„Tikroji poezija: kai eilėraštyje lieka ne rankų, o širdies šešėlis“ (Justinas Marcinkevičius)

Gegužės 19 d. 17 val. Vilainių skyriuje vyks poezijos šventė „Vilainių pavasaris 2023“. Poezijos šventės 10-ojo gimtadienio proga maloniai kviečiami ne tik poetai, dainuojamosios poezijos kūrėjai, bet ir visi, mėgstantys prasmingą eiliuotą žodį, dainą.

Lietuvos bardo, dainuojamosios poezijos atlikėjo Kazimiero Jakučio (Pagulbis) koncertą Jums dovanoja Vilainių skyrius. Tęsdami tradicija, Vilainių parke bus sodinamas ąžuoliukas, veiks jau nutapytų Poezijos paveikslų paroda.

Nuo 2013 metų Vilainių skyriuje, kasmet gegužės mėnesį, skyriaus vadovės Vitalijos Augulienės iniciatyva, vyksta poezijos šventė „Vilainių pavasaris“. Gražia tradicija tapo nuo 2014 metų įprasminti poezijos šventę pasodinant ąžuoliuką Vilainių parke.

Didelio susidomėjimo sulaukia ir Poezijos paveikslo tapymas šventės metu: poetai, paskaitę savo kūrybos eiles, drobėje teptuko ir dažų pagalba perteikia savo emocijas, vizijas, svajones.

Šiemet „Vilainių pavasaris 2023“ bus kitoks – juk gimtadienis, tad kaipgi be dovanų?!..

KVIEČIAME IR JŪSŲ LAUKIAME!

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video