Kuo ypatingas implantavimo metodas ant 4 impantų

 Kuo ypatingas implantavimo metodas ant 4 impantų

Susigrąžinti prarastus dantis šiuo metu yra ne viena galimybė, tad renkantis alternatyvą, kuri geriausiai atitinka Jūsų poreikius bei galimybes – visada pirmiausia verta tartis su specialistais, kurie ne tik atlieka procedūrą, tačiau ir atsako į klientams rūpimus klausimus.

Svarbiausia – geriausi specialistai

Prarastų dantų atkūrimui siūlomas implantavimas, kurio galimybės šiuo metu labai plačios. Tai šansas ne tik šypsotis gražiai, tačiau ir sveikai, susigrąžinti dantų funkcionalumą ir gyventi lyg su nuosavais. Ypač daug dėmesio sulaukia dantų atstatymo metodas ant 4 implantų, kuris atliekamas ir klinikoje dantu-implantai.lt.

Daugiausia dėmesio sulaukia klinika dantu-implantai.lt, kurioje taip pat gausite ir visus atsakymus į rūpimus klausimus, kurie padės apsispręsti dėl procedūros reikalingumo.

Metodo ant 4 implantų privalumai

Visada geriausia dėl labiausiai Jūsų dantims tinkamo implantavimo metodo tartis su specialistais, kurie nuoširdžiai atsakys į visus Jums kylančius klausimus ir padės apsispręsti. Visų dantų atkūrimo metodas ant 4 implantų yra vertinamas dėl to, kad:

  1. Vienam žandikauliui vos keturi implantai, tačiau dantų skaičiaus atkūrimas – neribotas.
  2. Daugeliui patinka tai, kad tokia implantavimo galimybė dažnai pigesnė nei renkantis kitus metodus.
  3. Žinoma, akis traukia ir nuostabi šypsena, kuri Jus džiugins po implantavimo.
  4. Viskas padaroma per vieną procedūrą! Tai yra, net 4 implantai sriegiami vieno susitikimo su specialistu metu.
  5. Jūsų dantys ne tik atrodys natūraliai, tačiau savo funkcionalumu taip pat atitiks tikrus dantis.
  6. Galiausiai, dažniausiai ši procedūra suteikia galimybę atkurti dantis be kaulo augmentacijos bei sinuso pakėlimo darbų.

Viskas – greitai, kokybiškai ir tiksliai. Taip, kaip nori daugelis.

Paslaugos kainos – patrauklios pacientams

Taigi, jog šis implantavimo metodas yra puikus pasirinkimas siekiantiems vėl šypsotis gražiai ir plačiai – sutiktų daugelis. Tačiau kai kuriems pacientams galvos skausmą kelia kainos. Atrodo, kad visos inovatyvios paslaugos būtinai turi būti labai brangios…

Tikrai ne! Šis implantavimo metodas yra pigesnis nei daugelis kitų, tad jeigu taupote ir laiką, ir pinigus – verta tartis dėl „keturių implantų metodo“. Juolab, daugelis klinikų siūlo paslaugos išsimokėjimo galimybę. Taigi, džiaugtis funkcionaliais bei gražiais dantimis bus galima jau šiandien, tačiau išsimokėti už paslaugas galėsite Jums labiausiai tinkamu būdu. Svarbiausia, kad galimybės yra, o ar norėsite jomis pasinaudoti – priklauso nuo kiekvieno poreikių.

Implantavimo eiga

Jeigu turite klausimų, kurie apima šio implantavimo metodiką – visada siūlome tartis su mediku, kuris atliks darbus. Dažniausiai tai ne tik padeda geriau sužinoti kas ir kaip, tačiau taip pat ir būti ramesniu, kad viskas bus atlikta tinkamai, galiausiai, pagal griežtus reikalavimus, tik su sertifikuota įranga.

  1. Pirmiausia, žinoma, paciento laukia konsultacija, kurios metu ne tik aptariami poreikiai, tačiau ir padaroma pirminė apžiūra padedanti tiksliau įvertinti tolimesnius darbų planus.
  2. Toliau atliekama pati implantavimo procedūra, kuri dažniausiai trunka apie dvi valandas. Žinoma, laikas gali kisti, nes specialistui svarbiausia, kad viskas būtų atlikta kokybiškai.
  3. Trečiojo etapo metu yra prisukamas laikinas protezas. Tiesa, jis savo funkcionalumu atitinka natūralių dantų poreikius.
  4. Galiausiai, jau po kelių mėnesių yra pritvirtinamas nuolatinis protezas ant 4 implantų, kuris galiausiai tarnaus Jums visą gyvenimą.

Gera, kad šiais laikais šypsotis plačiai gali visi, kurie myli save ir skiria sau kasdien kuo daugiau dėmesio. Juk implantavimas suteikė galimybę daugeliui žmonių kur kas labiau pasitikėti savimi. Dar vienu laimingu – galite būti ir Jūs.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video